rychle vyřízení, super emailové updaty objednávky, k objednávce plno knih s velkou slevou na výběr, doporučuji

Vše rychlé, jednoduché

• Špatné balení, přišlo poškozené zboží, mám spoustu starostí s reklamací
    • Nezákonné zpracovávání osobních údajů předávání třetím osobám, od dodržování předpisů má tenhle obchod hodně daleko
    • Mizerný zákaznický servis (tzv. pomoc na telefonu je automat, pomoc na emailu zkopíruje odstavec z webu)

Reakce obchodu Knihy Dobrovský

děkuji za Vaši reakci a čas, který jste věnoval jejímu sepsání.
    Naše objednávky balíme do kvalitních papírových krabic, k balení používáme také bublinkovou folii a výplň, aby byly balíčky bezpečně zabalené. Bohužel hlavně v předvánočním čase, kdy byla také vyřizována Vaše objednávka mají přepravci opravdu velké množství zásilek a tak je možné, že i přes kvalitní zabalení dojde k poškození balíčku. Nejlepším řešením v takovéto situaci je balíček odmítnout převzít, aby mohla proběhnout reklamace. V takovém případě, bychom Vám zboží ihned odeslali znova, například jiným přepravcem a pro Vás by nevznikly žádné starosti se zasláním zboží zpět. Bohužel jste balíček i přes viditelné poškození převzal a tak je potřeba postupovat klasickou reklamací a zboží nám zaslat zpět na naše reklamační oddělení.

S osobními údaji našich zákazníku nakládáme se vší zodpovědností tak, jak máme uvedeno v obchodních podmínkách. Veškeré předpisy dodržujeme, aby všechny údaje našich zákazníku byly v bezpečí.

Náš zákaznický servis se vždy snaží zákazníkům vyjít vstříc. Naše zákaznická linka obsahuje pouze rozcestník, který naším zákazníkům usnadní komunikaci. Po zvolení tématu jste ihned přesměrován na naše operátory, kteří jsou Vám plně k dispozici.

Velmi se Vám omlouvám za komplikace s poškozenou zásilkou. I když děláme vše proto, aby se tyto situace stávali co nejméně úplně zabránit jim zatím nedokážeme.

Děkuji Vám za pochopení a přeji krásný den.
    Za Knihy Dobrovský, Markéta.

• velký výběr
    • ceny
    • velká síť obchodů v ČR
    • asi 7 emailu o stavu objednavky, než dorazí

Nakupuji v tomto obchodě. Líbí se mi eshop, dobré ceny i množství sortimentu. Jediné co mě vadí je hromada emailu než objednávka dorazí. Nepotřebuji vědět 3x do týdne, že je objednávka zpracovavána. K hodnocení komunikace obchodu bych dal 8 hvězd, pokud by to šlo ( za to množství emailů).

Objednala jsem. Vyzvedla osobně. Bez problémů.

• Ochota

• Příjemné nakupování, ochotné prodavačky.

Ráda do tohoto knihkupectví chodím, příjemné prostředí, ochotné prodavačky, široký a dobře rozčleněný sortiment.

• Sortiment
    • Ceny
    • Příjemná komunikace

Co se objednávky a knih týče, všechno fajn, ale "zklamala" mě doprava.

V podstatě všechny druhy dopravy za 29 Kč je super nabídka, ale chyběla mi možnost osobního odběru na prodejně. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se platilo i za ten osobní odběr. Mám rád personál zdejší prodejny, takže svým způsobem i jako podporu, že jsem s nimi i když musí mít zavřeno.

• rychlá reakce na objednávku (k vyzvednutí druhý den); dostupnost výdejního místa / kamenného obchodu (ale to je individuální),
    • tituly z této řady se jinde dají koupit levněji (o dost levněji); nakoupen zde pouze jeden konkrétní díl, který byl v tu dobu v "levnějším e-shopu" vyprodán

Velmi kladná zkušenost s obchodem - ochota a vstřícnost při osobním vyzvednutí knížky

• Neobdržel jsem zprávu od obchodu, že zboží byly připravené.

• ochota, rychlost

Vše v naprostém pořádku, jako vždy. Jsem pravidelný zákazník :o)

Výborné,rychlé,doporučuji.

• Rychlé dodání zboží