• Přehledný e-shop
    • Zboží ještě nemám, ale už 10 mailů a několik sms, že dojde. Takto objednávat ve více obchodech či více zásilek zde, nestačím mazat poštu. Naprosto neadekvátní.

Mají i zboží, které se hůře shání. Za mě dobrý.

Spokojenost s nabidkou a rychlosti dodani. Jedine, co bych vytknul, je 13 obdrzenych mailu v souvislosti s jednou objednavkou (z toho nekolik duplikatnich). Myslim, ze by se to dalo zredukovat i na min nez polovinu.

První nákup. Vše v pořádku.

Celkem spokojenost akorát co mi trošku vadilo že v úterý jsem objednal a zaplatil ,obchod napsal že až bude připravené zboží ,že napíše az když jsem v pátek napsal obchodu jak to vypadá ,odepsali zboží jsme odeslali v čtvrtek večer .Zasilkovna psala že zboží převzali v pátek .

• rychlost dodání,dobré ceny

Rychlý, spolehlivý

• poštovné a přepravné

Reakce obchodu Kompresory vzduchotechnika

můžeme prosím vědět s čím jste nespokojen ohledně přepravy...?

• Rychlost dodání skladového zboží
    • Trochu chaos v komunikaci po objednání zboží - odeslaná zálohová faktura, přestože bylo zaplaceno kartou, pak potvrzení o platbě. Některé informační e-maily o stavu objednávky 2x.

Reakce obchodu Kompresory vzduchotechnika

nejedná se o chaos v komunikaci, ale o zákonnou povinnost kterou musíme dodržet jako prodejci. Bohužel ne všichni to takto dodržují. My zastáváme heslo, že pořádek dělá přátelé. Děkujeme za objednávku i recenzi.

Vše ok

• bezproblémová komunikace a rychlost dodávky zboží

Za mně...vřele doporučuji

• Výborná komunikace, rychlé dodání zboží

Rychle dodání

Velmi profesionální přístup ke každé objednávce. Široký výběr , rychlé dodání.

• Měsíc čekám na odpověď na reklamaci, před týdnem mi bylo řečeno že na druhý den se mi někdo ozve, stále nic. Komunikace naprosto nevyhovující
    • Dokud se člověk několikrát neozve a nevola skoro denně tak se nic neděje

• Vše proběhlo rychle bez problému tím myslím jen objednávku.
    • Zvolil jsem na přepravu Zásilkovnu a byla to osudová chyby do dnešního dne balíček ještě nedorazil.Příště volím GLS sice dražší ale spolehnutí .

Reakce obchodu Kompresory vzduchotechnika

je nám líto, že Vám zásilka ještě nebyla doručena. Od nás expedována byla. Dopravce jsme urugovali a budeme čekat na jejich vyjádření. Jinak Vám děkujeme za hodnocení.

Rychle, spolehlivě. Prostě dobrý obchod… :-)

• zboží jsem zaplatil, je to už týden, ale zatím nic nedorazilo

• Zboží nebylo vůbec doručeno.

Bylo slíbení doručení do tří dnů.Ani po týdnu nedorazilo. Věci jsem docela nutně potřeboval.Komunikace s prodejnou vůbec žádná, volal jsem 3x,vždycky se ozval automat,že mám počkat,že jsem na pořadí v hovoru.Nebudu zbytečně provolávat peníze a čekat ,až se nekdo uráčí vzít hovor.Objednávku jsem zrušil,v tutu firmu jsem navždycky ztratil důvěru.
    I když je tam velký sortiment zboží,nedoporučuji objednávat.