• Cenove nesrovnatelne vyhodnejsi nez kamenny obchod

Doporucuji

• super cena, zajímavé zboží, ochotná komunikace
    • u jednotlivých artiklů není úplně zřejmé, co je opravdu skladem před vložením do košíku. Ale po odeslání dotazu vše upřesněno, děkuji.

Mohu doporučit :-)

• hodně dobré ceny
    • -

Pohotová komunikace ze strany obchodu.

Vřele doporučuji. Velmi milá a ochotná paní.

• Uvítal více možností způsobu platebních a dopravy.

• Myslela jsem si, ze vyhodou je levne zbozi. Omyl.
    • Majitelka neposlala vse, jeste mi nadavala a urazela me, kdyz jsem chybejici zbozi reklamovala! Sileny ptistup.

Rozhodne zde nenakupujte, je spousta jinych eshopu kde s Vami budou jednat slusne a zaslou vse, co jste si objednali.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Reakce zákazníků jako jste Vy vede obchodníka pouze k jednomu rozhodnutí - určitě se dále nenechat kompromitovat lživými reakcemi. Vy jste jedním z důvodů, proč možná někteří obchodníci krachují nebo jako v mém případě - přestávají využívat srovnávací portály jako je heureka atd, kam si může psát "zákazník, náš pán" absolutně, co chce . Ať se daří, vážená paní Deniso!

• Nabídka zboží
    • Komunikace se zákazníkem

Objednala jsem si zboží, které nejspíš nebylo skladem. To jsem se ovšem dozvěděla až v momentě, kdy mi byla bez upozornění objednávka pozměněna. Nicméně mi byl k došlému zboží přidán drobný dárek, a obchod mohu celkově doporučit.

• kvalitní produkty za dobré ceny
    • sehnal jsem bonbony a parfém, který u nás nikde nemají
    • trochu delsí doba dodání, o které jsem ale byl informován a byla mi poskytnuta sleva

obchod s férovými cenami a dobrým sortimentem

• netuším
    • komunikaci se zákazníkem

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Paní si objednala toaletní vodu bez udání způsobu dopravy. Poté, co jsem byla ochotna jí zboží dovézt na domluvené místo, naši komunikaci přerušila - resp. nikdy nedala vědět, zda a kdy tedy je ochotna zboží převzít. Setkávám se dost často s takto nevděčným chováním zákazníků a myslím si, že by si zákazníci měli uvědomit, že obchodník není žádný otrok, ale pouze jen druhá strana obchodní transakce. Děkuji za pochopení.

• Vyrazne nizsi ceny zbozi nez v CR, i kdyz vypada,ze jsou v akci.

• nákup zboží z eu a nemusím cestovat
    • zboží je levnějí než v ČR

• nabízí zboží za dobré ceny

• Byl jediný kde bylo zboží skladem a ihned k odeslání.
    • Přišel mi mali, že byla objednávka změněna a od té doby marně čekám, chodím se ptát na poštu, ale nic.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Škoda, že paní - jak slíbila - nepozměnila svoji recenzi - zboží samozřejmě obdržela. A byla i předem informována o délce dodací lhůty. Opravdu nemohu za to, že zákazníci nečtou maily...

• Velký výběr zboží a skvělá komunikace při objednání i dodání zboží.

Vřele všem doporučuji !!!! Zkuste a uvidíte !!!

• Originální německé zboží
    • Kvalita
    • Příznivá cena

Delší doba dodání, ale o tom mě obchod informoval. Sortiment by mohl být větší.

• Zboží přijde až domu.
    • Německý produkt
    • Zvědavost
    • Levné zboží

• -výborná komunikace
    • -nejlepší cena danného produktu
    • -super rychlé dodání

-až mi parfém dojde určitě objednám znovu
    -nejlepší cena oproti konkurenci
    -zboží jsem měla ihned doma

• - zboží s přijatelnou cenou
    • - široký sortiment

- s nákupem jsem byla spokojena
    - zboží došlo řádně zabalené a včas
    - mohu jen doporučit i ostatním