• zboží bylo v nabídce, ale na skladu ne.

• jako jediný eshop měli knihu, kterou jsem sháněla, uvedenou "skladem"
    • obchod nekomunikuje

Objednávku jsem uhradila převodem na účet, kniha mi zatím nedorazila, na e-mail se mi prodejce neozývá.

• Poslali email, že zboží není k dispozici.
    • Neaktuální informace o skladové dostupnosti.

Objednáno na základě uvedení, že je kniha skladem. Skladem nebyla, přišel email, že bohužel.

• Mám stejnou zkušenost jako někteří recenzenti přede mnou: obchod nabízí knihu, kterou již nemá k dispozici a kterou nelze sehnat ani u vydavatelství, jelikož je doprodána.
  • Obchod na Internetu nabízí zboží skladem, které ve skutečnosti nemá, a teprve v případě objednávky jej začne shánět.

• Nabízí zboží které nemají

Obchod v pohodě komunikoval. Ale objednávku později zrušil, že knihy nelze sehnat. V tom případě nechápu, proč u nich bylo uvedeno skladem.

Na objednávku nikdo nereagoval, žádný mail ani jiná komunikace, psala jsem dotaz, kdy mi dorazí knížka a také nic, mrtvo....takže NEDOPURUCUJI

Obchod nabízí nedostupné položky jako dostupné, dokonce skladem. V platebních formulářích neuvádí variabilní symbol. Nechápu, jak takový e-shop může existovat. Amatéři.

• Zboží mělo být skladem, ale fyzicky nebylo
    • Nikdo se neozval.
    • Zboží ještě nedorazilo a ani nebylo odesláno.

• kniha byla na skladě, ale v zápětí mi byla objednávka zrušena z důvodu nedostupnosti, mají v tom bordel.

Opět nabízené zboží neměli, jelikož se jednalo o to pro mě nejdůležitější, tak jsem objednávku zrušila celou. Že když někdo nabízí eshop, neudělá si v něm nejdřív řádně fungující systém ...

• velmi rychlé vrácení peněz po zrušení objednávky
    • neaktuálnost nabídky v době objednání, nedostupnost některých nabízených knih

Až týden po zadání objednávky obchod zjistil, že z objednaných knih dvě nemá. Mezi těmi, které nemá, byla i ta, na které mi nejvíc záleželo. Mají prý několik nemocných lidí, takže bych dokázal pochopit, že nestíhají, ale to, že se z původně dostupného zboží nakonec vyklube nedostupné, se podle předchozích recenzí stává už asi od roku 2018. Nevím, proč za 5 let obchod neměl vůli a čas na tom něco zlepšit. Naštěstí mě nakonec obchod potěšil alespoň tím, že na požádání objednávku zrušil a bez průtahů hned vrátil peníze.

Objednané knihy - přestože byly nabízeny - nebyly dodány.
    Platba odeslána 13.11.2023 dosud nevrácena.
    Kupovala jsem zde i dříve, ale vždy byl nějaký problém,
    už to raději pokoušet nebudu.
    Nevím, proč si nezaktualizují stránky, aby bylo patrno, které knihy jsou nové a které antikvariátní, a které knihy mají skutečně na skladě.

• Tyden po objednani nemam zbozi,a to i pres okamzitou uhradu a pri informaci na eshopu,ze zbozi je skladem. Na urgenci mailem zadna odpoved. Az kdyz jsem jim zavolala,obdrzela jsem omluvu,ze pro nemoc zamestnancu pan nestihal. Kniha skladem ale nakonec neni,takze ji objednali,ovsem s dodatkem,ze nevi,zda bude,a ja uz druhy tyden cekam.

Dle e-shopu je kniha skladem, ale ani po třech dnech nebyla připravena, absolutně žádná komunikace. Chtěl jsem tam utratit peníze, ale nebyl zájem.

• Sortiment a hlavne ceny
    • Zbozi objednano 17. 6. Zaplaceno 17. 6. Nulova komunikace zadne potvrzeni o prijeti platby a stavu objednavky. 24 . 6. prisel mail s zadosti o hodnoceni obchodu.

Po dodani objednaneho zbozi upravim hodnoceni, zatim stale cekam

• Nabídka šla z mé strany zpracovat a vložit do košíku a takřka zaplatit, poté dorazila informace že zboží už nemají a neseženou.

Katastrofa!!!!
    Po objednání mi přišlo sice potvrzeni o objednávce, ale ůdaje k platbě už ne.
    Na Email obchod nereaguje.
    Absolutní nespokojenost.

Kniha byla ve špatném stavu, jednání pana majitele taky, nedoporučuji..