• Zboží bylo nabízeno jako skladem, ale po odeslání objednávky bylo sděleno, že skladem není a že se není nikde jinde v prodeji. Zboží bylo nakonec zakoupeno v jiném obchodě, tj. bylo v prodeji.

Na webových stránkách nejsou platné informace o počtu kusů knih. Uvádí desítky kusů a pak zruší objednávku, že není skladem. Alespoň, že komunikace nevázla.

Ačkoliv bylo na webových stránkách napsáno, že je kniha skladem, dostala jsem po několika dnech zprávu, že ji "nelze sehnat".

• Objednavka byla potvrzena a později zrušena.

• Objednané zboží neměli skladem a nešlo už ani objednat u dodavatele
    • Platba pouze bankovním převodem
    • Nejdříve si nechali objednávku zaplatit, až poté ověřovali, jestli lze zboží zajistit u dodavatele
    • Dvakrát jsem musel upomínat vrácení platby!

Dobrý den, bohužel zboží, které bylo uvedené na stránkách knihkupectví nakonec nebylo dostupné.

Inzerováno nedostupné zboží

Přestože knihu bylo možné objednat, obchod objednávku zrušil, protože kniha nebyla na skladě.

• Ačkoli knihkupectví mělo v e-shopu žádanou knihu na skladě došel mi mail, že kniha už není a nebude. Poté mi přišel další mail abych tuto knihu ohodnotil:).

• Po zrušení objednávky obchodem bez jakéhokoliv zdůvodnění vrátili alespoň předem zaslané peníze zpět na účet do 4 dnů.

Objednal jsem a zaplatil předem knihu pro vnuka přes e-shop, kniha byla dle e-shopu skladem, objednávka byla ze strany obchodu bez jakéhokoliv vysvětlení a oznámení zrušena, po 4 dnech se objevily peníze zpět na účtu.

• zboží nakonec nebylo skladem

Zbozi nabizene jako skladem, nakonec nebylo

• Opakovaně jsem objednávala tituly, které mělo knihkupectví jako "skladem", ale poté objednávku zrušili.

Zboží nabízené na eshopu jsem objednal a následně napsali, že ho nemají.

Při objednání bylo uvedeno zboží skladem! Pak objednávku zrušili pro nedostupnost zboží.

Na stránkách mají zboží skladem a ve skutečnosti ne

• kniha nebyla dodána s tím, že není na skladě ani není možnost objednání, špatný způsob vedení skladových zásob

Dvě vybrané knihy byly označeny, že jsou skladem, přišly pokyny k zaplacení. Druhý den obchod napsal, že ani jednu knihu nemají a nelze je sehnat. Naštěstí jsem tentokráte neposílal peníze hned.

• Obchod píše zboží skladem, ale zboží skladem není

Nebudu zas objednávat

na e-shopu nabízejí zboží, které nemají skladem. Objednala jsem si knížku. Mám ve zvyku si vždy před platbou ještě projet recenze daného obchodu. Když jsem si přečetla od ostatních kupujících varovné recenze ohledně výrazné nespolehlivosti obchodu, ani jsem platbu neposlala. A dobře jsem udělala. Po čase poslali email, že knihu nemají skladem a nelze sehnat. Obchod by si měl dát trochu práce a aktualizovat si nabídku na e-shopu. Škodí sami sobě.