• Rychlost vyřízení reklamace

S e-shopem zatim jen pozitivní zkušenosti

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den. Díky za recenzi a zpětnou vazbu, jsme rádi, že vše proběhlo podle očekávání! Budeme doufat, že se brzo uvidíme a vše proběhne k vaši spokojenosti tak, jak očekáváte.

• Cena produktu

Super rychlé dodání doporučuji

Reakce obchodu Key4you

• Rychlost při koupi online klíče ke hře
    • Nižší slevy oproti jiným

Reakce obchodu Key4you

• Rychlost, prehlednost, casto ceny.

• Výborný eshop

• Dobrá komunikace
    • Vždy bez problému

Doporučuji všem.

• Rychlé, přehledné

Dlouho jsem hledal QR platbu. Moje chyba.

• Nízké ceny

• Spolehlivost
    • Cenově dostupné
    • Komunikace výborná
    • Bezproblémové
    • Občas se stane chyba v kódu ale hned vyřeší opravou

Jen jednou se stala chyba v kódu ale když jsem napsala tak hned odeslali nový a správný.

• rychlost ,
    • bezproblémovost

Vždy perfektně realizována zakázka.

• Rychlé vyřízení