Zboží objednáno 14.5. 25.5. -Zpráva, že dorazí(snad)28.5. Přepravní společnost Geis měla údajně zásilku poškodit a musela být odesílána
    opakovaně. Společnost jsem vybral proto,že mi nikdy nic nepoškodila
    a vše bylo doručeno včas - takže o tom velmi pochybuji. Myslím si, že pokud není zboží na skladě - je lepší to uvést rovnou.

• Nabízí zboží, které není schopen dodat.
    • Příšerně Dlouhé lhůty.

Zkuste schopnější e-shopy.

• velmi výhodná cena
    • kdybych věděla, že dodací lhůta bude tak dlouhá /myslím že 2-3 týdny/ zboží bych objednala jinde. Jedná se o shrnovač sněhu, který je potřeba, když sníh padá.

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, děkuji za komentář. U vámi zvoleného zboží byla uvedená dostupnost na dotaz. V takovém případě je lepší si dostupnost ověřit předem před objednáním. Ihned po přijetí objednávky jsme vás informovali o termínu dodání. S pozdravem www.KAXL.cz

Balik byl predan dopravci nicmene stale visi v depu ostrava a nedorazil

Reakce obchodu KAXL.cz

Děkujeme za nákup a vaše hodnocení. Bohužel zde vzniklo zpoždění u dodávky balíků České pošty a to z důvodu odeslání velkého množství balíku tímto přepravcem. Za vzniklé komplikace se omlouváme. S pozdravem www.KAXL.cz

• Tovar mi zatiaľ nedošiel

Reakce obchodu KAXL.cz

Děkujeme za nákup a vaše hodnocení. Bohužel se nám u tohoto produktu vyskytla skladová chyba zboží bylo ihned po naskladnění odesláno na vaši adresu. S pozdravem www.KAXL.cz

• špatný popis zboží
    • dlouhá dod. doba

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, děkuji za komentář. Zboží bylo objednáno dne 23. 11. 2017 a odesláno dne 27. 11. 2017. Pokud byl uveden u zboží špatný popis prosím kontaktujte nás. S pozdravem www.kaxl.cz

ŠPATNÉ MANUÁLY,KTERÉ MAJÍ BÝT PŘILOŽENY V PŘEKLADU U ZBOŽÍ

Reakce obchodu KAXL.cz

Děkujeme za nákup, pokud vám přišlo, zboží s nepřesným návodem prosím kontaktujte nás chybu ihned napravíme. S pozdravem www.kaxl.cz

• dodací lhůtu

najděte si jiný

Reakce obchodu KAXL.cz

Děkujeme za nákup . U zboží bylo uvedeno doba dodání na dotaz nikoliv skladem. Pokud máme u zboží uvedenou dostupnost na dotaz a zákazník na zboží pospíchá je lepší si předem dostupnost prověřit. S pozdravem www.kaxl.cz

• nabízí zboží které nemá,dlouhá dodací doba

nenakupovat

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, Děkuji za komentář. Bohužel jste si objednala zboží s dobou dodání na dotaz nikoliv skladem. Zboží jsme naskladnili a již je na cestě k vám. Pokud na zboží pospícháte, předem si můžete ověřit dostupnost na naší infolince. S pozdravem www.kaxl.cz

• Nekomunikace se zákazníkem a příšerně dlouhé dodaní zboží.

Objednávka zboží 23.2.a do 17.3.zboží nedodáno i přesto že měly pilové kotouče dorazit za 10.dní.

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, Velice se omlouváme za zdržení. Bohužel z důvodu dlouhé čekací lhůty byla vaše objednávka rozdělena. První část již byla v minulém týdnu expedována. Poslední položku očekáváme tento týden. Za vzniklé komplikace se omlouváme. S pozdravem www.kaxl.cz

• Nehlídají si platby Zaplacené převodem a česká pošta po mne chce dobírku.

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, jedná se o výjimečnou situaci, kdy nám systém již zaplacenou objednávku navedl jako dobírku. Ihned po tomto zjištění jsme expedovali objednané zboží v zásilce bez dobírky. U zákazníka je tato zásilka do tří pracovních dnů od zjištění této skutečnosti. Za způsobené komplikace se upřímně omlouváme. S pozdravem www.kaxl.cz

• Je to polský šunt,nebylo to na stránkách prezentováno.

