Obdržel jsem jiný výrobek, než jsem si objednal - místo "Bondex Preserve II" jsem dostal "Bondex Preserve".

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Obchod nabízel barvu za nižší cenu než konkurence, poslal potvrzení objednávky a ceny e-mailem, ale za dva dny telefonoval, že mají cenu nastavenou špatně na e-shopu a barvu za tuto cenu nedodá. Jako zákazník jsem netušil, že se jedná o chybu, plechovka barvy stála tisíc korun.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

V popisu zboží je napsáno, že barva je i v matném odstinu, po dotazu mi bylo sděleno, že matný odstín není v nabidcr

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Odstín Luxolu je úplně jiný (světlejší) než jsem zakoupil předtím v kamenném obchodě.

• Mylně uváděné data dodání zboží.
    • Žádná komunikace ohledně zpoždění dodání.
    • dobírka nešla zaplatit kartou-asi 3500,-

Barvu mi predal v poradku,ale po rozbaleni byla vylita v krabici ,kdyz jsem volala kuryrovi zpet telefon mi nebral,zkousela jsem to vicekrat.

• Majú napísané že majú skladom a nemajú ani kus

Bohužel, popis produktu se tváří být v pořádku, ovšem produkt co jsem zakoupil, rozhodně není syntetický lak ve spreji. Obsahuje aceton a podkladová barva bohužel doznala destrukce. Naštěstí jsem vyzkoušel na malém kousku.

Moje představa o střední zeleni je jiná. T-o co poslali bych prezentoval jak hraskovou nebo khaki

• přestože bylo zboží na skladě s deklarací dodání do druhého dne, nedostal jsem ještě po 10 dnech ani zmínku o dodání

• Posílá zboží poštou. Tato tradičně dopravila poškozené a 1/4 obsahu byla vylitá.
    • Na krabici nebylo uvedeno ani "Křehké"

• Voda v barve