• nevíte v jaké kvalitě přijde zboží

• Akční sleva, možnost platby u několika bank. Po připsání platby na účet okamžité odeslání zboží.

Rychlé nakupování. Zboží opravdu mají a bezprostředně po objednání odesílají.

• sortiment
    • dodací lhuta

siroky sortiment, spatna dodaci lhuta

• Možnost osobního odběru.

• Bylo dodáno na druhý den a byla jsem se zbožím velice spokojena.Můžu jen doporučit,nikde jsem se s takovým jednáním nesetkala.Opravdu na výbornou.jeden den objednám,druhý den mám doma,prostě super!
    • Žádné slabiny jsem zatím nezjistila

Nakupujte,je zde férové jednání!

• o

přehled,rychlost,komunikace

• mé hodnocení:
    • Proti:
    • * nepochopila jsem proč zboží v pěkných krabičkách dorazilo v jedné špinavé a mastné krabici, uvnitř byl navíc leták na makro (ještě k tomu jen půlka)téměř jsem se bála krabičku otevřít.
    • Vaše reakce :
    • Kupujete zboží, ne přepravní obal, používám recyklované přepravní obaly, zboží je v něm ve dvou ochranných obalech a vše je zabaleno v balícím papíru nebo folii. A co se týká letáku Makro, tak byl jen jako vycpávka volného prostoru, příště dám celý, ať si můžete počíst. A mohu přihodit i Tesco, Kaufland, Lidl, COOP a jiné...

Krabice byla špinavá, mastná a smrděla.
    Leták byl volně pohozen, nebyl zmačkána ani přeložen, aby plnil funkci vycpání.

Jestli jste si nevšiml i přes toto jsem vás hvězdičkami hodnotila velmi dobře a dokonce jsem zaškrtla, že bych vás doporučila známým, což byla až do vaší arogantní odpovědi pravda!

Pokud sem někdo něco napíše kritického, zkuste se z toho poučit, a né být rýpavý.

• Zatím o žádných nevím

Určitě doporučuji pro velký výběr zboží a přijatelnou cenu

Děkuji. Jaroslav Klečka

• nepochopila jsem proč zboží v pěkných krabičkách dorazilo v jedné špinavé a mastné krabici, uvnitř byl navíc leták na makro (ještě k tomu jen půlka)téměř jsem se bála krabičku otevřít.

Reakce obchodu JKsport

• Nabízí zboží, které jsem jinde nenašla
    • po okamžitém potvrzení objednávky se 10 dní nikdo neozval

Reakce obchodu JKsport

Pokud neznám podrobnosti objednávky, nebudu reagovat na ANONYMY. Pokud na Heurece mohou recenzovat pouze "ověření" zákazníci, tak by se měli pod svou recenzi podepsat.
    www.jksport.cz

• Hlavní rozpor je v ceně poštovného, které nabízíte zákazníkům na aukru a mezi cenou poštovného na Vašich stránkách a to hlavně při platbě na účet. Dával jsem žádost zda zboží znovu vystavíte do aukce, bylo mi zděleno, že teď ne a objevilo se tam ihned po mé objednávce z Vašich stránek. To se mi vůbec ani trochu nelíbilo, příště budu určitě opatrnější. S pozdravem Martin Tůma

Reakce obchodu JKsport

Aukro nemá nic společného s eshopem JKsport, v každém platí jiné obchodní podmínky, jejíž stanovení je v plné kompetenci prodejce.

• množství zboží

doporučila

• dobré ceny i zboží
    • zadne

Děkuji. Jaroslav Klečka

• Objednávka zaplacená kartou přes internet po 10 dnech ještě nedorazila a nikdo se neobtěžuje oznámit něco o nějakém zdržení! Nepřijatelné!

Našla jsem, co jsem potřebovala ve vhodném designu, za dobrou cenu a se zbožím dostupným ihned, po 10 dnech ale žádné informace o zboží... PRVNÍ A POSLEDNÍ NÁKUP! Již nikdy více!

Reakce obchodu JKsport

Kupující nečetl obchodní podmínky - zboží bylo dodáno ve lhůtě stanovené těmito podmínkami.
    Jaroslav Klečka

Nedodrželi jste lhůtu dodání. Zboží již mělo přijít, ale prý se bude expedovat až příští týden. I tak se nám zdála původní doba dodání do 7 prac.dnů dlouhá.

Reakce obchodu JKsport

Jen malý dodatek - nejmenovaný eshop s reklamou zeleného mimozemšťana dodal zboží skladem za 3 týdny po objednávce.
    www.jksport.cz

• rychlost vyřízení objednávky

Vyzkoušela jsem produkt u kamarádky a dle www na výrobku jsem vyhledala a použila váš obchod.
    Již jsem ho doporučila známým. Pro rychlost a spolehlivost a taky komunikaci se zákazníkem.

• doba trvání doručení

přehledný

• Rozmanitost zboží
    • Mala reklama obchodu

Dobrý

Děkuji. Jaroslav Klečka

• Nakoupím si a vyberu v klidu doma.
    • Po doporučení od známých,zaujala nás široká nabídka a přehlednost zboží na internetu.

Na doporučení a pro zajímavé ceny.
    Objednávka proběhla bez problémů,při osobním odběru velmi dobrá komunikace a ochota prodávajícího(pobočka Kopřivnice).
    Určitě bych doporučila.
    Ano,velký výběr,ochota,dobré ceny.

Děkuji. Jaroslav Klečka

• špatná komunikace, dotaz na dostupnost nebyl vůbec zodpovězen, po týdnu (ač bylo u zboží že je "skladem") mi řekli, že ho nemají a neví kdy bude

Reakce obchodu JKsport

Neznám podrobnosti objednávky, eshop nemá možnost odečítat prodané zboží. Pokud se vyprodá, změny se provádějí až následně, a to ručně. A když zboží není, není nic jednoduššího než ho hledat u konkurence?!? Jaroslav Klečka