• jen nizke ceny.
    • zakoupil jsem gola sadu a po prvnim pouziti-hruuuza.7ks orechu popraskalo,hvezdicky to same a velka racna je taky ko.Opravdu nekvalitni zbozi.Dobra tak na stavebnici MERKUR.Co bych chtel,za necele 2tis.kc.

Bylo to ponauceni,nenakupovat prumerne zbozi.jinak komunikace a rychlost dodani skvele.

Reakce obchodu KAXL.cz

Objednal jste si gola sadu hobby kvality a tomu odpovídá cena i to, že jsou nejlevnější v naší nabídce. Zřejmě jste si tedy vybral nevhodný produkt pro Vaše potřeby.

Zboží mi má být doručeno až za 3,5 měsíce, což mě hodně zklamalo. Odpověd na odeslaní zasilky mi sice došla na druhý den, ale ja neměla možnost k počítači nahlednout do meilu a když jsem pak z obchodních podmínek zjistila, že zrušit objednávku bez penalizace lze jen do 24h, tak jsem už byla bezradná. No tak teď může jen čekat a to kdo ví jak dlouho.

Reakce obchodu KAXL.cz

Vámi objednané zboží vozíme z daleka ze zahraničí a závoz je pouze párkrát do roka.

Nicméně pokud nechcete čekat, objednávku můžeme zrušit bez jakékoliv sankce, stačí se nám ozvat na email. Omlouváme se za komplikace.

• CENA
    • komunikace. Mají pouze nastaveného robota a to ještě špatně. Takže neodpovídá, když má a odpovídá, když nemá a na záležitosti na které jsem se neptal.

• Když si účtuji přepravu PPL a je to jakási zlevněná verze bez upozornění SMS zprávou na doručení, či zavoláním dopředu je vážení dost velké SOCKOVÁNÍ a pro nás koncové zákazníky nepohodlné!!!

Dost složité vyhledávání na E-shopu a šetření na dopravném, přitom jiní za stejné peníze nabízejí lepší komfort dopravy se zavoláním PPL.

• Výhodu vidím v tom že obchod má na svých stránkách opravdu hodně zboží, ale mezi ním i zboží, které jsem od svých dodavatelů tahá z Číny.
    • Právě z toho vyplívající.
    • Obchod má u položky napsáno na objednávku.
    • Po zavolání do obchodu mi sdělili že dodání bude přibližně do 14 dní.
    • Takže jsem objednal přišlo mi potvrzení objednávky s termínem dodáním 2-3 týdny.
    • Po 3 týdnech volám do firmy a bylo mi sděleno, že nevědi kde zboží je.
    • A snad prý dorazí v průběhu 4. týdne.
    • Takže jsem dost naštvanej z komunikace a dodržení termínu!
    • Opravdu nepříjemné když čekám na komponent na stroj na dílnu ve firmě.

Nedoporučuji.

• Je to nejlevnější obchod, co jsem našel
    • Prodává i velmi nekvalitní zboží

Závitníky sada 20ks MAR-POL !!!!!
    Proboha, nikdy to nekupujte !!!!!
    Je to strašlivá kvalita, nejde s tím závit ani opravovat, natož řezat nový.
    Při prvním použití vratidla na očka se jedno z držadel odlomilo.
    Neomlouvá to ani nízká cena, je to fakt do šrotu

• max. výhoda je rychlost
    • nakupovali jsme náhodou
    • neřeknou správné informace o zboží

nakoupili jsme náhodně.

• nevím
    • strašne dlouho trvá asi 10 dní než zjistí že zboží které prodává vlastne nemá

ŠPATNE

• s posledni objednavkou nejsem spokojen zboží ktere bylo skladem nakonec skladem nebylo od 18.5. stale čekám na dodani a když po mem telefonickem dotazu30.5 mne bylo sděleno že zboži dorazilo že ho balite tak zaroven na aukru tu samou svařečku nabízíte o cca 500kč levněji s pozdravem j kalina

Reakce obchodu KAXL.cz

zboží bylo naskladněno během 14-ti dnů jak Vám bylo zasláno ihned po objednání. Jedna z objednaných položek skladem nebyla a objednávku posíláme jakmile je kompletní.

