• Přijatelné ceny
    • Dobrá komunikace s obchodem.
    • Široký výběr produktů.

Maximální spokojenost s obchodem.

Spolehlivy obchod, funguke bez problemu. Jsem maximslne spokojen

zpočátku drobné potíže v komunikaci, ale nakonec ok

• rychlost vyřízení, spolehlivost

• %Zádná

• Vše OK..
    • Nemám výhrady..

• komunikace

obchod komunikoval při problému se zbožím tak abych jako zákazník byl dobře obsloužen což kvituji s povděkem a tak to má byt bo to je dobře

• Nekomunikují

• Nekomunikuje, na email neodpoví

Po týdnu od zaplacení objednávky, kdy jsem neobdržela žádné informace o stavu objednávky, jsem si začala číst negativní recenze na tento obchod a začala jsem být dost neklidná. 8.12. jsem se snažila dovolat na číslo uvedené pod objednávkou, to však bylo nefunkční. Každopádně na svých stránkách má prodejce kontakty, které fungují, kupodivu mi byl telefon zvednut a prodejce slíbil, že zjistí, kde je problém a ozve se. Ozvali se, že čekají na dodání 1ks zboží. Návrh: počkat na zboží, nebo vrátit zpět peníze za ten 1ks zboží a zbytek dodat. Nakonec mi volala velmi sympatická paní a omlouvala se za takové zpoždění. Nakonec dorazilo vše, co jsem si objednala a dáreček jako omluva. Určitě by bylo dobré, kdyby obchodník své zákazníky informoval o stavu objednávky, dojde-li z jakéhokoliv důvodu k prodlení dodávky a ne, že si člověk musí zjišťovat informace sám.

• Žádná

Po několika pracovních dnech vůbec žádná zpráva o stavu mé objednávky, až když jsem tam psala ,chatovala,a volala , jsem se dozvěděla že zboží nemají. Promarněný týden kdy jsem zboží které jsem nutně potřebovala musela koupit jinde

Jak mohu hodnotit kvalitu služeb obchodu, když zboží - ač je dnes 12. 12. - přes okamžitou úhradu objednávky dne 29. 11. 2023 dosud nedošlo.

• Výhodná cena v porovnaní s jinými e- shopy

V pohodě.

• Objednávka byla vyřízena rychle včetně dodání
    • Bohužel Box přišel poškozen vylomený plast vedle zámku