• Vše naprosto bez problémů

• Velmi rychlé poslání klíče
    • Levné ceny

Fakt doporučuji.

• Rychle a levně : )
    • Bez problémů jsem našel co jsem hledal

Za mě super, je dobré si hlídat kdy mají akci, nakoupíte za pakatel a ještě máte klic hned k dispozici. Za mě super

• Ceny
    • Široký výběr

S tímto e-shopem jsem velmi spokojený, veškeré objednávky doručené, všechny klíče jsou funkční. Když jsem se při nákupu spletl, ochotně mi vrátili peníze. Za mě doporučuji, hlavně, aby vše do budoucna takhle zůstalo.

• Spolehlivost
    • Rychlé jednání

• Jednoduchost
    • Vše na jednom místě

S key 4 you jsem už několik let velice spokojen

• Bezproblemu, rychle klíč, platba

• Obrovský výběr
    • Najde se i lepší cena u konkurence

• rychlost dodani
    • Vstricnost a komunikace

neni to moje prvni hra zakoupenav eshopu zde a vzdy vse bylo tak,jak na bejt

• dobré ceny
    • slíbené okamžité dodání, tvrzení že je hra skladem nebyla pravda a dodání trvalo asi 9 hodin

Musím ubrat půl hvězdičky za nedodržený termín, slíbili okamžité dodání ale nebylo to tak. Škoda, že když klíč přišel se zpožděním, že tam nebyla třeba omluva za nedodržení termínu. Ale jinak do teď maximální spokojenost, takže věřím, že to byl jen jednorázový problém

• platební brána není schopná přijmout platbu, (z mé strany je vše v pořádku )

Nákup proběhl bez problémů.

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den. Díky za recenzi a zpětnou vazbu, jsme rádi, že vše proběhlo podle očekávání! Budeme doufat, že se brzo uvidíme a vše proběhne k vaši spokojenosti tak, jak očekáváte.

Rychlé odbavení

• Rychlost vyřízení reklamace

S e-shopem zatim jen pozitivní zkušenosti

• Obchod výborná kvalita

• Klíč mám hned
    • Akce
    • Spolehlivost

• Cena produktu

Reakce obchodu Key4you

• Po zaplacení jsem obdržel cd-key do 2min. .
    • Paltba smskou nejlepší
    • Některé ceny jsou u konkurence lepší