• zboží jsem zaplatil, je to už týden, ale zatím nic nedorazilo

• Zboží nebylo vůbec doručeno.

Bylo slíbení doručení do tří dnů.Ani po týdnu nedorazilo. Věci jsem docela nutně potřeboval.Komunikace s prodejnou vůbec žádná, volal jsem 3x,vždycky se ozval automat,že mám počkat,že jsem na pořadí v hovoru.Nebudu zbytečně provolávat peníze a čekat ,až se nekdo uráčí vzít hovor.Objednávku jsem zrušil,v tutu firmu jsem navždycky ztratil důvěru.
    I když je tam velký sortiment zboží,nedoporučuji objednávat.

• Výběr zboží je úžasný, vše krásně zpracované, popsané, byl jsem nadšen. Doporučuji.
    • Nulová komunikace. Na telefoním čísle, je nepoužitelný automat. E-mail,...čekám na odpověď již třetí den... Smutné.

Dobrý den pane Hruška,
    díval jsem se na Vaši objednávku a bohužel zboží které jste objednával nebylo na skladě. Tuto informaci jste dostal e-mailem 3.den od zaslání Vašeho dotazu. Ohledně telefonů tady z Vašeho telefonního čísla nic neevidujeme.
    V automatu který Vás jen navede na správné oddělení je zapotřebí zvolit 1-5.
    Zboží již bylo v pořádku doručeno přejeme Vám krásný den.

• ochota

• Široký výběr zboží
    • Dlouhá dodací lhůta

• Super.

Rychlost, slušnost.

Děkujeme.

• výhoda

• Velká ochota prodávajícího! Rychlé jednání!

• široký sortiment kompresorů
    • dobře poradili po telefonu
    • delší dodací lhůta, ačkoliv je zboží skladem
    • nereagují na telefonáty

• Rychlé vyřízení objednávky

• Dokáže odborně poradit.
    • Komunikace a doručení zboží je na 100%

Doporučuji zde nakupovat

• Odborníci co poradí a věci rozumí

Děkujeme,
    jsme rádi, že jste s našimi služby spokojen.

• rychlost dodání

• Dobré ceny
    • Velký výběr
    • Kvalitní zboží

• V klidu si vyberu

• Je třeba, abyste si udělali pořádek ve vaší chatrné evidenci, neboť po mém zrušení objednávky a vašem potvrzení jejího storna, jste mě dvakrát upozorňovali na její zaplacení.

Moji objednávku obratem potvrdili a jistě by i objednaný zpětný ventil dodali, ale protože jsem po odeslání objednávky přišel na jiné řešení mého problému, objednávku jsem zrušil. Její storno mi dodavatel potvrdil, ale přesto mě potom ještě poslal dvakrát upozornění na zaplacení zálohové faktury.

Reakce obchodu Kompresory vzduchotechnika

při zavádění nového systému na automatické rozesílání upomínek jsme zavedli obesílání i zálohových faktur. Ovšem pouze jako připomínku, nikoliv upomínku. Ohledně nastavení storna jsme neudělali bohužel storno zálohové faktury.
    Děkujeme za upozornění na chybu v systému kterou jsem již opravili.
    Jen si nejsme jisti zda-li za takovou chybičku si zasloužíme hodnocení komunikace 0.5.

Naprosto spokojen

Dal jsem nedoporučuji, aby si to někdo přečetl. Objednáno a on-line zaplaceno 13. Veškeré zboží skladem v dostatečném množství. U všeho hrdě "doručíme 15.7." No, 15. to ještě ani neodeslali, ani 16., ale až 19. Takže doručení přesně týden po objednání.
    Neřešil bych to, ale takhle to u této firmy probíhá vždycky - prsí se dodávka okamžitě, v reálu týden. Tak buď začněte plnit, co slibujete, nebo na stránkách nelžete.
    Jinak bylo všechno v pořádku, celkově spokojenost.

Reakce obchodu Kompresory vzduchotechnika

děkujeme za reakci...vše jsme zkontrolovali a zboží bylo objednáno 14.večer a né 13. v 11:25 jak píšete. Objednávka u nás byla tedy následující den zpracována a připravena k přepravci. Bohužel se někdy stane, že se všechny objednávky nevejdou do auta. O této situaci víme a řešíme ji s dopravcem. Odesláno až 19. protože 17.18. byl víkend.
    Děkujeme za pochopení a děkujeme za reakci. Jistě povede ke zlepšení našich služeb.