Rychlé dodání, vše bez problémů

• Nejlepší pro mne.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým JRC

• It's nice and professional store.

Good day,

Thank you for your positive rating and positive feedback. We try to provide all our customers with the best possible service and services so that they like to come back to us. Colleagues are professionals you can turn to with confidence. We will be happy if you decide to make a future purchase with us.

Have a nice day
    The JRC team

• Vstřícná obsluha

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen/a s nákupem u nás a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Profesionalita
    • proaktivita

• přehledný e-shop
    • široký výběr
    • rychlost doručení
    • voňavé prodejny :)

• Komunikace s obchodem

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí vyřízení Vaší objednávky a pro-zákaznickým přístupem našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Velmi dobré ceny
    • Ochotní prodavači
    • Prodej herního oblečení

Po tom, co se JRC spojilo se Smarty, je konečně herní obchod,jak má být.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• Milý prodejci

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a že oceňujete příjemné vystupování prodejního personálu, na kterém si zakládáme. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• Perfektní obsluha a sympatický přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a že oceňujete příjemný přístup prodejního personálu, na kterém si zakládáme. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Skvela cena a rychlost

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• rychlé jednání
    • nevím, vše bylo v pořádku

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Rychlý a příjemný nákup

• rychle dodaní

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Rychlost, kvalitní služby

• výběr
    • možnost zásilkovny

• Ryclost

Tým JRC

• Dobrá cena, této konkrétní hry.

Bezproblémový nákup.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek za příznivou cenu. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

Tým JRC

• Edukovaný personál, já jako neznalec, objednala jsem VR hru, ta by nám byla k ničemu, pán mě upozornil a nabídl alternativu.
    • je radost nakupovat, když Vám dokáží poradit a doporučit

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.