• velice dobrá komunikace

• dlouhé dodací lhůty

Reakce obchodu JKsport

Obchodní podmínky vzhledem k dodacím lhůtám nebyly porušeny, uhrazená objednávka 15.9.2014, zboží předáno PPL 22.9.2014, dodací lhůty eshopu jsou 7-14 dnů

• Ceny
    • délka dadací lhůty
    • majitel asi neumí pořádně číst objednávky, jelikož poslal zboží jinam, než měl

Celkem dobrý, jedná se zřejmě o provozovatele, který obchod obstarává jen v odpoledních hodinách či o víkendech a bohužel se nevyzná ve svých vlastních objednávkách, jelikož zboží poslal na fakturační adresu a nikoliv na dodací, jak jsem požadoval. Jinak zboží po zaplacení převodem na účet dorazilo za cca. 12 dní v pořádku. Obchod mohu doporučit, nejedná se o podvodníka, ale seriozního prodejce provozující obchod jako "vedlejšák".

Reakce obchodu JKsport

Pokud kupující napíše do dodací adresy - Jaderná elektrárna Temelín - šatna číslo 3, tak Česká pošta asi těžko zásilku dodá. Jaroslav Klečka

• široký sortiment, příznivé ceny
    • nevím

• v jiném obchodě toto zboží nebylo

PO ZÁTĚŽI NA DOVOLENÉ UVIDÍM JAK BUDE ZBOŽÍ KVALITNÍ. PLÁŽOVÉMU LEHÁTKU MOC NEDŮVĚŘUJI, ALE CO BYCH CHTĚLA ZA 310 KČ.

maximální spokojenost.

• velký výběr sportovního zboží,nízké ceny,osobní odběr

velmi doporučuji,příjemná komunikace,rychlé dodáni,určitě to není můj poslední nákup

• Přehlednost sortimentu.
    • Slabiny jsem neshledal.

Bezproblémový a rychlý obchod.

• individualní přístup k objednávce!

bezstarostný

• Zboží bylo uhrazeno, bohužel ještě nedorazilo

Reakce obchodu JKsport

Platba přijata v bance v pondělí 28.ledna 2013, zboží odesláno v pondělí 4.2.2013 přesně do týdne dle obchodních podmínek. Jaroslav Klečka

• Dodací lhůtu

Reakce obchodu JKsport

Při objednávce se předpokládá, že kupující se seznámí s obchodními podmínkami. Pokud s nimi nesouhlasí, nikdo jej nenutí nakupovat, eshop provozuji po pracovní době - dodací lhůty jsou proto delší. Vše je uvedeno na strákách eshopu. Jaroslav Klečka

• obrázek výrobku
    • dobrá cena
    • dodání až domů

Nakupovala jsem takto poprvé.
    Jsem spokojena se zbožím i dodáním a určitě
    někdy zase něco takto objednám.
    Doporučím tento obchod svým známým.

s pozdravem Císařová

• dosud jsem nedostal zboží ani žádnou zprávu o dodcí lhůtě....?????

Reakce obchodu JKsport

Veškeré zaplacené objednávky byly expedovány ve stanovené lhůtě uvedené v obchodních podmínkách. Provozuji eshop po pracovní době - každý zákazník je informován, že dodací lhůty jsou z tohoto důvodu delší. Nikoho nenutím kupovat a když už tak učiní uzavřením objednávky, tak také souhlasí s těmito podmínkami - pokud je ovšem četl - což je druhá věc.

• Ceny, základní zboží na skladě.
    • V podstatě žádně, eshop mi vyhovuje.

Doporučuji.

Zboží jsem objednala, zaplatila, ale zatím mi nebylo doručeno... Je to už dost dlouhá doba, takže začínám být dost otrávená!

Reakce obchodu JKsport

• Oproti kamenému obchodu u nás velice příznivá cena

• Přehlednost zboží.
    • Dostupnost zboží.

Cena výrobku.
    První nákup-spokojenost.
    Tento obchod bych doporučil.
    Zpětná informace o vyřízení objednávky a následného zaslání.

• Vše proběhlo v pořádku
    • Žádné

Spokojenost

• Rychlost dodání; měli zboží, které jsem jinde nesehnala; perfektně zabaleno k přepravě.

• JK sport má velký výběr ve zboží