• rychlé
    • spolehlivé
    • dobře zabalené
    • za expedici účtují 29 Kč, což nikde předem psané není a dozvíte se to až při vyúčtování

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. U některých typů zboží, převážně menších položek je účtován poplatek za balné, informace je vždy uvedena v přehledu objednávky před jejím potvrzením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Spolehlivost

Reakce obchodu JRC Czech

těší nás Vaše spokojenost s nákupem, především že oceňujete rychlost dodání a cenovou nabídku. Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a budeme rádi, pokud se i příště obrátíte opět na nás.

Tým JRC

• rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky
    • příjemný personál (OC Nový Smíchov)

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a především, že oceňujete vstřícné vystupování personálu a také rychlé vyřízení objednávky. Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy.

S přáním krásného dne,
    Tým JRC

• Spolehlivost, vše v pořádku.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a nákupy u nás jsou pro Vás pozitivním zážitkem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.