spokojenost

• rychlost,spolehlivost
  • Jsem velice ráda, že i v této zvláštní době jsem si mohla objednat a vyzvednout knihy pro děti.
    Děkuji mnohokrát.

• Rychlé vyřízení objednávky, vstřícnost. Jsem velice s obchodem spokojená.

Vždy jsou pozorni.

rychlé a velmi vstřícné vyřízení objednávky

• Rychlost, ochota a vstřícnost
    • neznám

Vše v pořádku, více budu moci napsat po obdržení zásilky. Už se na ni moc těším.

• Alespoň jednání po mailu bylo adekvátní.
    • Zboží nebylo dodáno, i když bylo na skladě. Info viz. níže.
    • Délka trvání vyřízení objedávky.
    • Čestnost/správnost množství nadkladněného zboží na skladě/konkrétního obchodu.

Chápu, že dodavatel knihy neodpovídal, ale objednávka byla provedena se skutečností, že ještě jedna kniha byla k dispozici na což mi za nějakou dobu přišel email, že jelikož kniha není zcela nová/lehce poškozená, tak objednávají další od dodavatele.
    Ososbně je jasné, že e-shop tu knihu zkrátka k dispozici neměl a inventůra to neodhalila, tudíž nejlepší cesta zakrytí neúplných údajů na svém e-shopu, okličkou se to hodí na dodavatele za svou vlastní chybu.

Je zcela možné, že e-shop je vynikající, ale já hodnotím nákup konkrétní objednávky a ten neproběhl vůbec v pořádku (samozřejmě nemyslím tím komunikaci).

Reakce obchodu Knihy Dobrovský

děkuji za Vaši reakci. Mrzí mě komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel pokud je na skladě tisíce a tisíce knih, občas nastane situace, kdy se při kompletování objednávky zjistí, že je kniha poškozená a je potřeba zajistit od dodavatele novou. I když takovéto situace vidíme velmi neradi, zatím se nám nepodařilo jim zcela zamezit, pracujeme však na tom, aby jsme podobné případy minimalizovali co nejvíce to bude možné.

Děkuji Vám za pochopení a věřím, že Vaše další objednávka bude v naprostém pořádku.
    Přeji Vám pěkný den, za Knihy Dobrovský, Markéta.

• rychlost a výběr

• rychlost dodání
    • kvalitně zabalené = nepoškozené

• Velmi rychlé vyřízení objednávky
    • I když zboží bylo na prodejně, stejně jsem si ho musel objednat přes e-shop

Jsem vždy velmi spokojena, nemám jedinou výtku.

Rychlá reakce a vstřícnost a 100% záruka kvality

• rychlost, dostupnost

• Doručeno na prodejnu během dne
    • Velmi rychlá komunikace

Velký výběr dobré literatury. Rychlost dodání zboží.

• Super akce
    • Rychlé doručení

Často mívají bezva akce na knihy, kterým nelze odolat. Problém je akorát v tom, že nestíhám číst a knížky už nemám kam dávat :-)
    Celkově mám ale tenhle e-shop ráda, působí na mě přátelsky a s objednávkou nemám nikdy žádný problém. Knihy nakupuji téměř vždy tady.

• Knihy jsou doručeny v pořádku a rychle.