• krásné karnevalové věcičky a parádní obchod
    • nenašla jsem

doporučuji nákup

• rychlé dodání a kvalitní zboží.

• Umístění skladu.

Zvolili jsme osobní odběr, všechno bylo v pořádku, jen je to v tak hloupém místě, to prostředí je příšěrné, cestou jsme potkali opilého čůrajícího zevláka, pořvávajícího muže z benzínky...no jít tam sama bez přítele, asi nevylezu ani z auta?:):)

Vážený zákazníku,
    děkujeme za recenzi. Opravdu objektivní názor. Náš sklad je umístěn v logistickém areálu. Co se týče prostředí, nejsme si jisti jak bychom my mohli zabránit, někomu se opít a pořvávat. Bohužel náš sklad nemůže nikomu bránit v tom co dělá. Pak by se jednalo o omezování osobní svobody, což je trestné.
    Jen by mne osobně za naší firmu, zda-li Vaše názory jsou takto objektivní, když potkáte opilce nebo bezdomovce před obchodem třeba s potravinami nebo před Vaším domem.
    Na našich webových stránkách máme fotografie, kde se sklad nachází a je možné kdykoliv změnit druh doručení.
    Osobní odběry můžeme i zrušit v tom nevidíme problém. Pak bude nutné, aby zákazník využil dopravní službu a za každou zaplatil.
    Ve vašem případě šlo o pleš za 104 Kč + doprava, musíte si nejdříve rozmyslet, zda-li chcete ušetřit, nebo klid a beze strachu s doručením rovnou domů.
    Za dobu, kdy jsme otevřeli sklad pro veřejnost, zatím jsme nezaznamenali žádnou stížnost.

jednatel
    Kamila Mažgutová

• Mají všechno :-)

Skvělá komunikace. Byla jsem moc spokojená se vším. Díky.

• nenašla jsem žádné slabiny

Ochotný a spolehlivý obchodník.

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

velmi děkujeme za Váš názor a jsme rádi za každého spokojeného zákazníka.

Přeji Vám hezký den a děkujeme za recenzi.

• intimitu-anonymitu,pohodli domova,
    • zkreslene odstiny barvy nekdy velikost

mohu doporucit,zadne fronty a nevrly personal

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

děkujeme za kladnou recenzi a velice si toho vážíme.

Co se odstínů týče, bohužel, u nalepovacích tetovaček máme fotky od výrobce a ani po menší úpravě nejsme schopni upravit barvy tak, aby byly co nejreálnější, protože na každém monitoru či zařízení se barvy zobrazují jinak.

Co se velikosti týče, zkontrolujeme popisky položek, jestli není někde napsána jiná velikost, než ve skutečnosti je.
    Chybička se vloudit může, protože popisky máme výhradně originální, psané naší editorkou.

Přeji Vám hezký den a děkujeme za důvěru v tento obchod.

Petr Mažgut

• Perfektný prístup a ochota vyjsť maximálne v ústrety zákazníkovi, poradia a pomôžu pri výbere. Tovar mi bol doručený hneď nasledujúci deň.
    • Nemá.

Perkektny

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

velmi Vám děkujeme za krásnou recenzi. Jsme tu pro Vás a jsme rádi, když zákazníci volají a můžeme pomoci.
    Těšíme se na Vás
    Váš tým karneval

Obchod v pořádku, ale zboží neodpovídá ceně. Zakoupené boa děsně pouští peří, ale co je nejhorší, že velice barví. Koupila jsem si boa černé barvy a po karnevalu jsem vypadala jako kominík. Bohužel nemám již paragon, jinak bych zboží vrátila.

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

je nám velice líto, ale tohle, že barví právě Boa, to jsme nevěděli.

Není problém zboží vrátit i bez paragonu. Je to chyba výrobku, který výrobci vrátíme.

Peníze rozhodně dostanete zpět.

Přeji hezký den a omlouváme se, že místo Vašeho kostýmu, se stal Váš kostým kominíkem.

• Dobra cena, rychle dodání

Fajn e-shop

• ochotný personál
    • velký výběr

Vše O.K. Doporučuji všem.

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

velmi děkujeme za skvělou recenzi.
    Jsme tu pro Vás :-)
    Tým Karneval

• objednala jsem si Kontaktní čočky,ale bohužel už byly 2 měsíce prošlé.Zboží jsem nevracela (myslím,že to nemá výrazný vliv..a užila jsem je jen jednou na maskarním plese)

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

děkujeme Vám velmi za recenzi. Udělali jsme kontrolu čoček a jejich expiraci. Ze stejné várky máme též jinou barvu, kde je uvedeno na obalu 2017/12. 17 znamená rok a 12 měsíc. Tudíž jejich expirace je do konce měsíce 12 roku 2017.
    Pouze vysvětlení.
    Hezký den
    Tým Karneval

• poměrně slušný výběr nejrůznějšího zboží
    • i když je zboží jen v bublinkové obálce platila jsem celkem vysoké poštovné-myslím,že by se mělo toto rozlišit...

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

děkujeme za recenzi. Bohužel toto nemůžeme rozlišit. Kurýrní služby nám účtují balíky dle váhy od 0 - do 5 kg. Proto se s cenou za poštovné opravdu nedá nic dělat. Proto, máme v naší nabídce i levnější varianty. Například GLS 48 hodin na kterou máme akci, při objednávce nad 1500 Kč doprava ZDARMA.
    Neúčtujeme si obalový a tiskový materiál, což by ve finále bylo ještě o 15 - 20 Kč dražší.

Tým Karneval

Rychlost a spolehlivost díky!!!

my Vám děkujeme :-)

• veľký výber produktov

produkt mi vyhovoval zo všetkých webových stránok najviac
    skoré vybavenie mojej objednávky
    odporučila by som,veľmi ma ochod zaujal svojimi produktami,s bohatým výberom

• výhodný nákup,dostupnost cen,dobrá komunikace s obchodem

Tento obchod bych doporučila ostatním,byla jsem velmi spokojena s rychlým jednáním.

• pohodlný nákup

v našem okolí žádný takovýto obchod není obchod doporučuji seriozní a rychlé doručení

velmi Vám děkujeme.
    Jsme tu pro Vás.

Tým Karneval

• Zboží, které jinde nebylo.
    • Neposílá Českou poštou.

Spokojenost

děkujeme za recenzi.
    Českou poštou neposíláme zboží z toho důvodu, že česká pošta zachází s balíkama jako s odpadem a za druhé, je nehorázně drahá.
    My prodáváme zboží kvalitní a českou poštu jsme zrušili hlaně proto, že jsme měli reklamace kvůli zničeného nebo nedodaného zboží.

Přeji Vám hezký den a děkujeme za pochopení.

Tým Karneval

• dobrý výber karnevalových kostýmov
    • zvýšiť kvalitu materiálu
    • prípadne znížiť cenu cenu

super nákup

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

kdybychom věděli, o jaké zboží se jedná, určitě bychom mohli ledacos změnit.
    V každém případě jsme rádi, že jsme vám mohli vyhovět.

Přeji hezký den.
    Tým karneval

• vstřícnost, ochota, poradenství, konzultace

Doporučuji.