• Komunikace s obchodem vázne.
    • E-mailem mi psali, že mi zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den, což bylo 16.12.
    • Kdybych sama obchod nekontaktovala,tak se sami neozvou, e-mailem jsem měla být informována o odeslání, žádný mi neposlali. Po mém kontaktování obchodu smskou mi jen odepsali, že zboží odeslali 23.12.

Ceny mají dobré, ale to je asi tak všechno.

Kontaktovat obchod jde pouze prostřednictvím SMS.
    Obchod nedoporučuji.

• Nemá skladem inzerované zboží.

Zbytečný obchod.

• Nizka cena
    • Zbozi neni skladem
    • Dlouha doba dodani

Pokud by zbozi bylo skladem, mozna to neni spatny obchod

• Po odeslání objednávky byl doručen automatický email o přijetí. A tím to skončilo! Uběhly 2 týdny a nic dalšího se nestalo, zboží nedošlo ani žádné info v jakém je to stavu!
    Obchod nedoporučuji!

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Dobrý den, balíček bude odeslán v polovině následujícího týdne, čekáme na výrobek Mary Kay. Omlouváme se

Hrůza! V obchodě jsem si objednala a hned zaplatila zboží již 18.8. Teprve asi před dvěma týdny mi napsali, že zboží nemají a že mě budou dále informovat. Po jednovětném mailu minulý týden napsali, že vrátí peníze a od té doby se nic neděje! Takže žádné zboží, nevrácené peníze a hrozná komunikace. Doufám, že se k tomu obchod nějak vyjádří.

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Bohužel na zboží jsme čekali, nebylo dodáno od dodavatele, vyprodáno. Peníze jsou již na cestě k vám. Omlouváme se.

• Produkt, ktery jsem si objednala stale nedorazil a pritom si dovolite zaslat dotaznik spokojenosti! Takze ve strucnosti, jsem velmi nespopojena! A doporucovat vas rozhodne nebudu. Galova

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Dotazník spokojenosti posílá Heureka automaticky, nikoli my...

• dodací lhůta, komunikace

objednal jsem zboží, které bylo označeno, že je skladem, bohužel skladem nebylo, obchodem mi bylo přislíbeno, že bude do týdne, bohužel ani za 3 týdny skladem zboží neměli, a proto mi vrátili peníze.

• Zboží objednané před deseti dny,stále nedorazilo.Čekala bych větší zájem ze strany obchodu.

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Dobrý den, balíček byl odeslán dne 30.4., číslo balíčku BA0223751480X. Zboží které není skladem, se objednává u dodavatele. Příjemná cena vám určitě vynahradí čekání. Děkujeme za pochopení.

• Objednala jsem si zboží jako dárek takže jsem ho potřebovala na určitý den.Čekala sem 7 dní a stejně nic.Volala jsem na číslo uvedené na e-shopu a nikdo se neobtěžoval mi to ani zvednout,žádná zpráva,nic.
    Obchod hodnotím jako velmi podprůměrný a nedoporučuji ho.Bylo mi slíbeno že se mi ozvou SMS zprávou a nic se nestalo.Na oslavu jsem jela bez dárku a zboží objednala jinde a ejhle,do dvou dnů je tady.Takže můj první a poslední pokus o nákup na tomto ,,e-shopu".

Zaplatila jsem 10.3. a dodnes (25.3.) zboží nedorazilo, ani žádná informace o případném naskladňování

• komunikace, ochota

Místo gelu na holení mi došel sprchový gel.

