Výborná cena. Oproti ostatním obchodům výrazně levnější.

• Rozumná cena pneu
    • Možnost osobního odběru v Brně
    • Možná trochu horší označení prodejny, ale nic zásadního

• Levné rychle

• Vše proběhlo v pořádku

• Dobrá cena, otevřené informace o DOT
    • nakonec přišly pneu s DOT mladším/lepším, než jsem čekal

• kamenná prodejna v Brně, možnost vyzvednutí, přijatelné ceny
    • poplatek přes 200,- Kč za vyzvednutí na kamenné prodejně

Až na ten nesmyslný a vysoký poplatek za osobní odběr jsme spokojeni. Měl by to být osobní odběr zadarmo, jak je běžné jinde a nebo pouze za nějaký symbolický poplatek.

• Nejlevnější kusy pneumatik

Cena byla velmi příznivá. Zboží bylo doručeno se zpožděním aniž by mě na to prodejce upozornil, asi bylo příliš mnoho objednávek.

• Pneumatika přišla do tří pracovních dnů, což je v pohodě. Nicméně bez štítku výrobce, nezabalená do fólie a špinavá, zahnědlá, jako by jí tři roky skladovali někde ve stodole.

• Dot
    • Vedeli dohodnut nahradny termin v pneuservise
    • Pri osobnom odbere mi gumy nevydali lebo ich stratili, musel som prist na dalsi den
    • Ziadna kompenzacia za 2x cestu a zabity cas
    • Platit sa da iba hotove

Obchod vyzeral ok, personal fajn. Standardne drzia objednavku na osobny odber 3 dni po prichode na ich sklad. Po dohode mi slubili ze vyzvednuti presunieme na dalsi tyzden (termin v pneuservise). Po prichode a zaplateni objednavky mi v sklade oznamili ze gumy uz vydali niekomu inemu a ze budu az v nasledujuci den..
    Pozitivne je ze slovo dodrzali a nasledujuci den gumy boli a este mi aj dohodli nahradny termin v pneuservise.
    Inac su gumy ok, Dot: oktober 200, kupovane v novembri 2020.

Objednávku mi po několika dnech zrušili, přestože inzerovali dodání zboží do 3 dnů.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Dobrý den pane Chvojko,

děkujeme za Vaší recenzi, která není úplně pravdivá.
    Zboží jste si objednal dne 22.10. 2020, druhý den jste byl již našim zaměstnancem informován, že Vámi objednané pneumatiky byly bohužel vyprodány tuto informaci jste dostal druhý den od objednávky tedy 23.10.2020 . Bohužel nás samozřejmě mrzí, že zboží již není skladem a tedy jsme nemohli uskutečnit Vaši objednávku, byl jste ale informován zda chcete objednávku stornovat nebo upravit na jiný produkt. Vaše reakce byla, že chcete objednávku zrušit. Proto na základě této informace byla objednávka stornována. Jinak standardně při objednávce nyní trvá doručení cca 3 pracovní dny.

Tým kupuj-pneu.cz

• Měli jako jedni z mála požadované pneumatiky!

• Rychlost vyřízení objednavky

Spokojenost,jak cenově tak rychlostí dodání.

• Špatná komunikace

• Rychlost dodání po objednání

Objednával jsem pneu na moto ( Pireli Angel GT - 150/70/R17 69W, 120/70/R17 59W) měl jsem dvě kritéria parametry a výrobce. Hledal jsem pneu které bude max dva roky staré a nebude stát celou výplatu. V podstatě jsem našel přední i zadní pneu za cenu velice příjemnou. U pneu bylo uvedeno datum výroby, což mi pomohlo s výběrem a toto datum bylo dodrženo +-1týden, doručení bylo tuším 2dny, takže naprostá spokojenost.

dobré ceny

• Sortiment, ceny, rychlé dodání

Doporučuji obchod celkově. Přehlednost při nákupu, dobré ceny a rychlé dodání.

• Lze si vybrat se slevou dobře označené pneumatiky se starším datem výroby DOT