• Neutratíte
    • nezájem

hrůza českého obchodu

Reakce obchodu M-camping

Vaše hodnocení nás velice mrzí, a nesouhlasíme s ním. Objednal jste si zboží, které chybou XML FEEDU dodavatele nebylo skladem. Za to jsme se Vám ihned omluvili a věnovali 100 Kč poukaz na jiný nákup.
    Váš názor nám příjde zcela nesprávný a poškozuje tak jméno nášeho e-shop.

M-CAMPING

• Zboží jsem objednal a zatím nedorazilo.

Reakce obchodu M-camping

objednal jste zboží, které bylo "na dotaz", tedy "není skladem". V potvrzení objednávky jste mimo jiné obdržel informaci, že jsme 14 dní na dovolené a kdy budou objednávky řešeny.

Nechápeme tedy Vaše "nedoporučení" :-( a rozčarování z toho, že jste nedostal zboží, které není skladem.

Tým M-Camping

po objednání mi přišla potvrzená objednávka s pokyny k platbě, já hned poslal peníze a až za asi 2 nebo 3 hodiny email, že zboží bude až za měsíc a jestli chci objednávku zrušit. já jí zrušil a požádal o vrácení peněz zpět, ale že by mi třeba přišla aspoň potvrzující zpráva něco ve smyslu: "objednávka stornována a jakmile obdržíme peníze okamžitě je pošleme zpět" nic takového. celé následující dopoledne jsem věnoval telefonování, abych se s někým z obchodu domluvil a potvrdil zrušení objednávky. komunikace ze strany obchodu bídná, stav zboží v eshopu neaktualizován... aspoň že se ty kačky vrátily bez problémů

Reakce obchodu M-camping

Vámi objednané zboží bylo bohužel vyprodáno okamžik před vaši objednávkou, což v před prázdninovém shonu není nic překvapivého. Reakci cca 2 hodiny po objednávce nepovažujeme za alarmující, spíše naopak. Následující dopoledne jsme spolu chatovali on-line, kdy jsem Vám potvrdil osobně storno objednávky a ještě jsem se omlouval a vysvětloval proč zboží nebylo již možné dodat.
    Peníze jsme Vám zaslali ihned poté co jsme je připsali na účet a to EXPRES.
    Chápeme, ze je nepříjemné, když objednané a uhrazené zboží není skladem, ale u stavu zboží Vas na toto riziko upozorňujeme. Stavy zboží se aktualizují 1x denně.

Vzhledem k množství objednávek, které musíme vyřídit, není v našich silách odpovídat zákazníkům IHNED.

Každopádně nastavíme v systému automatické zasílání e-mailu v případe storna. Vzhledem k tomu, ze storno vždy projednáváme osobně, považovali jsme za obtěžující zasílání dalších e-mailů.

Škoda jen, ze ze 100 spokojených zákazníků napíše pozitivní recenzi jeden a nespokojený zákazník pokaždé, bohužel tento přístup nás velmi mrzí a v očích klient z nás mnohdy dělá nespolehlivými.

Tým M-Camping

• Došla jiná barva zboží, než byla objednána.

Reakce obchodu M-camping

velmi se omlouváme, pakliže tato chyba nastala. Škoda, že jste u nás chybu nereklamoval, zaslali bychom Vám správnou barvu. U Lahve v neoprenovém obalu je barva skrytá, proto jsme zřejmě přehlédli.

• ty co nabízí nedodrží
    • na internetu byla sleva, žádnou jsem neobdržela a dárek který slíbili nedodali i když jsem ho půl zaplatila

nenakupovat

Reakce obchodu M-camping

Sleva ve výši 3% VÁM BYLA POSKYTNUTA! a je vypsána na faktuře, která Vám byla zaslána s balíkem.
    Je nám líto, že jste nespokojena. Informovala jste nás, že jste dárek nedostala, což nevylučujeme, i když jsme si jisti, že jsme jej přibalovali, nicméně jste nám již neodpověděla na další dotazy, tudíž jste nám nedala možnost vše vyřešit k vaší spokojenosti.

• absolutně nespolehlivý

raději nakupujte jinde

Reakce obchodu M-camping

Klient si objednal zboží u kterého bylo očividné, že je chyba v ceně. Běžná cena tohoto stanu je cca 11.000 tis naší chybou při importu zboží došlo k tomu, že bylo nabízeno za 1100,- Kč. Klient objednal 5 ks !

Obratem jsme zaslali vysvětlující e-mail. Chybu jasně uznáváme, ale jsme jen lidé a očekávali bychom pochopení i z druhé strany a to především v případě, kdy je chyba takto jasná.... Proto nemůžeme ani pochopit tuto negativní recenzi. (že by konkurence?)

• dle mého nazoru mají klamavou reklamu
    ohledně ceny nabízeného zboží

Reakce obchodu M-camping

jak jsme Vám vysvětlili v e-mailu, jednalo se o omezenou nabídku, která se rychle vyprodala. Tím že přišlo více objednávek, nemohli jsme Vám již vyhovět, o čemž jsme Vás okamžitě informovali. I tak jsem Vám nabídl zboží prakticky za nákupní cenu kterou jste bohužel nevyužil. Nemůžeme tedy souhlasit s tím, že se jedná o klamavou reklamu, stalo se pouze to, že se zboží vyprodalo.

• vzhledem ke kratke dobe pobytu ´vraceni zakazky neni vhodne
    • spatne komunikace se zakazikem

nenakupovat, neplni sve sliby a zavazky ke kupujicimu

Reakce obchodu M-camping

Bohužel tato situace nastala vinou výrobce, který slíbil zaslání chybějících dílů.
    Mrzí nás to a již jsme sjednali nápravu u dovozce.