• Drahé poštovné
    • Dlouhá dodací lhůta

Pro příště volím jiný obchod

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Tak ted opravdu nevím jak na tohle mám reagovat!!!
    Paní si objednala balíček na dobírku s tím, že spěchá, že má něco z balíčku jako dárek, některé výrobky měla k odeslání do týdne-nebyly skladem! Jak bylo u výrobku psáno!
    Paní jsme psali SMS dne 7.11. což je pátý prac.den po obdržení objednávky, zda máme balíček poslat jako EMS aby byl doručen následující den-sobotu. Napsala, že je s někým od nás domluvená a balíček chce poslat až po 15.11. ! Od nás s ní nikdo jiný nekomunikoval-toto mám na starost jen já! Navíc dobírka balík do ruky - jukněte si na ceník cpost - vám přijde moc drahá? Přičtěte balné a jste na ceně kterou máme v e-shopu! Takže toto hodnocení je pro mne spíše úsměvné :-) Konkurence ?

• - uvádějí lepší dodací lhůtu než ve skutečnosti je. Při lhůtě skladem-expedice do 3 dnů zboží dorazilo za 10 dnů
    • - obchod mne sám nekontaktoval

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Zboží které je k odeslání do 3 dnů, je skladem u dodavatele...někdy se zásilka bohužel opozdí.

• Velmi příznivou cenu.
    • Delka dodací lhůty. Respektive žádna komunikace zda je zboží skladem popřípadě kdy a jestli bude expedovano.

Urcite neplatit předem.

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Dobrý den, vaše objednávka byla omylem odklepnuta jako odeslaná. Omlouváme se. Stačilo se ozvat jak by to udělalo mnoho lidí. Vše je o komunikaci. Jinak máme 98% spokojených zákazníku, tudíž nechápeme vaši poznámku ohledně platby předem. Vaše objednávka byla navíc na dobírku, tudíž jste o žádné peníze u nás nepřišel ...platba předem je vždy výhodnější !

• Obchod neměl požadované množství zboží, a já chtěla změnit formu platby, abych neplatila tolik za dobírku. I když jsem je tom informovala , zboží zaslali na dobírku. Zboží bylo 2 roky staré. Budu je vracet. Opět budu platit poštovné, celkem tedy přes 200 Kč za zboží za necelých 400 Kč.

Nedoporučuji.

Vážená paní Alice,
    naší chybu jsme uznali, chybička se opravdu vloudila, jsme ale jen lidé ...
    Nabídli jsme Vám také jinou možnost, na to jste ani neodepsala... :-(
    Co se týče spotřeby, pokud to nevíte, Avon na výrobky píše výrobu, nikoliv spotřebu !
    Spotřeba je 30 měs od data výroby.

Dále pokud budete výrobek vracet, není problém, držte se prosím obchodních podmínek, ještě jste vrácení neoznámila ani mailem, dozvídáme se o věci až zde... Děkujeme.

• Zadne
    • To co se da vlozit do kosiku nakonec nemaji. A to je opravdu velka slabina.

Obchod me po teto zkusenosti uz vubec nezajima.

Reakce obchodu Jogurtik.cz

nebyly skladem pouze krémy z výprodeje, ostatní zboží skladem bylo. Bohužel zboží bylo doprodáno a neodepsalo se ze skladu. Omlouváme se za chybu, ale nejsme roboti, jen lidé :-(

Zboží dorazilo v zalepené obálce, která nejevila známky otevření avšak objednanýé věcí byl ve více než žalostném stavu.
    Krabičky naprosto roztrhané a rozlepené, což by se dalo připisovat na vrub české poště nicméně s jistotou mohu tvrdit, že krémy byly již někdy v minulosti otevřeny a nemám jistotu abych nemohla tvrit, že nebyly používány.

Reakce obchodu Jogurtik.cz

pokud došly krémy pomačkané,je to vinou pošty.
    Ovšem krémy jsou přímo od dodavatele,tudíž nové,a za to ručíme !!!
    Jinak nerozumíme tomu,proč dáváte takovéto hodnocení a nevyužijete možnost reklamace? Myslíme, že pokud by nebyl zákazník spokojen a dával takovouto recenzi tak by zboží vrátil,na což má každý právo.
    Že by jen konkurence ??