• Mali take smeti co iný nie
    • Kryty co som kupoval napriklad se w995,k530i,atd...nesedeli mohol som pouzit len niektore casti na w595 som objednal diely s kvietkami a poslali cisto biely a neodpovedali vtedy som uz pochopil ze tade cesta nevedie....

Cinske smeti

• Oni mi poslali použiti nahradni dil

• Zloděj !! Pošle nekvalitní zboží,reklamace neřeší,peníze nevrací.Na FB jen urážky https://www.facebook.com/petr.butora.1

Absolutně nespolehlivý a vulgární !!!

• obchod asi zanikl.nekomunikuji,tel.vypnuty,na mail neodpovidaji asi jsem prisel o 1800,-

nikdy vic.

• Příjemné ceny
    • nekomunikace

Objednával jsem si sklíčko foťáku a zadní skleněný kryt baterie. Se sklíčkem nebyl problém.
    Kryt bohužel vůbec nesedí s výřezem na fotoaparát - asi nějaký levný kryt z číny. Na email neodpovídají, proto nedoporučuju.

• Ochranne sklo nepřiléhá jak má,vlhký ubrousek vysušený,celý set vyhozen.Zrejmě prošlé zboží.

• Všechno hned.

Jenom Doporučuji

• rychlé vyřízení objednávky, kvalitní komunikace
    • méně přehledné webové stránky

velmi dobrý internetový obchod

• Některé věci jiné e-shopy nenabízí
    • Na (pravděpodobně) e-shop "z pokojíčku" dobrý výběr forem platby
    • Trochu neprofesionálně působí komunikace třeba i tady na Heurece. K zákazníkovi se chováme vždy uctivě - i kdyby byl zákazník sebevětší blb.

• poměrně drahá cena dopravy

• lživé informace u prodávaného zboží

• Je přehledný a nabídl nejvíc za nejmíň

• -Cena

• nevím, deklarované zboží bylo skladem a dorazilo za deklarovanou cenu
    • byl to fejk, nevím jestli to v obchodě vědí, s-pen mě plastovou špičku namísto gumové takže při dotyku vůbec nefunguje

obchod v poho, fejkové zboží

• Spatna velikost

• +
    • -

Perfektní a rychlé dodání!!!!!!
    Doporučuji všem!!!!!!

• přišla jiná barva produktu,než co jsem si objednala a bylo by příliš mnoho práce okolo to vrátit,moje chyba to nebyla.

možná to byl ojedinělý omyl,ale raději už to nebudu riskovat

• Velmi, ale velmi špatná komunikace s obchodem. Telefonní kontakty, na které se nedá dovolat. Komunikace pouze e-mailem a ještě s bídou...

Objednal jsem jednu věc.Po prvé přišlo úplně něco jiného. Po druhé to přišlo jako použitý a nepoužitelný díl. Cena 150 kč za nic...a nadále obchod nekomunikuje...že by třeba vrátili peníze, nebo tak něco. Nikomu nedoporučuji

Reakce obchodu Johnsnow

Komunikujeme jenom se slušnými zákazníky. Sprostým ignorantům banujeme emaily i telefony, ať se můžeme věnovat slušným zákazníkům. Tím, že sme Vám v dobré víře zaslali několik produktů na naše náklady, nám vznikla větší škoda než Vám. Hold všem se zavděčit nejde.

• Po prvním nákupu nemohu hodnotit.
    • Po prvním nákupu nemohu hodnotit.

Jsem spokojen a pokud budu něco zase potřebovat určitě se znovu podívám na Vaše stránky.Ostatním doporučuji vyzkoušet.

• přehlednost stránek na webu
    • rychlé doručení
    • levné produkty
    • nevím o žádných,nakupovala jsem poprvé

obchod doporučuji-viz předešlé vyjádření