• Zdánlivě dobrý výběr i ceny.
    • Hrozná poloha uvnitř zchátralého areálu.
    • Nelze platit kartou.
    • Zboží neměli na skladě.

Obchod nabízí zboží, které není schopen v nabízeném termínu dodat.

• zboží je poškozeno

Reakce obchodu Koupelny-radiatory.cz

přestože zboží poškodil převravce, dodali jsme nový radiátor i přesto že dopravce reklamaci zamítl.
    Sice na třetí pokus, ale zákazník dostal zboží vpořádku. Někdy nelze vše ovlivnit.

Objednavku jsem zeusila, nebot zbozi avizovane na webu skladem vubec nemaji a bude za 4 mesice! Penize mi dosud na ucet nevratili! Neseriozni.

Reakce obchodu Koupelny-radiatory.cz

zrcadlo jsme opravdu neměli skladem, protože než došlo k aktualizaci shopu, tak bylo u dodavatele dočasně vyprodáno, zákaznice byla ihned kolegou informována a vrácení částky již proběhlo. I případě vrácení platby byla zákaznice informována, že její platbu musí nejdříve zpracovat účetní a pak bude částka navrácena a do toho vstoupily dva svátky kdy jsme měli zavřeno.

O.K.

• Možnost objednávky z pohodlí domova.
    • Široký sortiment zboží.
    • V jiných obchodech např. OBI nelze sehnat !
    • Slabinou je bohužel "doprava" k zákazníkovi.
    • 198,-kč za "poštovné a balné",při ceně zboží 94,-kč je moc !

Zboží v tomto obchodě je perfektní a nemá chybu,cena (zboží)je rovněž příznivá.
    Doprava zboží k zákazníkovi je při malém odběru drahá .
    Doporučuji ostatním zákazníkům si zajet pro zboží osobně , nebo objednat zboží ve velkém,aby se vyplatila "doprava".

• Bylo nutné jeden produkt vyměnit, což nebyl problém, jen mi jaksi zapomněli sdělit, že doprava bude stát 250kč a ne 150kč, jak mají uvedeno na webu. Upozornění na dodatečné náklady považuji za slušnost, což se nestalo. Navíc popletli adresu, takže mě dopravce hledal o pár km jinde...

• Přehledný web, dobré ceny
    • Komunikace a dodací lhůta

Zboží jsem objednal a po týdnu bez jakékoliv komunikace krom potvrzení objednávky z eshopu (dodání psali do 4 dnů) chtěl vyzvednout na výdejním místě v Běchovicích. Tam jsem se dozvěděl že mám čekat na email, který ještě teď (po 10 dnech od objednávky) nepřišel.

• Klame spotřebitele nabídkou, která není pravdivá.Tím se zvýhodňuje oproti konkurenci.Při jednání arogantní až nátlakový přístup."Spletli jsme se, ale zboží Vám nedodáme"!."Přece neponeseme náklady my!!"

Počáteční ochota se změnila v útok v okamžiku, kdy jsem požadovala nedodanou součást B-setu ke sprchovému koutu Ravak.Navíc neavizují, že zboží nedodají před připsáním částky na účet.Protože však zboží neměli všechno skladem, měli ode mne platbu ve výši cca 12 000Kč předem a zboží dodali až za několik dní.Hodlám se obrátit na ČOI, protože klamou zákazníky a ještě mne osočili, že zneužívám jejich fotky z e-shopu.Protože samozřejmě nabídku během minut po upozornění stáhli.Fotky hodlám použít jako důkaz.Trvám na svém právu.Nabídla jsem jim jako řešení spoluúčast, arogantně mne odbyli.

• rychlost vyřízení objednávky.
    • ne zcela přehledný popis k prodávanému zboží. Objednal jsem komponent,který ve všech obchodech se dodává včetně těsnění,návodu ,originál zabelené. Ale bohužel z tohoto obchodu mi došlo čerpadlo-bez orig.krabice a bez již zmiňovaného příslušenství.

před objednáním se ujistit o obsahu dodávky