• objednal jsem si zboží které přišlo neuplnné tak jsem volal prodavačka uznala chybu s tím že mě vše pošle ,já jsem si s tohoto hlediska doobědnal další zboží kdy mě toto bylo přislíbeno , ale ejhle přišlo vše ale i s balným i poštovným toto mě překvapilo tak si myslím že jsem určitě nevydělal na doodědnání zboží mám jiný názor než tato firma na zákazníka .

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

velmi se omlouváme, došlo ke špatnému předání informace. Nyní je vše napraveno a přeplatek zaslán na Váš účet, dle telefonické domluvy.
    Ještě jednou se hluboce omlouváme.
    Hezký den
    Kamila Mažgutová

• Rychlé dodání velmi specifického zboží

• bleskovou komunikaci a ochutu
    • nemám námitek

Dobrý výběr, děkuji za dodání.

bola som velmi spokojna aj s komunikaciou zial nebola som spokojna s dopravou dobiezol mi to kurier kt . NETRAFIL na moju adresu musela som si ist uplne niekde inde po to a mala som doma male spiace dieta cize z jeho pristupu som sklamana

• z klidu a s rozmyslem z domova
    • chtělo by to více druhů zboží

na podnět kamarádky
    jsem spokojena, našla jsem co jsem hledala
    určitě doporučuji

• Nákup z domu a platba VISA kartou

1,nikde inde som nenašla to čo som chcela.
    Objednávala som prvý raz a bola som spokojná.. :o))
    Dakujem

• rychlost,serioznost
    • prozatím jsem na žádné nenarazila

využivejte,je to super

• slabiny žádné

vse OK

• Zboží bylo na skladě :)
    • nemá, jsem moc spokojená

Rychle vyřízená objednávka, na zboží jsem opravdu spěchala,skvělá přepravní společnost, není co vytknout, super a jen tak dál :)

• zatím nemohu moc posoudit,ale domnívám se že dobrý

• rychlost dodání

doporučuji,rychlé dodání,ochotná komunikace

• prehľadné stránky
    • nákup v euro

rýchle doručenie objednaného tovaru
    komunikácia mailom aj sms-kami takže som vždy vedela v akom stave je objednávka

• Velký výběr zboží,okamžité dodání.

Obchod ostatním doporučuji.

• typ sortimentu
    • širšia ponuka hawaiských košieľ, ale to nie je špecializovaný obchod na veci pre bežné nosenie

doporučujem

• Rychlost a komunikace
    • Žádný problém

vše ok

• - široká nabídka zboží
    • - přehlednost e-shopu
    • - nabídka zboží podle typu akce nebo druhu zboží
    • - rychlost odeslání nákupu
    • - velmi milá komunikace obchodu

Obchod vřele doporučuji, všechno co jsem sháněla jsem snadno na e-shopu nalezla, mají krásně přehledné stránky a nabízí velké množství zboží, zakoupíte zde kostýmy se všemi detaily... Chválím milou komunikaci obchodu, telefonickou i emailovou, chválím ochotné jednání a také rychlou expedici objednávky. Perfektní spolupráce. DOPORUČUJI :-D

• Sortiment zboží
    • Velmi špatná komunikace.

Objednala jsem si tělový dres - kostým. Zcela neodpovídající číslování. Velikost M mi při mé výšce 170cm a 58 kg byla malá - krátká. (Velikostně seděl 8leté dceři). Rozhodla jsem se zboží vrátit. Nejdříve jsem se telefonicky informovala na kurýra, který má zboží za 50 Kč dopravit do obchodu. Prý je to zajištěno. Kurýr, ani nikdo jiný z obchodu se však neozval. Poslala jsem tedy zboží doporučeně poštou. Peníze zatím nedorazily a hlavně na vrácení zboží nikdo z obchodu doposud nereagoval (mailem ani telefonicky) Už je to měsíc!!!!

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

velmi nás mrzí toto nedorozumění. Vaše odstoupení od kupní smlouvy jsme posalali na účetní oddělení a věříme, že dnes bude vše vyřešeno.
    Co se týče velikosti, jsme toto probírali po telefonu. Bohužel, pokud bychom věděli přesné míry, mohli jsme Vám toto změřit nebo vyměnit za větší velikost. Toto body si zde kupoval muž ve velikosti L a padlo mu jako ulité.
    Kurýrní služba zpětnou zásilkou, je trochu problém. Proto jsem Vás žádala, zda-li by jste mi poslala info, zda-li kurýr dorazil, abychom toto mohli urgovat. Je to poměrně nová služba ve které stále upravují implementaci a proto, žádáme každého zákazníka, aby zaslal info, zda-li data odešla v pořádku.
    Vyčkejte prosím na dobropis a oznámení o platbě. Jistě došlo pouze k chybě v komunikaci, která nás velmi mrzí.
    Děkuji za pochopení.
    Kamila Mažgutová