• Klíč mám hned
    • Akce
    • Spolehlivost

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den. Díky za recenzi a zpětnou vazbu, jsme rádi, že vše proběhlo podle očekávání! Budeme doufat, že se brzo uvidíme a vše proběhne k vaši spokojenosti tak, jak očekáváte.

• Cena produktu

Reakce obchodu Key4you

• Po zaplacení jsem obdržel cd-key do 2min. .
    • Paltba smskou nejlepší
    • Některé ceny jsou u konkurence lepší

Reakce obchodu Key4you

• Nejlepší herní obchod v česku

• Přehlednost

Super rychlé dodání doporučuji

• perfektní

Reakce obchodu Key4you

Key4You si drží kvalitu již dlouhodobě. To je důvod, proč u něj rád nakupuji produkty, často s větší slevou, než je oficiální cena výrobce, případně jinde.

Reakce obchodu Key4you

• Rychlost při koupi online klíče ke hře
    • Nižší slevy oproti jiným

Reakce obchodu Key4you

• okamžité doručení, nejlepší cena

• Spolehlivost

Bez problémů , rychlé doručení , doporučuji

Vše rychle a levně

Reakce obchodu Key4you

• Rychlost, prehlednost, casto ceny.

• Náhodný aktivační kódy

Jsem spokojená obchod splnil má očekávání a výhody navíc za nákupy jsou fajn

• Český web
    • Chat podpora
    • Občas chvíli trvá ověření plateb

• solidní ceny
    • slušný výběr

• Výborný eshop
    • Rychle dodání

Reakce obchodu Key4you

• Obchod neposkytuje rady s instalací hry po telefonu, ale pouze po internetu.

Reakce obchodu Key4you

Co se telefonu týče, od tohoto kroku jsme opustili, jelikož po telefonu se nedokážeme dostat na stejnou notu a simulovat stejnou situaci, proto k těmto problémům slouží pouze internet, kde je možno zaslat snímky, abychom viděli, co přesně má zákazník před sebou. :)