• Nízké ceny

14.12. jsem objednávala voňavku, ještě ten den mi přišel potvrzovací e-mail a následující den e-mail, že je zboží připraveno k odeslání. Potom se dlouho nic nedělo, až mi nakonec dne 22.12. přišlo, že byla má objednávka stornována a několik možných důvodů, proč tomu tak bylo - ani jeden důvod nebyl uvedený správně a ještě na konci zprávy stálo "dle dohody se zákazníkem", což je taky nesmysl. Takže jsem najela na stránky a napsala shopu email s žádostí o vysvětlení, odpovědí mi bylo: špatná komunikace s dodavatelem, zboží není skladem, ale jedna voňavka skladem je, tak jestli ji budu chtít tedy poslat. Nepochopila jsem :). Komunikace obchodu není na moc profesionální úrovni. Měl to být dárek k Vánocům, tak bohužel. Nicméně jsem voňavku objednala znovu, tak uvidím, jestli někdy dorazí.

• Komunikace s obchodem vázne.
    • E-mailem mi psali, že mi zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den, což bylo 16.12.
    • Kdybych sama obchod nekontaktovala,tak se sami neozvou, e-mailem jsem měla být informována o odeslání, žádný mi neposlali. Po mém kontaktování obchodu smskou mi jen odepsali, že zboží odeslali 23.12.

Ceny mají dobré, ale to je asi tak všechno.

Kontaktovat obchod jde pouze prostřednictvím SMS.
    Obchod nedoporučuji.

• Nemá skladem inzerované zboží.

Zbytečný obchod.

• Nizka cena
    • Zbozi neni skladem
    • Dlouha doba dodani

Pokud by zbozi bylo skladem, mozna to neni spatny obchod

• nízké ceny
    • široký sortiment

Vše proběhlo v pořádku. Obchod komunikuje se zákazníkem, přesně vím, kdy je zboží odesláno a kdy bude doručeno. Rychlé vyřízení objednávky!

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Děkujeme, těší nás Vaše spokojenost ! Doufáme, že pozitivních recenzí bude opět přibývat... :-) děláme pro to maximum !

• zboží nedorazilo
    • špatná komunikace ze strany obchodu

Po měsíci od objednávky mi přišel automatický e-mail, že je má objednávka stornována, bez uvedení konkrétního důvodu.

• Po odeslání objednávky byl doručen automatický email o přijetí. A tím to skončilo! Uběhly 2 týdny a nic dalšího se nestalo, zboží nedošlo ani žádné info v jakém je to stavu!
    Obchod nedoporučuji!

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Dobrý den, balíček bude odeslán v polovině následujícího týdne, čekáme na výrobek Mary Kay. Omlouváme se

• - objednané zboží bylo nejlacinější (AVON - lesk na vlasy za 59 Kč)
    • - zboží nepřišlo
    • - peníze nevráceny
    • - komunikace děsná

Hrůza a děs. Objednala jsem zboží 18.08.2015 a následující den uhradila převodem. Dnes 4.10.2015 nemám peníze ani zboží. Rozhodně nedoporučuji. Komunikace s obchodem probíhá, ale je děsná. Zdlouhavá a nemá úroveň. Vidím to ještě na dlouho.

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Vaše objednávka nebyla vyřízena z důvodu objednání více ks než bylo skladem, nebylo možné další kusy dodat za stejnou cenu. Peníze již byly vráceny. Omlouváme se.

• Nejlevnější nabídka parfému.

Skvělý obchod. Rychlé dodání, aktuálně nejlevnější cena,malý dárek k nákupu.

Hrůza! V obchodě jsem si objednala a hned zaplatila zboží již 18.8. Teprve asi před dvěma týdny mi napsali, že zboží nemají a že mě budou dále informovat. Po jednovětném mailu minulý týden napsali, že vrátí peníze a od té doby se nic neděje! Takže žádné zboží, nevrácené peníze a hrozná komunikace. Doufám, že se k tomu obchod nějak vyjádří.

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Bohužel na zboží jsme čekali, nebylo dodáno od dodavatele, vyprodáno. Peníze jsou již na cestě k vám. Omlouváme se.

• Nejnižší cena produktu.
    • Rychlost dodání.
    • Malý dárek.

Byla jsem maximálně spokojená.
    Děkuji.

• Produkt, ktery jsem si objednala stale nedorazil a pritom si dovolite zaslat dotaznik spokojenosti! Takze ve strucnosti, jsem velmi nespopojena! A doporucovat vas rozhodne nebudu. Galova

Reakce obchodu Jogurtik.cz

Dotazník spokojenosti posílá Heureka automaticky, nikoli my...

• Cena zbozi bila dobra
    • Nejsou

Doporucuji.

Dobra cena

• dodací lhůta, komunikace

objednal jsem zboží, které bylo označeno, že je skladem, bohužel skladem nebylo, obchodem mi bylo přislíbeno, že bude do týdne, bohužel ani za 3 týdny skladem zboží neměli, a proto mi vrátili peníze.

• Dostupnost nedostatkoveho zboží.
    • Žádnou.

Doporučuji.

• Jupiiiiiii, mám velikou radost, že jsem konecne po dlouhe době sehnala na techto strankach pafemovanou vůni, ktera je již dlouhy čas vyprodana a ukocena vyroba. Ani nevíte, jakou jste mi udělali radost. Seriózní obchod a navíc s dárkem v balíčku. To mě mile překvapilo a potěšilo. Davam nejvyšší ohodnocení.
    • Nemám co vytknout.

Bezva obchod. Vrele všem doporučuji.

Obchod jsem zvolila po srovnání cen zakupovaného produktu kde mě vyšel nejlevněji. Komunikace byla výborná, rychlé dodání takže spokojenost. Doporučuji!

• Velice příjemné jednání

Vše perfektní, navíc jsem obdržela také milý dáreček. Moc děkuji.