Objednávkou jste souhlasil s uvedenými cenami a závazně jste ji potvrdil. Nikdo předem neví, jestli bude na některém inzertním serveru slevová akce. Tyto akce jsou běžné a je na zákazníkovi, aby si vybral, kde a za kolik zboží nakoupí...

14 dnů trvá objednávka a neděje se nic.

Reakce obchodu KAXL.cz

tomu moc nerozumíme, že se nic neděje. Objednal jste si zboží u kterého bylo uvedena dostupnost "Na dotaz". Ihned jste byl informován o předpokládaném termínu naskladnění což bylo na konec dalšího týdne. Zboží jsme naskladnili a objednávka byla vyřízena 11. den a následující pracovní den odeslána.

Zboží mělo být skladem, ale po týdnu čekání jsem to vzdal a objednávku zrušil.

Reakce obchodu KAXL.cz

ano tady došlo ke zdržení, omlouváme se za komplikace. Tady zřejmě vznikla chyba, že jste zboží potřeboval tak rychle, že jsme bohužel nestihli naskladnit dárek, který jsme ke zboží dávali. Objednávka byla zrušena druhý pracovní den po objednání, nikoliv týden...

• špatný popis

popis výrobku je zavádějící a díky tomu je mnou zakoupený výrobek nepoužitelný

• neodpovídající popis produktu, neodpovídající foto.

Výrobek poměr kvalita/cena??
    předraženo.

Platový plůtek vysoký cca 50cm.

• prehled stranek
    • i pres ujisteni ze zbozi pride neprislo

muj prvni a posledni nakup tady nashledanou

• Nečitelná dopravní lhůta ve středu ráno potvrzena expedice, ale reálně odesláno až ve čtvrtek.
    • Obchod na emaily odpovídá až za několik dní.

Zboží nebylo dobře zabalené, takže objednaná houpačka přišla poškozená od závěsných háků.
    Číslo pro sledování zásilky mi obchod nepochopitelně poslal až na výslovné vyžádání, nicméně až po doručení zboží, takže vlastně k ničemu.
    Dlouhá doprava. Přestože jsem zaplatil online, takže platba byla připsána hned a objednal jsem zboží vedené jako skladem, tak bylo odesláno až dva dny po objednávce.

Píšou, že zboží je skladem a ani za dva týdny nedošlo.

• po 3 týdnech zboží nedošlo a ani se nikdo neozval

• Nákup z domova, rychlost.
    • Kupuji zajíce v pytli :-( . Zakoupená vzduchová hadice je nepoužitelná, nelze k ní připojit nářadí a dokionče se kovová koncovka uvolnila! Takže nedoporučuji !!!

Levné zboží nemusí ( a v mém případě nemá ) mít dobrou kvalitu a zvažte, jestli máte chuť kvůli pár korunám zabývat se reklamací.

• Doručování - zaplatil jsem 2x za doručení (jednou za doručení přes poštu a další peníze - bohužel nebyla jiná volba za doručení do rukou, ale musel jsem si pro zboží dojít na poštu)

Reakce obchodu KAXL.cz

sice netušíme o co se jedná, nebo proč jste musel na poštu, ale službu "Balík na poštu" prozatím nenabízíme a máme zatím jen "Balík do ruky". Takový balík pošta doručuje až do rukou adresáta, ale pokud jste nebyl zastižen, tak balík zůstane ležet na poště.

• Po 10 dnech žádná reakce ze strany obchodu

Reakce obchodu KAXL.cz

situaci jsme kontrolovali, na Váš email byly ihned po objednání odeslány informace ohledně termínu naskladnění zboží včetně potvrzení objednávky. Odesíláme tyto informace vždy a bez výjimky. Je ale možné, že Vám to spadlo do spamu, to si ale musíte hlídat. Objednávka byla vyřízena v uvedeném termínu.