Platba možná pouze na bankovní účet, po odeslání objednávky se už nikdo neozval.

Vše OK

• spatne arogantni jednani

bez komunikace

poprve objednavku zrusil bez oduvodneni obchod, po znovuobjednani
    se nedeje nic, zadna zprava...nic

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Vzhledem k momentální epidemiologické situaci nejsme schopni dodat veškeré zboží okamžitě. Toto upozornění je na hlavní stránce e-shopu, jakož i na tento fakt vždy upozorňujeme jednotlivé zákazníky. Je dost dobře možné, že paní nereagovala na náš mail se sdělením data dodání a proto byla objednávka stornována.
    Bylo by fajn, kdyby lidi jen neremcali a opravdu si hlídali svůj mail, vč. spamu. Díky za pochopení! Hanka Houdková

• web moc nefunguje

Dne 14. 01. 2021 jsem objednala zboží, dala jsem zásilkovnu, platba šla pouze přes převod na účet. Platební údaje měly přijít obratem na email, nepřišlo nic. Dne 25. 01. 2021 mi přišel email, že obchod zrušil objednávku. Vypadá to na obchod, který již moc nefunguje. Nakonec jsem ráda, že ty údaje nepřišly. Objednám raději jinde. Nedoporučuji ztrácet čas.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Rychlá dodávka, výborná komunikace.

objednávka mi byla bez objasnění důvodu stornována

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Objednávka nebyla stornována bezdůvodně, nýbrž z toho důvodu, že nebyl zákazníkem uveden způsob dopravy a ani na mailovou zprávu s dotazem, jak si dopravu přeje, nepřišla žádná odpověď.

• Sortiment
    • Od objednávky cca před 14 dny zboží nemám.

Velmi dlouhá dodací doba.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

V případě, že zboží není momentálně skladem, vždy zákazníka informujeme a nabízíme za prodlevu nějaký benefit, jako např. slevu.
    Tak tomu bylo i v tomto případě. Byla poskytnuta sleva 30Kč, protože se zboží muselo v Německu doobjednat.
    Zákaznice mail bohužel nečetla...
    Nicméně z naší strany k žádnému pochybení nedošlo.
    A výrobek - Toaletní voda Nivea - nabízí na českém trhu jen náš e-shop. Je po něm velká poptávka a tak se může stát, že se během jednoho dne vyprodá.

Super nákup, rychlost, bezva!

• mají zboží, které jinde není
    • ochota přidat zboží dodatečně

Veliká spokojenost...… Velice rychle odeslaný balíček....

• nesehnatelné zboží jinde
    • snad jen trochu vyšší cena

Obchod doporučuji.

Výborný zákaznický servis! Rychlé dodání na Zásilkovnu.

• Velký výběr
    • Mnoho zboží bez cukru nebo se sníženým obsahem cukru
    • Zboží, které se nedá jinde sehnat

Jsme moc spokojeni.

• Vstříná komunikace, rychlé odeslání objednávky.

Vřele doporučuji tento obchod.

Objednávku jsem udělala 4.2.2018 a do dnešního dne 16.2.2018 mi nic nedošlo.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Velmi se omlouvám, byla jsem v té době těžce nemocná a nestihla jsem e-shop deaktivovat.

JE TO MŮJ PRVNÍ NÁKUP - SPOKOJENOST

• Stav objednávky se nemění
    • Veškerá komunikace jednosměrně vázne

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Byla jsem velmi spokojena s komunikací s tímto e-shopem, velice děkuji paní Houdkové , která mi nabídla alternativní zboží za momentálně nedostupné na skladě. Překvapená jsem byla i z cenově dostupného a nabízeného sortimentu . Určitě jsem na tomto shopu nenakupovala poprvé.