• rychlé
    • spolehlivé
    • dobře zabalené
    • za expedici účtují 29 Kč, což nikde předem psané není a dozvíte se to až při vyúčtování

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. U některých typů zboží, převážně menších položek je účtován poplatek za balné, informace je vždy uvedena v přehledu objednávky před jejím potvrzením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojena s rychlostí doručení zboží a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Vstřícná obsluha

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen/a s nákupem u nás a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Profesionalita
    • proaktivita

• Skvela cena a rychlost

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• rychlé jednání
    • nevím, vše bylo v pořádku

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• rychle dodaní

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• výběr
    • možnost zásilkovny

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým JRC

• Rychlost vyřízení objednávky.

• Rychlé vyřízení

Zboží dorazilo v pořádku a o den dříve než jsem čekala.

Reakce obchodu JRC Czech

těší nás Vaše spokojenost s nákupem, především že oceňujete rychlost dodání .Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a budeme rádi, pokud se i příště obrátíte opět na nás.

• opravdu rychlé vyřízení
    • dobře zabaleno

Tým JRC

• Rychle doručeno a zboží nepoškozeno! U her to bývá časté.

• Rychlost přípravy zboží
    • Ceny výhodné nebo srovnatelné s konkurencí
    • Množství odběrných míst
    • Možnost osobního odběru a platby na místě zdarma

Nemám co vytknout. Dnes již oceňuji i možnost osobního odběru a platby na místě bez poplatku, jelikož některé společnosti tuto službu začaly zpoplatňovat.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se našim zákazníkům poskytnou co nejširší sít obchodů a odběrných míst pro vyzvednutí jejich zboží. Tuto službu osobního odběru poskytujeme zdarma. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• Rychlé doručení
    • Velký výběr zboží

• Rychlé dodání zboží

• Super ceny
    • Žádná

Dnes koupíš, zítra máš.

Reakce obchodu JRC Czech

těší nás Vaše spokojenost s nákupem, především že oceňujete rychlost dodání a cenovou nabídku. Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a budeme rádi, pokud se i příště obrátíte opět na nás.

• Skvělá obsluha
    • Vstřícnost
    • Poradí

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu.
    Těší nás, že vám kolegové z prodejny poskytli přátelský a profesionální přístup, na kterém si zakládáme. Jsme rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti a budeme se těšit na případnou další návštěvu.

S přáním příjemného dne,
    tým JRC.

• Spolehlivost

• rychlé vyřízení
    • vyzvedl jsem na prodejně
    • personál v Ústí nad Labem je fajn

Měl jsem rezervované produkty které nejspíš byly už na prodejně, systémem jim to prošlo rychle. V pohodě.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a především, že oceňujete rychlost vyřízení objednávky a také personál v prodejně. Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy.

S přáním krásného dne,

• rychlost vyřízení objednávky
    • dostupnost prodejny
    • přehledný web

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a především, že oceňujete rychlost vyřízení objednávky, přehlednost e-shopu, příznivé ceny a také dostupnost prodejny. Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy.

S přáním krásného dne,