Platba možná pouze na bankovní účet, po odeslání objednávky se už nikdo neozval.

• spatne arogantni jednani

bez komunikace

poprve objednavku zrusil bez oduvodneni obchod, po znovuobjednani
    se nedeje nic, zadna zprava...nic

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Vzhledem k momentální epidemiologické situaci nejsme schopni dodat veškeré zboží okamžitě. Toto upozornění je na hlavní stránce e-shopu, jakož i na tento fakt vždy upozorňujeme jednotlivé zákazníky. Je dost dobře možné, že paní nereagovala na náš mail se sdělením data dodání a proto byla objednávka stornována.
    Bylo by fajn, kdyby lidi jen neremcali a opravdu si hlídali svůj mail, vč. spamu. Díky za pochopení! Hanka Houdková

• web moc nefunguje

Dne 14. 01. 2021 jsem objednala zboží, dala jsem zásilkovnu, platba šla pouze přes převod na účet. Platební údaje měly přijít obratem na email, nepřišlo nic. Dne 25. 01. 2021 mi přišel email, že obchod zrušil objednávku. Vypadá to na obchod, který již moc nefunguje. Nakonec jsem ráda, že ty údaje nepřišly. Objednám raději jinde. Nedoporučuji ztrácet čas.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

objednávka mi byla bez objasnění důvodu stornována

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Objednávka nebyla stornována bezdůvodně, nýbrž z toho důvodu, že nebyl zákazníkem uveden způsob dopravy a ani na mailovou zprávu s dotazem, jak si dopravu přeje, nepřišla žádná odpověď.

• Sortiment
    • Od objednávky cca před 14 dny zboží nemám.

Velmi dlouhá dodací doba.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

V případě, že zboží není momentálně skladem, vždy zákazníka informujeme a nabízíme za prodlevu nějaký benefit, jako např. slevu.
    Tak tomu bylo i v tomto případě. Byla poskytnuta sleva 30Kč, protože se zboží muselo v Německu doobjednat.
    Zákaznice mail bohužel nečetla...
    Nicméně z naší strany k žádnému pochybení nedošlo.
    A výrobek - Toaletní voda Nivea - nabízí na českém trhu jen náš e-shop. Je po něm velká poptávka a tak se může stát, že se během jednoho dne vyprodá.

Objednávku jsem udělala 4.2.2018 a do dnešního dne 16.2.2018 mi nic nedošlo.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Velmi se omlouvám, byla jsem v té době těžce nemocná a nestihla jsem e-shop deaktivovat.

• Stav objednávky se nemění
    • Veškerá komunikace jednosměrně vázne

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

zboží,krém s víkem,které se nedalo zavřít,jsem poslala zpět a do dnešního dne,nemám odpověd a je to první špatný nákup.Velké zklamání

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Všechny výrobky, které nabízíme, jsou originální výrobky. Výrobky YR nabízíme za na českém trhu bezkonkurenční ceny. Ještě nikdy si nikdo nestěžoval na kvalitu výrobků YR. Krém byl v krabičce s celofánovou fólií. Pokud se zcela výjimečně jednalo o výrobek, který nebyl zcela v pořádku, není to vina e-shopu. Zákaznice bohužel nepíše pravdu. Výrobek nevrátila. Ani nás ohledně této nesrovnalosti nekontaktovala. Pokud by tak udělala, peníze by jí byly vráceny, včetně dopravy tam i zpět.

Zboží bylo placené převodem, nemám ani peníze ani zboží a na dotaz kde je problém mi bylo odpovězeno, že obchod není schopen ovlivnit dodací lhůtu dopravce (česká pošta). Nemám ani jak zjistit, jestli to bylo opravdu předáno (žádný odkaz, ani číslo balíku, jen čislo objednávky a potvrzení o zaplacení)

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Ale tak to bohužel je. Mohu jen doporučit, vybrat jiného přepravce než je Česká pošta. Je to ten nejdražší a nejméně spolehlivý přepravce na českém trhu. Číslo zásilky bylo zákazníkovi zasláno.

