• Oni mi poslali použiti nahradni dil
  • Ochranne sklo nepřiléhá jak má,vlhký ubrousek vysušený,celý set vyhozen.Zrejmě prošlé zboží.

• lživé informace u prodávaného zboží

• Spatna velikost

• přišla jiná barva produktu,než co jsem si objednala a bylo by příliš mnoho práce okolo to vrátit,moje chyba to nebyla.

možná to byl ojedinělý omyl,ale raději už to nebudu riskovat

• Velmi, ale velmi špatná komunikace s obchodem. Telefonní kontakty, na které se nedá dovolat. Komunikace pouze e-mailem a ještě s bídou...

Objednal jsem jednu věc.Po prvé přišlo úplně něco jiného. Po druhé to přišlo jako použitý a nepoužitelný díl. Cena 150 kč za nic...a nadále obchod nekomunikuje...že by třeba vrátili peníze, nebo tak něco. Nikomu nedoporučuji

Reakce obchodu Johnsnow

Komunikujeme jenom se slušnými zákazníky. Sprostým ignorantům banujeme emaily i telefony, ať se můžeme věnovat slušným zákazníkům. Tím, že sme Vám v dobré víře zaslali několik produktů na naše náklady, nám vznikla větší škoda než Vám. Hold všem se zavděčit nejde.

Objednal jsem 4ks ochranného skla na mobil. Když pominu, že 1ks papírové útěrky který měl být vlhčený byl naprosto suchý-/může se stát/musím konstatovat naprostou nespokojenost s dodáním zboží. Místo 4ks skla mi bylo doručeno pouze 3ks i přesto, že byly zaúčtovany ks 4. Přes veškerou snahu kontaktovat obchod - během tří dnů pětkrát - mi bylo pokaždé sděleno VOLANÝ ÚČASTNÍK JE DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ.

• dorazilo naprosto jiné zboží... nekvalitní komunikace, bez jakékoli pozdravy či omluvy...

rozhodně nedoporučuji, raději si příště připlatím...

Reakce obchodu Johnsnow

Zákazníka, který si objednal hrušky,přišly mu hrušky a pak vyjde najevo, že chtěl vlastně jablka a že je to vaše vina, že mu přišly hrušky, nikdy neuspokojíte.

• O žádných nevím
    • Nebudu se vyjadřovat

Reakce obchodu Johnsnow

Taky se nebudeme vyjadřovat.

• ˇYádné
    • Nedůvěryhodnost z důvodu zaslání nepoužitelného zboží

Došlo uzboží, které neodpovídá potřebě na zadaný model mobilu Samsung Galaxi A3 (2016)

• výhody oproti ostatním obchodům mě momentálně nena padají
    • dorazilo mi jiné zboží , než jsem si objednal. Nyní , kromě toho, že mám ušlý zisk, musím ještě řešit odstoupení od KS, platit poštovné zpátky a objednávat jinde. Příště asi znovu ne :/