Koupil jsem si dvě mikyny, ale po doručení jsem zjistil, že nemají kapsy. Chci je vrátit, ale přez box mi to nejde. Musím s tím na poštu.

• K zboží nebyl přiložen formulář na možnost vrácení zboží.
    • Na stránkách prodejce nebylo možno stáhnout formulář k vrácení zboží.

• Obchod mi nepotvrdil přijetí objednávky a na zboží stále čekám.

• přišla každá bota jinak tvarovaná - levá bota má asymetrický střed opticky oddělený barevnou páskou, na pravé botě je to v pořádku - přesně středově

• není možnost vrácení zdarma

Nemají zboží, které jsem objednal a stále nemám vrácené peníze.! Já zaplatil okamžitě.

• bundu budu vracet přišla mi uplně jiná barva je to od te firmi nehoráznost

• Zboží přišlo, ale boty neodpovídali uvedené velikosti. To musí obchodník vidět když je na nich uvedeno číslo o dvě velikosti větší než jaké jsou ve skutečnosti. Tedy předpokládám, že by to tak mělo být.

• rychlé doručení
    • boty přišli v podivné otevřené krabici,která ani neměla víko!
    • vzhledem k tomu,že jsou to bíle boty tak tak jsou na nich vidět škrábance!
    • určitě si zde už nic nekoupim

• jinde jsem nakoupila levněji

Nabízené a objednané zboží neměli na skladě a neměli možnost ho obstarat.

• Jako vycházková hůl dobrá vzledově i funkčně
    • Jako trekingová hůl je nepoužitelná pro postavy nad 160 cm.Manželka má 160 cm a musí spodní část mít vysunutou až 2 cm nad značku STOP.A potřebovala by hůl vysunou ještě o 3 cm,ale to už nejde .

• zboží mi bylo doručeno
    • Otravují emailem

Po dokončení obchodu otravují emailem

Byla mi zaslána bunda, kterou budu vracet. Objednána velikost M, na obalu přelepeno na velikost S. Při vyzkoušení opravdu odpovídá velikosti S, takže je malá a musím vrátit. Bohužel musím zaplatit poštovné. Pokud zjistil prodejce, že bunda odpovídá velikosti S, nechápu, proč ji posílá jako velikost M.

• Objednávka byla stornována a nevím, proč.

Reakce obchodu Ksporting.cz

jen pro upřesnění - byly vytvořeny 2 duplicitní objednávky, z nichž byla zaplacena pouze jedna, která byla vyřízena a odeslána. Druhá objednávka byla automaticky stornována, protože u ní neproběhla zvolená platba on-line.

• V tomto obchodě není možné vrátit jen některé položky z objednávky, lze pouze odstoupit od smlouvy. V dnešní době většina obchodů s tímto vychází zákazníkům vstříc. Vynahrazuje mi to tu možnost zboží předem vidět a vyzkoušet. Bez obav objednám, když mám možnost vrátit. Tady jsem se nemile překvapila, zboží jsem si nechala, ale obchodu se vyhnu, ani dál nedoporučím. Přeji pěkný den. K. Košťálová

Reakce obchodu Ksporting.cz

jen upřesňujeme a uvádíme správnou informaci, že je u nás samozřejmě možné vrátit i pouze část objednávky, pokud si zákazník objedná více položek.
    K Sporting s.r.o.

Zboží které mi přišlo bylo špinavé a zničené. Objednal jsem si peněženku a ta přišla v otřesném stavu. V žádným případě nedoporučuji.

S obchodem jako takovým problém nemám, ale se zbožím, které nabízí ano . Z pěti párů ponožek head , byly dva páry špatně spárované. Jedna z páru ponožek byla vždy o 1,5cm menší, což při horní hranici velikosti ponožek, které jsem potřebovala, je nanic. A materiál oproti originálu, které už mám, je taky jiný, horší. A reklamací by se jen vše ještě prodražilo. Takže vícekrát už ne.

• Nespolehlivost
    • Neprofesionalita

Zboží mi bylo posláno v jiné velikosti, než jsem prosil. Po kontaktu, ze mi zboží pošlou správně na to zapomněli. Opět jsem se musel připomenout..

Objednala jsem sandále a dorazila každá jiná. Co na tohle říct? První nákup, ale také poslední. Rozhodně nedoporučuji!!!