• Po 4 dnech od objednani jsem napsala email s zadosti o informaci o stavu objednavky-dodnes bez reakce. 5ty den po objednani jsem volala a zjistila, ze se ceka na jeden ze tri kusu od jednoho z objednanych produktu a ze mi to brzy poslou. Pritom na webu byla informace, ze vse mnou objednane zbozi je skladem! V objednavce mam info, ze pokud je neco objednano a odeslani se zpozdi, budou me informovat! Fakta: zbozi nebylo skladem! nikdo me o nicem neinformoval! nikdo nereagoval na muj email! Je fajn, ze alespon telefonicky jsem reakci dostala. Zbozi vsak dodnes nemam, jen pachut te tristni (ne)komunikace se zakaznikem.

• Absolutně žádná komunikace

Zboží nedorazilo a ani na email ani na telefon neodpovídají.
    Nedoporučuji!!!

Nevím, jaké mají v obchodě problémy, proto je pro mě těžké hned soudit. Pravdou však je, že jsem objednala a zaplatila zboží 16.2.2024, přišel potvrzující mail, ale od té doby se neděje nic. Zboží zatím nedorazilo (dnes je 24.2.2024). Nemám žádnou další zprávu, ani odpověď na můj dotaz, jak to s objednávkou vypadá. Ve skrytu duše doufám, že zásilka ještě dorazí, ale pro ostatní nakupující musím, ač nerada, přidat varování, že v tomto obchodě není vše v pořádku.

• Vyhledám si vše co chci koupit na jednom místě. Podle potřeby si zase objednám.
    • Obchod nereaguje zboží nikde

• žádná
    • E-SHOP ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI, OBJEDNÁVKA ZA 1200 KČ ZAPLACENÁ již 14 dní, obchod nekomunikuje, nelze se dovolat. Obávám se že se jedná o podvod, e-shop určitě nahlásím

Nedoporučuji

Zboží nakonec nebylo skladem

• Podvod?

Objednávka za 2500,-Kč nedorazila, obchod se nehlásí, neodpovídá na e-maily, uvedené tel.cislo je na soukromou osobu! Nemam co dodat

• Pěkné zboží
    • Již šest dni po zaplacení, vše skladem a zboží ještě nebylo expedováno.

• Velký výběr zboží, rychlé vyřízení a dodání.

• Objednané zboží mi dodnes nedorazilo a na e-mailu na mojí žádost o prověření opakovaně nereagují. Pravidelně jsem z krámku zdraví objednávala, ale po této zkušenosti příště objednám jinde.

• Po zaplacení, jsem zboží neobdržel ani do 7 dnů.
  • Zboží nedoručeno, žádná komunikace s obchodem, do dnešního
    dne mi nedorazila odpověď z jakého důvodu mi zboží nebylo
    zasláno

4.2.2024 jsem sice zboží objednal i zaplatil, ale do dnešního dne (13.2.2024)jsem nejenom nedostal žádné zboží, ale ani odpověď na dotaz, kdy mě bude zboží dodáno.

Uvidíme jaká kvalita produktu.

• Sleva při nákupu a to pravidelně - to se cení.

Zboží objednáno, poté obchodem potvrzena objednávka a už 10 dní se nic neděje!
    Komunikace ze strany obchodu žádná i po mých urgencích!
    M.

Všetko prebehlo v poriadku.

Obchod je super...