• snaha o rychlé vyřízení objednávky.

Objednal jsem si u vás sklo na kamna a během několika minut po odeslání jsem ještě doobjednal těsnící šnůru načeš jste mi odepsali ,že nevíte jakou přestože jste věděli přesně na jaké kamna t potřebuji. Zaplatil jsem za dopravu 250.-Kč a nyní mne nutíte k objednávce v hodnotě 48.-Kč plus opět doprava 250.-Kč. Překvapilo mě , že takový odborníci za které se vydáváte neznají rozměry šnůry u kamen na které jste mi poslali sklo.

Vážený pane Skalický.

Vaše negativní hodnocení nás velmi mrzí, jedná se o naplnění klasického rčení ´za dobrotu na žebrotu´ . Eshop www.kamnarina.cz se zabývá mimo jiné prodejem náhradních dílů na různá krbová kamna. Nejsme výrobci žádných krbových kamen, ale snažíme se vyhovět potřebám zákazníků, kteří marně shánějí náhradní díly a výrobci se tímto problémem moc nezabývají. Ve Vašem konkrétním případě je jednalo o žárové sklo na typ kamen Thorma, kde jsme naší dlouholetou praxí a za pomoci jiných zákazníků zjistili, že na konkrétní tento typ kamen pasuje žárové sklo o rozměru 266x140mm . Proto, aby se jiní zákazníci lépe orientovali, nabízíme již přímo na tento konkrétní typ žárové sklo. Bohužel však nemáme přesné informace o tom, jaké konkrétní těsnění je u těchto kamen použito a vzhledem ke skutečnosti, že naše nabídka těsnících šňůr je velmi rozsáhlá, dáváme zákazníkům pouze určitá doporučení, které vycházejí z naší praxe, avšak konkrétní typ si zákazník musí vybrat sám, což není až takový problém, protože narozdíl od nás, má zákazník , který si sklo objednává, tuto původní šňůru v kamnech nainstalovanou.
    Nyní se vrátíme konkrétně k Vaší objednávce. Po uskutečněné objednávce žárového skla, jste přibližně za dvě hodiny vznesl dotaz k těsnící šňůře, na který jsme Vám obratem odpověděli viz citace zde:

Bohužel nedokážeme přesně říct, jaké těsnění budete potřebovat, porovnejte prosím se stávajícím stavem Vašich kamen a podle toho odhadněte typ šňůry. Zpravidla pod sklo se vkládá šňůra plochá samolepící a do dvířek kulatá (většinou se vkládá šňůra o cca 2 mm větší než-li je rozměr drážky, příklad drážka má 8mm ,koupím šňůru kulatou 10 mm), která se lepí lepidlem na šnůry. Zde v odkazu http://www.kamnarina.cz/navod-na-vymenu-zaruvzdorneho-skla naleznete univerzální návod na výměnu. Děkuji za pochopení.

Vzhledem ke skutečnosti , že jste na tuto zprávu, již nereagoval, bylo Vám sklo zasláno samostatně. My opravdu nevíme, zda jste si těsnění nesehnal jinde nebo nějak jinak situaci nevyřešil a nikomu z našich zákazníků žádné naše produkty nenutíme a nezasíláme bez závazné objednávky. Nechápeme tedy Vaši negativní recenzi.

Miroslav Brejcha - vedoucí prodeje

• Vážení kamnáři. Objednal jsem si u vás řezný kotouč do úhlové brusky na ŠAMOT!!!!!! . Obdržel jsem (to už jste druhá firma) kotouče na kámen. Dovoluji si vás upozornit, že šamot NENÍ kámen a podle toho ho vámi dodané kotouče řezají. Kotouč na šamot je ve vaší nabídce označen zeleně, já jsem dostal kotouč modrý!!!! Moje šamotové desky s tím řezat nejdou. Můžete se stydět. Odpověď nečekám, nestojím o ni. Jelínek

Místo obalového materiálu byl použit všemožný bordel ze skladu

• Došlo jiné zboží než bylo obj. a na faktuře vznikla mi škoda 800kč za dopravu řemeslníka a e schop poslal jen správné zboží,žádná omluva.

• Kvalita výrobku

Kotvící pásky na dvířkách nedrželi

• jen zasilka bez možnosti vyzvednutí , zásilka cestovala dva dny cca 1OO km místo 15 a byla dražší o balné a dopravu
  • Zboží nedorazilo.

• Zboží objednáno a zaplaceno před šesti dny ale stále není dodáno.

Koupil jsem žáruvzdorné sklo,sklo dorazilo ale laicky uřezáno.

Prvni obědnavka dobry, druha mě dost nasrala nemohl jsem sledovat zakazku když jsem ji viděl že je v teplicích hodinu na to mi volal někdo že je před barakem se zbožím tak takhle na mě teda ne!
    Přepravce uplně k hovnu

• Není co hodnotit, protože zboží ještě, nedorazilo (zatím 8 dní od objednávky).

Po upozornění , že mají jiné ceny v nabídce a následně v košíku, se nic nestalo. Ani odpověď natož srovnání cen.
    Objednané zboží dorazilo do výdejny a ne na uvedenou adresu.

• Chceli poštovné 12€, čo je predražené. Ponúkol som lacnejšieho prepravcu a neochotne to odmietli. Viac krát u nich nakupovať nebudem, aj spôsob komunikácie mi pripadal arogantný

Používají naprosto nespolehlivou dopravní službu.

• JINDE JE TO LEVNĚJŠÍ !!!!

• Nezájem obchodu o termín dodání přestože ho sami přislíbili !!!!
    • Nebyla snaha slíbený termín dodržet !!!!

Reakce obchodu Kamnařina.cz

Spokojený zákazník je pro nás priorita, snažíme se dodržovat termíny dodání a myslíme si, že se nám to celkem daří. Akutní zboží jako jsou například žáruvzdorná skla expedujeme zpravidla v den objednání tak, aby zákazník nezůstal bez topení. Ostatní skladové zboží zasíláme, dle našich možností, do druhého dne. Zákazník, který náš obchod nedoporučuje viz výše, si u nás objednal kamna Vlna, dohodnutý termín expedice byl z naší strany dodržen, běžně dodává dopravce zásilky hned druhý den, bohužel zde došlo k jednodenní prodlevě. Samozřejmě jsme řešili tuto situaci již v průběhu, avšak nepodařilo se nám tuto skutečnost ovlivnit. I přesto doufáme, že je naprostá většina našich zákazníků nejen s kvalitou zboží, ale i s termíny dodání spokojena, o čemž nás přesvědčují recenze.

Objednané metry těsnící šňůry jsou měřeny v napnutém stavu. Těsnící šňůra je přitom pružná a má být instalována v uvolněném stavu, nikoliv napnutém. Celkový rozdíl je přitom téměř 50%... Nejde ani tak o těch pár korun, ale spíše o to, že délka byla nedostatečná...

• nákup 400 Kč , poštovné 341 Kč :-(

plochá šnůra nebyla funkční. lepidlo zůstalo na krycí folii.

Reakce obchodu Kamnařina.cz

děkujeme za Vaši recenzi, avšak nemůžeme s Vámi souhlasit, naše ploché těsnící šňůry jsou plně funkční. Jen je třeba dbát na správné odstranění žluté krycí pásky od průhledné oboustranně lepící pásky, která je přilepena na těsnící šňůře.

tým E-shop www.kamnarina.cz