Rychlost doručení

• Je to první nákup, co jsem objednal to dorazilo

Zdá se že je to dobrý veb

• mají co chci

Dobrá cena, zboží v pořádku.
    Dodání delší, ale žádná hrůza

• nízká cena

Chtěl bych věřit, že jde jen o vyjímku chybné dodávky. Slíbená náprava zaručené dodávky nebyla naplněna. Chybu sice může udělat každý, ale je důležité, jak je napravena. Zatím nijak, škoda !!!

Reakce obchodu LEVNÉ NÁŘADÍ s.r.o.

Dobrý den, snažili jsem se naší chybu napravit, ale bylo s vámi těžké pořízení, kolegyně dělala co mohla, vy jste byl opravdu netrpělivý a nedokázal pochopit, že jsou věci, které neovlivníme. V tomto případě přepravní služba. Až se tahle záležitost vyřešila, už jste o zboží neměl zájem. Za chybu se vám musím omluvit, ta prvotní opravdu vznikla na naší straně

Vše OK

Vše v pořádku.

• Doteď nemám ani zboží ani peníze. Nikdy víc. Když člověk požaduje vrácení peněz, nejdřív dostane info že storno "ztopila" kolegyně a že se dořeší následující den, pak už nereagují. Nedoporučuji.

Jedním slovem katastrofa. Mám u nich dvě objednávky, jednu jsem zrušila kvůli mojí chybě, objednala jsem nesprávnou položku. Po telefonátu info, že mám objednávku zrušit a udělat novou. Tak se stalo. Objednané potahy byly prý skladem (podle infa na stránce), přesto se nic nedělo, proto jsem napsala mail a odpověď- nemají moji vybranou barvu a naskladní koncem týdne. Dala jsem tomu čas a když se ani do dalšího týdne do úterý nic nedělo, zrušila jsem objednávku a žádala vrácení peněz, protože jsem platila předem. Od té doby nereagují na emaily, vrácení peněz se pravděpodobně nedočkám. Není to malá částka, ňeco přes 4 tisíce a čekám od 21.3.

Dobrý obchod

Rychlé dodání, stolička je pěkná, přišla perfektně zabalená.

• rychlé bezproblémové jednání

zboží dorazilo, nejspíš zacházením dopravy, bylo poškozeno, po tel. dohodě, mi byl zaslán náhradní díl k výměně. rychlé ochotné jednání. Děkuji

Celkem dobré ceny, rychlé dodání..

• Dobrá cena
    • Kvalitní svinovací metr

Supr velmi rychle dodani

OK, všechno rychlý.

• Lepší ceny než u jiných obchodů.

Vše proběhlo v pořádku.

Rychlé dodání

• rychlá reakce na požadavek daňového dokladu

profesionálně fungující obchod

• Vše OK.