plochá šnůra nebyla funkční. lepidlo zůstalo na krycí folii.

Reakce obchodu Kamnařina.cz

děkujeme za Vaši recenzi, avšak nemůžeme s Vámi souhlasit, naše ploché těsnící šňůry jsou plně funkční. Jen je třeba dbát na správné odstranění žluté krycí pásky od průhledné oboustranně lepící pásky, která je přilepena na těsnící šňůře.

tým E-shop www.kamnarina.cz

• Nebyl popsán materiál produktu

Výrobek je měkký, nějaká slitina s cínem. Při jaké-li manipulaci se ohýbá. Měl to být dárek pro syna. Bude zklamaný. Hodí se to tak akorát pověsit na zeď. Vyhozené peníze.

Reakce obchodu Kamnařina.cz

Hezký vánoční čas, ano pane Juráni, objednal jste si repliku meče od renomovného španělského výrobce replik. Nejedná se o zbraň, ale opravdu o repliku a tomu odpovídá nejen cena, ale i složení materiálu. Meč je určen jako dekorace třeba na krb. Vše je v popisu zboží. Pokud nebude zboží poškozeno, rádi si ho vezmeme zpět a vrátíme Vám peníze. Vilém König.

Napsal jsem reklamaci na dodaný výrobek, přesnšji řečeno na ZMETEK, ale ani týden po reklamaci jsem nedostal odpověď. Obchod NEDOPORUČUJI.
    Gábor

Vážený pane Gábore,
    vážíme si každé recenze našich zákazníků, a jak sám můžete zhodnotit, naprostá většina zákaznických ohlasů je pozitivní. Jsem přesvědčen, že došlo z Vaší strany k chybné objednávce – objednal jste si nejjednodušší a nejlevnější dvířka, která jsou i dle popisu na našich stránkách určena k opravě starých kamen nebo k zabudování do zahradních krbů a udíren stavěných svépomocí. Ve Vaší reklamaci, na kterou jsme vinou nemoci reagovali až po čtyřech pracovních dnech popisujete, že jste chtěl dvířka zabudovat do nových kachlových kamen. Pro tyto účely naleznete v našem sortimentu dvířka, která jsou svou jakostí a vlastnostmi přímo určena pro zabudování do kachlových kamen. Je nutné ale také podotknout, že se jedná o výrobek v jiné cenové kategorii. Cena takovýchto dvířek je cca. 6000,- Kč. Prostě a jednoduše dvířka, která jste si objednal rozhodně nejsou zmetkem a odpovídají svou kvalitou ceně, za kterou tato dvířka nabízíme. Pokud nám dvířka zašlete zpět, vrátíme Vám samozřejmě peníze. Spokojený zákazník se vrací, spokojený zákazník nás opět doporučí a proto je spokojený zákazník náš hlavní cíl.
    Vilém König

• Po koupi mi během14 dnů, kdy jsem pod ním 3x zatopil, popraskal. Vyhozené peníze. Ani jsem nereklamoval.

• z neznalosti cen
    • příliš vysoká cena výrobku

pořádně si ověřit ceny u jiných prodejců

Vážený pane Hodino,
    velice nás mrzí Vaše negativní reakce, kterou vůbec nechápeme a jenž se vymyká našim ostatním hodnocením. Objednal jste si v našem obchodě kvalitní masivní litinový rošt za cenu, která je přesně stanovená. Cenu zboží i cenu dopravy jste potvrdil a zaslal nám objednávku. Litinový rošt Vám byl odeslán hned druhý den a balíček jste si den následující převzal. Není nám, pane Hodino proto jasné, z jakého důvodu nyní reagujete takto negativně.
    Pokud se zbožím nejste spokojen, můžete rošt samozřejmě zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze. Spokojený zákazník je priorita celého našeho teamu.

• Těsnění se nedalo použít.Lepící plocha absolutně nelepila.Po odstranění ochranného proužku jsem zjistil,že lepící plocha nelepí.Vyhozené peníze

Já osobně jsem zklamaný

Zakoupila jsem zde šamot do krbových kamen. Ihned jak zboží dorazilo, tak jsem rozbalila, na první pohled nebylo poškozené. Po úplném vybalení a otočení šamotu na druhou stranu byl šamot popraskaný a po uříznutí kotoučem na šamot se rozpadl na dvě půlky.

Vážená paní Danielová,
    rádi Vám šamotovou desku vyreklamujeme. Pokud ale tuto informaci nemáme, nemůžeme s toto situací nic dělat ? Bohužel nám již dopravní služba PPL z důvodu překročení lhůty reklamaci neuzná, ale my Vám desku přesto nahradíme. Pokud máte zájem stačí napsat krátkou zprávu a my Vám šamotovou desku bezplatně zašleme.

• šířka sortimentu, rychlost
    • nedostatečný popis a fotodokumentace při prezentaci výrobků

-nenašel jsem žádného jiného prodejce uvedeného sortimentu

• Nekvalitní zboží.
    • Kdybychom tak rychle nepotřebovali objednaná dvířka, vrátili bychom je. Vůbec netěsní a nedovírají se.

Vážená paní Janotová,
    velmi nás mrzí Vaše negativní recenze, která se naprosto vymyká ostatním recenzím. V našem obchodě si zákazník může dle jeho potřeby vybrat ze škály různě kvalitních výrobků. Rozdílná kvalita sebou nese i rozdílnou cenu produktů. Zboží dle Vaší objednávky jsme dodali přesně v termínu Vámi určeném a korektně dle Vaší objednávky.

Team firmy Kamnářství - König

• Nevim
    • Raději nepsat

Objednal jsem zboží a už 14 dní čekám

Vážený pane Zemane,
    dne 22. 3. 2015 jste si u nás objednal žáruvzdornou barvu a v objednávce jste zvolil způsob zaplacení – platba předen na bankovní účet. Následný den Vám byl zaslán email, v kterém jste byl o této skutečnosti informován, avšak na náš email jste nereagoval. Jelikož jsme od Vás do jednoho týdne platbu neobdrželi, bylo Vám 2 x neúspěšně voláno a to konkrétně 30.3 a 1.4. Na telefon jste nijak nereagoval. Pokud byste si objednal Vaší žáruvzdornou barvu na dobírku, byl by balíček již druhý den expedován. Mimochodem Vás chci také informovat, že Vaše platba 279,- Kč stále nebyla uhrazena.
    Opravdu tedy nechápu, co náš team udělal špatně, že jste nás takto nehezky ohodnotil. Myslím, že si ostatní zákazníci udělají vlastí názor.

• žiadne
    • neodborný personál, neoverené a neodborné informácie, zavádzanie kupujúceho s cieľom predaja na úkor jeho spokojnosti.

neodporučujem slovenským kupujúcim, doprava je drahšia ako tovar a personál uvádza inú cenu (podstatne nižšiu) ako bude po doručení, stretol som sa s korektnejšími stránkami, ktoré uvedenú cenu dopravy dodržali

• Cena dopravy

Vážený pane Klazare,

cena dopravy je automaticky vypočtena skladbou a hmotností zboží, které jste si u nás objednal do Vaší prodejny. Pro přepravu žáruvzdorného skla, které bylo také součástí dodávky, má přepravce speciální požadavky na balení tak, aby byly eliminovány případné škody. Cena za dopravu kompletního zboží zabaleného na paletě, byla Vámi předem odsouhlasena, a proto zcela nechápeme Vaše negativní hodnocení.

Team E-shop www.kamnarina.cz

Na internetu uvádí zboží skladem a dodání do tří dnů . zboží neměli a bude asi za dva měsíce.