Reakce obchodu KAXL.cz

Výrobce a ani dodavatel u námi prodávaných výrobků není nikde uveden a ani obvykle nebývá tato informace uvedená u dalších prodejců.
    Tato informace je snadno ověřitelná jak na internetu obecně, tak je možné tuto informaci získat snadným způsoben na naší infolince, kde vám naší pracovníci rádi zodpoví i jiné otázky související s našimi produkty.
    K vašemu vyjádření, že se jedná o „polský šunt“ řeknu jenom toto, že se jedná o spolehlivý výrobek, který dělá to, co je prezentováno a plně odpovídá parametrům, které jsou v popisu výrobku. www.kaxl.cz

• Lokalita - dostupnost
    • Málo kvalitní zboží

Reakce obchodu KAXL.cz

Děkujeme za nákup. Po vzájemné komunikaci se zákazníkem bylo zjištěno chybné vyplnění formuláře. Zákazníkovi nevyhovuje rozměr nikoliv kvalita. S pozdravem www.kaxl.cz

• v září inzerované věci do dvou dní k dodání mi byly po objednávce nabídnuty na leden příštího roku

Reakce obchodu KAXL.cz

U zboží bylo uvedeno dodání na dotaz nikoliv dodání do dvou dnů. Pán byl informován o předběžném termínu naskladnění. V případech kdy zákazník na zboží pospíchá, je lepší předem ověřit dostupnost. Za vzniklé komplikace se omlouváme.S pozdravem www.kaxl.cz

• zoufalá komunikace na reklamačním odd.
    • zástupce není plně kompetentní v době nepřítomnosti ved.oddělení

rozčarování a diletantismus
    objednán jiný tip zboží než které expedovali, reklamace nekompetentní osoba

Reakce obchodu KAXL.cz

Zákazníkovi byl dodán křovinořez RQ580 který byl telefonicky odsouhlasen jako náhrada za KG580.
    Zástup na reklamačním oddělení je plně kompetentní k řešení reklamací a problému spojených s dodávkou zboží. Bohužel jste přesně neuvedl, komu jste telefonoval, abychom mohli vyřešit problém. Netušíme tedy, jaká byla přesně domluva. Prosím kontaktujte nás tedy na email [email protected] pokud jsou nějaké nesrovnalosti. S pozdravem www.kaxl.cz

• Dlouhá dodací lhůta a špatné informace na stránkách.

Zatím ne

Reakce obchodu KAXL.cz

neuběhlo ani 14 dní od původní informace ohledně dostupnosti, kterou jsme Vám dávali ihned po objednávce. Jedná se o zahraničního dodavatele, kdy závozy zboží jsou naplánovány a nejdou nijak urychlit. U vámi zvoleného zboží je uvedená dostupnost na dotaz.S pozdravem www.kaxl.cz

• Objednala jsem si skluzavku, přišla poškrábaná s ohnutou částí, na které stojí bez upozornění, že má tuto vadu. Kdybych věděla neobjednávala bych. Protelefonovala jsem spoustu peněz při reklamaci, poskytli mi slevu 400,- Kč. Naštvala mě odpověď, kterou následně zkopíruji. Cituji: Maximální sleva, kterou vám mohu nabídnout z vaší kupní ceny za poškrábání (ohnutí se dá po nahřátí snadno vrátit do původního stavu) je 400 Kč. Konec citace. Takže neobjednávejte skluzavku, musíte si ji podle dodavatele sami opravit nahřátím. V tomto obchodě nebudu již nikdy objednávat.

Reakce obchodu KAXL.cz

Zákazníkovi byla skluzavka odesílána ve 100 % stavu, to že skluzavka byla zákazníkovi doručená v poškozeném stavu je vina přepravce. O jejím poškození jsme se dozvěděli až od zákazníka, tudíž jsme dříve nemohli ani patřičným způsobem reagovat.
    Po vzájemné dohodě se zákazníkem, kterému jsme nabídli novou skluzavku, nebo odstoupení od smlouvy, případně slevu ve výši 400 Kč na vzniklé poškození, které přepravce způsobil.
    Zákazník si z těchto tří variant vybral slevu, pro nás to znamená, že zákazník akceptuje tento stav.
    K nabídnuté slevě jsme mu v dobré víře poskytli radu, jak se to zkřivení, které patrně vzniklo při přepravě, kdy na korbě auta v těchto v letních dnech dosahuje teplota vzduchu značných hodnot.
    Pokud je za takovýchto klimatických podmínek skluzavka umístěná na korbě vozidla uložená nevhodným způsobem, tak může následně dojít k deformaci.
    Reakce zákazníka není objektivní.S pozdravem www.kaxl.cz

Termín dodání mi napsali cca 4 týdny.Za 4 týdny musí zboží obejít 10x zeměkouli!
    Hrůza!

Reakce obchodu KAXL.cz

Děkujeme za vaše hodnocení. Bohužel termín dodání od zahraničních dodavatelů nejsme schopni ovlivnit. Za vzniklé komplikace se omlouváme. S pozdravem www.kaxl.cz

• Po objednávce mi napsali, že produkt by byl na skladě za víc jak měsíc, to je nanic něco takového inzerovat...

Reakce obchodu KAXL.cz

• Velmi dlouhá dodací lhůta. V mém případě dva měsíce.