Profesionální přístup

• Jako nevýhodu vidím v tom pokud se rozhodnu platit z bankovního účtu, tak musím zalatit ihned a zboží obdržím cca za 3 měsíce, takže mají moje peníze po celou dobu. Nemůžu platit kartou při převzetí zboží tedy dodávce.
    To vidím jako zcela nevyhovující!

• Rychlá doba dodání
    • Šikovní dopravci
    • Kvalitní sedačka

Rychlost, spolehlivost, dobrá komunikace

• velmi příjemná prodavačka, opravdu se nám p. Iveta věnovala

• Profesionální obsluha
    • Příjemné prostředí

• Velký výběr potahových látek i kdo má zvířátka , poradenství,ochota
    • Docela dlouho jsme čekali, ale byly Vánoce a každý chce být s rodinou , teď už jsme spokojeni

Čas ukáže , sedačka je velmi pohodlná, vysoká a funkce relax prostě ..ať vydrží děkujeme lumax

• Dodání zdarma
    • Doručení dříve než bylo domluveno
    • Krásný, voňavý showroom
    • Asi nic

Sedačka Plaza L vypadá úžasně je pohodlná.

• Příjemné prostředí
    • Příjemný personál

Obchod určitě doporučuji. Velice příjemné prostředí, velice ochotná paní, která nám se vším poradila a doporučila vhodné materiály dle našich požadavků. Vše super. Nemůžeme se už dočkat, až nám dorazí nová sedací souprava domů ☺️

• Velký výběr vystavených sedacích souprav
    • Spousta velkoformátových vzorků látek
    • Velmi příjemné a milé prodavačky

Chválím zejména příjemné a milé prodavačky, které poradí, nikam vás netlačí, nechají vás v klidu porovnávat jak sedací soupravy, tak látky.

• komunikace i doprava vše na úrovni, výrobek odpovídá představám

• výborná komunikace, ochota a laskavost

Už jsem několikrát chválila. Obchod doporučuji, jak se týče výběru, prodeje, a laskavým přístupem prodávající . Za mě ok.

• Nekonecne moznosti objednani ruznych variant

• Zmatky na Olomouckém showroomu

Ochota na prodejně maximální, děkuji. Sedačka by měla dorazit v lednu, tak snad vše klapne.

Do sedačky jsem se zamilovala na první pohled. Takže když jsem přišla podruhé do obchodu manželovi sedačku ukázat,byl také nadšený. Pro jistotu jsme obešli ještě pár obchodů, ale žádná se nám nelíbila tak jako v Lumaxu, ihned jsme ji tedy objednali. A největší překvapení a radost pro nás bylo, že jsme k tomu ještě vyhráli hlavní cenu, když jsme se zúčastnili soutěže při nákupu sedačky. Ještě jednou moc děkujeme, jistě budeme se sedačkou velmi spokojeni. Obchod je velmi krásný, a slečna, která nás obsluhovala byla velmi příjemná.

Velmi ochotná a milá prodavačka

• Velmi ochotné a příjemné prodavačky v Olomouci
    • Velký výběr vystavených sedacích souprav
    • Velkoformátové vzorky látek

• velice příjemná a ochotná prodavačka při výběru sedačky, velká variabilita výrobků a potahů
    • dlouhá čekací doba