• Široký sortiment
    • Přehlednost
    • Nenapadá mě

• komunikace a nabídka zboží, prostě spokojená
    • nemá nebo nevím

• velký rozsah zboží
    • Větší popis produktů

Široká nabídka produktů.
    Příznivá cena.
    Málo výstižný popis produktů.
    Celkově bych doporučil.

• velmi solidní sortiment zboží.
    • Ochotný prodavač.
    • Rozumné ceny.

Jarda Klečka je můj kolega z práce,kterého dlouho znám hlavně z malé kopané a jelikož vím o jeho internetovém obchodu,tak jsem ho oslovil s mou objednávkou.Už m minulosti jsem si u něj koupil sportovní doplňky a vždy jsem byl spokojen jak se zbožím,tak s obsluhou.Určitě bych ho doporučil i ostatním sportovním nadšencům,protože si myslím,že si tam každý najde to co potřebuje ke svému koníčku či sportu.

10 dnů a zboží nikde!

• Žádné
    • 10 dnů od objednávky a zboží nikde.

Možná zboží dorazí, ale i tak by to bylo pozdě, jinde exportují ihned, tady mají čas. Ještě, že jsem zvolil dobírku a ne převod na účet, to už bych byl hodně nervozní.

Reakce obchodu JKsport

U zboží bylo uvedeno skladem do 14 dnů, provozuji eshop po pracovní době a už minimálně 10let, ale zboží vždy dodám. Sice později, ale dodám. A protože jsem si vydedukoval, kdo se skrývá pod "sty", tak Vám už zboží nedodám - nevyzvedl by jste si ho. Jaroslav Klečka

• Komunikace na jedničku
    • Co slíbí to splní
    • Info o odeslání balíčku včetně podacího čísla na mail i smskou

Super komunikace, vstřícnost a okamžité zpětná vazba. Následně smska o odeslání zásilky včetně jejího podacího čísla, tatéž zpráva rovněž v mailu. Co slíbili, to splnili do puntíku. Do hodiny od obědnávky se mi ozvali s tím, že bude zboží do týdne a za týden bylo odesláno, jsem spokojená, doporučuji.

• dostupnost, pohodlnost
    • nemá

doporučila bych ostatním

• skvělá komunikace
    • skladové zásoby se neprolínají s nabídkou v e-shopu

I přes přijmutí objednávky nebylo zboží skladem a i když jsem jej hned zaplatila, bylo mi nabídnuto jiné zboží, pán ochotně přes mail komunikoval a jelikož jsme se nakonec na zboží nedohodli, peníze mi byly obratem vráceny.Mohu jen doporučit.

• Určitě mě moc zaujalo,že jsem své zboží mohla objednat přes internet a osobně si ho vyzvednout
    • je to jenom k vyzvednutí zásilek

Reakce obchodu JKsport

Eshop má provozovnu, která slouží nejen pro vyzvedávání zboží

• nákup z domu

• příznivá cena
    • sleva pro školy a školky
    • telefonické zodpovězení otázek až po 15. hod
    • školám a školkám v tuto dobu už končí pracovní doba
    • máte ale velmi podrobně vypracované stránky a spousta odpovědí se na nich dá najít

pokud se dá z jedné zakázky usuzovat - spolehlivý

Reakce obchodu JKsport

Korespondence může probíhat i emailem, prostý důvod tohoto omezení je, že provozovatel normálně pracuje a eshopu se věnuje tedy až po pracovní době.

• cens
    • doba dodání

• z aukra jsem byla přesměrována na tento obchod, takže jsem důvěřovala prodejci
    • i když jsem důvěřovala prodejci, zboží je dražší než v jiných obchodech - ten stejný produkt cca o více než 300kč!!!

Protože prodejce prodává i na aukru, což je prověřený portál, věřila jsem že bude zboží v pořádku i v jeho obchodě. Servis a doba v pořádku, komunikace také, jen zboží je dražší - to stejné - o hodně, než v jiných eshopech. obchod bych ostatním doporučila kvůli solidnosti, ale aby si zkontrolovali cenu s ostatními eshopy.

Reakce obchodu JKsport

Záleží jestli kupujete originál, třeba TOGU nebo kopii z Asie.

• levnější zboží než u konkurence
    • zatím žádné

všem doporučuji nákup

• Rychlé dodání zboží
    • Různé zboží
    • Nepřehledné internetové stránky

Tento internetový obchod je spolehlivý a zboží dodá, když se prokousáte přes nepřehlednou nabídku na internetových stránkách.

Reakce obchodu JKsport

Vždyť je to tak jednoduché, v navigaci Hlavní oddělení s druhem sportu nebo aktivity a jeho pododdělení, pouze 2 kliky

S nákupem, rychlostí vyřízení objednávky i další komunikací jsem byla mile překvapena a výsledně velmi spokojená.

• přehlednost,možnost platby kartou VISA přímo na účetm rychlost a upozornění na expedici, výborná komunikace, bleskové dodání

rozhodně obchod takto vedený doporučuji, to nemá chybu a budu se vracet

Nevím jestli to byla jen shoda okolností, ale jsem zvyklá na častější komunikaci přes email, musela jsem se po dvou dnech ozvat abych věděla jak to vypadá s objednávkou, protože mi přišla jen první zpráva o tom že jim došla moje objednávka, ale jestli ji vyřizujou....nic.

• Vybrané zboží bylo za příznivou cenu a dodáno v termínu dle dohody ještě před mým odjezdem na dovolenou.
    • Nevím

Doporučuji.