Dobrý den, v únoru jsem objednávala postel Amadeo, která měla být podsvicená. Dodali mi bez osvětlení, a spodní část postele, kde mají být uchyceny nohy, byly prasklé, na všech rozích. Návod k montáži nedodán a navíc chyběl 1 spojovací šroub. Při vyřizování reklamace, mě paní odkázala na vyplnění reklamačního formuláře. Paní nebyla moc příjemná, což mě mrzelo, protože jsem očekávala jiný přístup. Naopak se obávám, zda je firma solidní a jestli a jakým způsobem bude dál reklamace zpracována. Jsem zklamaná, ale doufám, že firma vše vyřeší, v co nejkratší době.

• Pozdní dodání
    • Nedodržení termínu
    • Neprofesionální přístup k zákazníkovi
    • Nezájem situaci řešit
    • Neomluvili se
    • Pracovník logistiky dokonce zákazníky uráží

S obchodem je velmi špatná komunikace. Nejdříve dlouze visíte na záznamníku a čekáte až se na vás dostane řada, a když už to konečně někdo vezme tak tedy pracovníci logistikého oddělení nejsou moc vstřícní. Reklamace na tom nejsou o moc líp. Velmi rádi vám slíbí, že daný problém zjistí a pak se ozvou, což se ale velmi často nestane. Zásilka mi dosud nebyla doručena kompletní, chybí polštáře. Peníze chtějí do 2-3 týdnů, všechny, ale když pak chcete něco vy, tak to už tak super není. Jediné co chválím je paní v showroomu v Liberci, ta byla super.

• sortiment
    • ceny
    • filtry
    • showroom

Těžko hodnotit kvalitu sedačky po týdnu, chtělo by to za 2 3 roky aspoň. Výroba je samozřejmě z Polska, to asi těžko překvapí. Tak uvidíme, snad se brzo neprosedí. Provedení vypadá ale kvalitně. Objednáno 21.12., dodáno 26.2., takže pohoda, v termínu, nespěchal jsem. Zatím jsem velmi spokojený.

Nikomu nedoporučuji tento obchod!!! Dodana špatná barva potahu a o kvalitě ani nemluvím reklamace neuznaná

• Krásný čistý, voňavý showroom Olomouc, příjemná komunikace s poradkyní sedacích souprav, vše vybráno dle našich představ a požadavků. Rozhodně doporučuji.

• Útulný ,naprosto dostačující výběr Praha showroom
    • -

Maximální spokojenost s asistentkou Míšou ,ochotná ,pomohla s širokým výběrem potahů ,kde jsem byla bezradná....už se těším ,až bude sedací souprava doma .

Obchod absolutně nedoporučuji. Vůbec nemají pod kontrolou dodací lhůty a výrobu zboží. Po 3 měsících čekání jsem se informoval co je s mojí objednávkou a bylo mi sděleno že se musí čekat další 2 měsíce z důvodu nějakých výpadků o kterých nás dosud nikdo nebyl schopný informovat.

• Produkty suoer, jsme naprosto spokojeni jak se sedačkou, tak s přípravkem na nečistoty. Moc děkujeme za dodržení termínu.
  • Na začátku ledna jsem objednala, od té doby jsem nedostala žádnou zprávu,
    Pošlete zboří či ne:?
    Děkuji
    Macháčková

• vstřícné jednání

dodáno bez problémů a v pořádku

Zbozi jeste nedorazilo, tudiz nemam co prozatim hodnotit..

• Příjemné prostředí obchodu.
    • Ochota personálu.

Zadne informace
    Zmena dodaci lhuty ihned po objednani

• Ochota a vstřícnost

• Ochota, prijemne jednani

Profesionální přístup, velká ochota a trpělivost.

Komunikace velice dobrá, sjednání dopravy domluveno obchodem dostatečně dopředu,vše bez problémů.

• Kvalita komunikace, kvalita výrobku

Profesionální přístup