• Zboží přišlo opravdu pozdě zabalené v nákupní tašce, která byla omotaná izolačkou. Ale nehorší na tom je, že prací prášek vůbec nevoní, jak by měl a aviváže jsem objednal dva stejné kusy a každý ,,smrdí " jinak. Nebudu nikoho obviňovat, ale připadá mi to jako Fejk vyrobený někde kolem Libuše. Opravdu se vyplatí dojet si sám do Německa a máte jistotu. Už nikdy víc

• uvádí nízké ceny...
    • ...za které vám to ale nedodají
    • skladem nemají ani kulový

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Pán si objednal Parfémovou vodu firmy Yves Rocher Moment de Bonheur, 50ml. Naše cena je 495Kč s DPH. Cena na českém webu YR je standartně 1350Kč. Nikde tento parfém na českém trhu neseženete za lepší cenu. Pán si vybral osobní odběr. Po kontaktu mailem s informacemi o vydání se pán více než týden neozval. Proto byla jeho objednávka stornována. A na toto se obchodník dočká komentáře nahoře - prostě no comment!

• žádné ,když vám zboží nedodá bez vysvětlení důvodu a objednávku zruší

• Myslela jsem si, ze vyhodou je levne zbozi. Omyl.
    • Majitelka neposlala vse, jeste mi nadavala a urazela me, kdyz jsem chybejici zbozi reklamovala! Sileny ptistup.

Rozhodne zde nenakupujte, je spousta jinych eshopu kde s Vami budou jednat slusne a zaslou vse, co jste si objednali.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Reakce zákazníků jako jste Vy vede obchodníka pouze k jednomu rozhodnutí - určitě se dále nenechat kompromitovat lživými reakcemi. Vy jste jedním z důvodů, proč možná někteří obchodníci krachují nebo jako v mém případě - přestávají využívat srovnávací portály jako je heureka atd, kam si může psát "zákazník, náš pán" absolutně, co chce . Ať se daří, vážená paní Deniso!

• netuším
    • komunikaci se zákazníkem

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Paní si objednala toaletní vodu bez udání způsobu dopravy. Poté, co jsem byla ochotna jí zboží dovézt na domluvené místo, naši komunikaci přerušila - resp. nikdy nedala vědět, zda a kdy tedy je ochotna zboží převzít. Setkávám se dost často s takto nevděčným chováním zákazníků a myslím si, že by si zákazníci měli uvědomit, že obchodník není žádný otrok, ale pouze jen druhá strana obchodní transakce. Děkuji za pochopení.

• Přišel mi mali, že byla objednávka změněna a od té doby marně čekám, chodím se ptát na poštu, ale nic.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Škoda, že paní - jak slíbila - nepozměnila svoji recenzi - zboží samozřejmě obdržela. A byla i předem informována o délce dodací lhůty. Opravdu nemohu za to, že zákazníci nečtou maily...

Neschopnost dodat zboží včas. Objednané zboží nakonec nebylo vše na skladě. Svévolná výmana zboží za jiné atd.
    Tak takto si obchodování nepředstavuji. V jiných obchodních skladech pracují velmi pružně.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Zboží bylo dodáno dle dohody. O faktu, že není vše skladem, byl zákazník předem informován. Žádné zboží nebylo vyměněno -zákazník si bohužel nevzpomíná, co si přesně objednal. Nechť se zákazník v budoucnu obrátí na jiné, pružnější obchodní sklady. Je jen otázkou, za jakou cenu a pokud vůbec zboží z mého e-shopu pořídí. Ať se daří :-)

majitelka tohoto obchodu je nepříjemná a arogantní, zboží jsem osobně vyzvedávala, pro příště vyhledám jiný obchod, toto byl první a také poslední nákup,

• Zbozi z Nemecka,ktere u nas neni dostupne.
    • Udelate si objednavku a pokud zbozi nebude skladem, tak aniz by Vas kontaktovali poslou polovicni objednavku.

Polovinu zbozi,ktere maji na strankach,tak vlastne ani nemaji a dozvite se to az kdyz prijde balicek. Pro me o nicem a vice jiz nakupovat nebudu. Komunikace zadna.