žádné informace od obchodu o dodávce

onicem vladne tam zmatek

• Nevím
    • S vrácením zboží do 14dnů,reklamací je to tady na nic. Zlatá Alza a podobné e-shopy kde není s vrácením do 14 dnů problém. Už si zde raději nic nekoupím.

Dostupnost objednaného zboží jsem si musel potvrzovat telefonicky. Prodávající týden nebyl schopen dát vědět zda je položka připravena k vyzvednutí. Ač se dle mého jedná o skladové zboží.

• ???
    • nabízejí zboží které nemají skladem, mají dlouhou čekací dobu
    • ceny mají většinou vyšší než jinde

nedoporučuji

Dobrý den, paní Liliová,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, je to pro nás velice důležité. Mrzí nás Vaše nepříjemná zkušenost.

Zboží, které jste si u nás objednala, měl náš dodavatel shodou okolností dočasně vyprodané. Tuto skutečnost nelze nijak ovlivnit, aktuální skladová zásoba dodavatele není online.
    Po zpracování Vaší objednávky jsme Vás kontaktovali ohledně vzniklé situace a předpokládaného naskladnění daného zboží (do týdne). Dané zboží je u dodavatele již dostupné.
    Snažíme se dělat vše pro to, aby byl zákazník s nákupem u nás maximálně spokojený. Bohužel, někdy nedokážeme ovlivnit vše.

Omlouváme se za vzniklé komplikace. Přejeme krásný den.

INPO CZ

• S žádnou jsem se nesetkal.

Po objednani a zaplaceni mi prisel automaticky mail, ze objednavka bude v nejblizsich dnech vyrizena. Uplynulo 10 dni a nestalo se nic, nikdo se mi neozval....

Personál po telefonu nepříjemný už od “Dobrý den”, a když na prodejnu přijedete těsně před zavírací dobou, protože vám to práce a dopravní situace neumožní lépe, tak se dozvíte, že nic nedostanete, protože zrovna dneska pán potřebuje jít dřív a ať teda přijedete zítra :). Objednám raději jinde, kde si budou vážit času zákazníka.

Reakce obchodu Koupelny-radiatory.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Omlouváme se za způsobené komplikace. Času našich zákazníku si velice vážíme, a proto nás Vaše hodnocení mrzí.
    Je pravda, že ten den jsme opravdu museli zavřít v 5 hodin, tudíž jsme už měli uzavřenou kasu a nebylo možné vydání objednaného zboží, protože nebylo uhrazené předem.

Pokud by jste nás předem telefonicky kontaktovali, určitě by jsme na Vás počkali a vše vyřešili k Vaší spokojenosti. Je nám to líto, ale někdy bohužel nedokážeme ovlivnit vše.

Ještě jednou se omlouváme a věříme, že i přesto na náš obchod v budoucnu nezanevřete.

Přejeme krásný den.
    Tým INPO CZ

Obsluha na miste je strasliva: neochotna a nezdvorila.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité. Velice nás mrzí Vaše nepříjemná zkušenost s naší obsluhou. Budeme dělat vše pro to, aby se podobná situace již neopakovala.

Ještě jednou se moc omlouváme a věříme, že i přesto na náš obchod nezanevřete.

Krásný den.
    Tým INPO CZ

• nemůžu hodnotit. Zboží ještě nedorazilo.

nemají to skladem

děkujeme za Vaši recenzi na náš obchod. Velice nás mrzí Vaše zkušenost.
    Snažíme se dělat vše pro to, aby byli zákazníci s nákupem u nás spokojeni. Přesto je pořád co zlepšovat.

Zboží, které jste u nás objednal nebylo skladem, ale skladem u dodavatele. Shodou okolností měl dodavatel dané zboží dočasně vyprodané. Tuto skutečnost nelze nijak ovlivnit, aktuální skladová zásoba dodavatele není online, a proto je lepší vybírat ze skladových zásob e-shopu.
    Po zpracování Vaší objednávky jsme Vás kontaktovali ohledně vzniklé situace a naskladnění daného zboží.

Velice se Vám omlouváme za komplikace a budeme rádi, pokud nám přesto zachováte Vaši přízeň.

Tým INPO CZ

• sympatický zaměstnanec u vstupu
    • arogantní zaměstnanec eshopu

Špatně jsem si vybral produkt protože na eshopu neměli jeho rozměry. Po vyzkoušení jsem to zjistil a napsal email ohledně výměny nebo vrácení. Po více než týdnů jsem tam šel osobně a zaměstnanec který vyřizuje eshopové objednávky byl velmi arogantní. Také mi přiznal že email četl ...no a ignoroval. Když mi řekl že nemá za co vyměnit chtěl jsem zpět peníze ale i s tím měl problém. Začal sice sahat po penězích ale ty průpovídky si mohl nechat. Otázka proč jste si to vůbec kupoval? Mě to tady teď bude ležet. Je dle mého trochu nemístná u zboží které bylo nové a zabalené v původním obalu.

• dlouhá dodací lhúta

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi na náš obchod. Velice nás mrzí Vaše zkušenost.

Po zpracování Vaší objednávky jsme Vás telefonicky kontaktovali ohledně vzniklé situace a naskladnění daného zboží.

S pozdravem,
    Tým INPO CZ

• Obchod vůbec neragoval na objednávku.

• Zboží mělo být skladem a potom mi bylo po týdnu řečeno, že bude za 8 týdnů.

Tým INPO CZ s.r.o.

• bohužel inzerují, co nemohou dodat

Reakce obchodu Koupelny-radiatory.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Snažíme se dělat vše pro to, aby byli u nás zákazníci s nákupem spokojeni. Přesto je pořád co zlepšovat.
    Zboží, které jste u nás objednal nebylo skladem, ale skladem u dodavatele. Shodou okolností měl dodavatel dané zboží dočasně vyprodané. Tuto skutečnost nelze nijak ovlivnit, aktuální skladová zásoba dodavatele není online, a proto je lepší vybírat ze skladových zásob e-shopu, tedy "skladem".
    Po přijetí Vaší objednávky jsme Vás o vzniklé situaci informovali a snažili se ji s Vámi vyřešit.

Omlouváme se za komplikace a budeme rádi, pokud nám přesto zachováte Vaši přízeň.

Tým INPO CZ s.r.o.

Vystavené zboží neměli skladem i když bylo inzerováno na webových stránkách. Katastrofální dodací lhůta.

Nedodrzen dodaci termin navzdory telefonickemu ujistovani ze strany obchodu

Vše jak má být. OK.

Nabízeli a prodali položku, kterou nemají skladem. Ano, zavolali a omluvili se. Dohodli jsme se na rozdělení objednávky. Dorazila jen jedna ze dvou položek. Žádné prokazatelné doručení telefonické dohody o rozdělení objednávky (třeba nové ID) náhradní dodací lhůta, žádné potvrzení doručení zboží v prodlení zdarma. Škoda.