• rosta
    • chtel bich si koupit spodní pradlo slipi natelik panské tanga nevim kde este fungujete v ceské republice prosim napistemi

funge jeans machine kamené ibchodi

• nemohuse dostat na vasi webovou stranku jak se tam mam dostat abich si mohl ve vasem e-shopu objednat panské slipy tanga a natelniki prodavate je od spolecnosti h.i.s protoze kdiz kliknu jeans machine .cz tak me to presmeruje na stranki vetabble poratte jak se tam mam dodtat a spravu mi poslete na muj e. meil dekiji za kladné viřizeni s pozdravem heskeho vecera

nemohu si nic koupit protože jsem se na vas web nedostal na nemohl se dostat na jeansmacine e shop a mrzimeto

Zajímalo by mě, kde provést reklamaci zboží. Všechny pobočky jeans machine v Ostravě jsou zrušeny a telefonní čísla zrušena nebo nedostupná.

Bunda kvalitní za super cenu,rychlé zaslání, kvalitně zabalené s dárkovou taškou.Prostě maximální spokoienost ,doporučuji všem.B

• Dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

za dlouhou dodací lhůtu se omlouvám. V tomto případě byla způsobena dovolenou - a právě v tomto termínu dorazilo jak zboží, tak zvolená platba převodem na náš účet.

Věřím, že při případné příští objednávce budeme mít více štěstí.

• Žádné
    • Prodá zboží které máte objednané o víkendu v prodejně

Nespolehlivý

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkuji za zpětnou vazbu. Mrzí mě, že k dokončení objednávky nedošlo z důvodu vyprodání zboží na prodejně.

Jak uvádíme na našich stránkách, nemá e-shop svůj vlastní sklad, objednávané zboží stahujeme z prodejen, kde je standardně k dispozici příchozím zákazníkům.

Oba pokladní systémy se aktualizují a propojují pouze jednou denně, může se tak stát, že v případě například posledního kusu zboží ve výprodeji (což byl tento případ) si jej koupí zákazník na prodejně, na e-shopu však ještě několik hodin poté visí jako k dispozici a je možné jej tam objednat, ačkoliv už skladem není.

Jde o nastavení, se kterým bohužel nemůžu nic udělat, omlouvám se tedy za případné komplikace.

• široká nabídka

spokojený zákazník

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na příští Vaše nákupy.

David V.

• prodloužené délky kalhot, co se dají opravdu těžko sehnat v obchodech
    • nevím

doporučuji, opravdu máte informaci, která je 100% a brzké dodání

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

velmi děkujeme za pochvalná slova a budeme se těšit na další nákupy.

• Vše v pořádku

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

Děkujeme a budeme se těšit na příští nákupy. David V.

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

Děkujeme a budeme se těšit na příští nákupy. David V.

• Velký rozsah značek pro srovnání, rychlé dodání, dobrá komunikace obchodu.
    • Trochu menší sortiment v konkrétních velikostech

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkuji za zpětnou vazbu a za pochvalu zvláště. Co se týče velikostí, když přijde nové zboží, bývá zpravidla ve všech běžných velikostech. Jejich konkrétní počet však určuje šéf na základě svého nejlepšího vědomí a svědomí a na základě zkušeností, zkrátka aby nám na prodejnách, které fungují zároveň jako "sklady" e-shopu, nezůstávalo dlouho ležet.

Může se ale tím pádem také stát, že některé kousky jsou naopak pryč dříve, než se zboží stačí "ohřát" na e-shopu.

Podnět ale určitě předám a budu se těšit na příští nákupy.

David

• vyšší cena

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za zpětnou vazbu a slibujeme, že letos budeme více kontrolovat konkurenci.

David V.

Dobrej obchod na jeansy. Jak eshop, tak i kamenne obchody.

nemám co vytknout, prostě super, jak komunikace, tak dodávka a zboží už na pohled vypadá kvalitně odpovídající ceně.

Dobrý den, slečno/paní Sochorová,

děkujeme za pochvalu, budeme se snažit i nadále.

Krásné Vánoce!

David V.

• Obchod je velmi pružný s dobrou komunikací.
    • nevím

Mohu všem doporučit. Důvod mého vrácení zboží není v obchodě, ale v mé neznalosti.

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkuji za pochvalu a budu se těšit na případné příští nákupy. Pokud se budete chtít předem o čemkoliv ujistit, rád Vám poradím.

• cena...

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za zpětnou vazbu. Snažíme se sledovat ceny konkurence, u některých kousků ale s její výší nic nenaděláme, protože je stanovuje přímo dodavatel - některé jeans by zkrátka měly stát stejně, ať je koupíte kdekoliv. V současné době ale máme nějaké zboží ze starší kolekce ve výprodeji, ceny začínají na 499 korunách, snad potěšíme...

perfektni.doporucuji.

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme a budeme se těšit na příští nákupy.

David V.

• výborný zákaznický servis a profesionální tým

Včera jsem byl v HK nakupovat a byl jsem velice mile překvapen přístupem personálu místní pobočky - zcela na úrovni nákupu v USA/Kanada - děkuji.

Budu se vracet.

Pěkný den.

Pavel

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za pochvalu, kolegyním ji vyřídím.

Pěkné dny,

David

• velký výběr dá se pořídit značkové zboží za přijatelnou cenu rychlá doba dodání komunikace skvělá

jsou to mé několikáté boty od značky Mustang a se všemi jsem spokojená velmi pohodlné a zároveň i pěkné kdo značku Mustang ještě nevyzkoušel určitě vřele doporučujiJ

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za kladnou zpětnou vazbu, boty od Mustangu jsme prodávali rádi.

Budeme se těšit na případné příští Vaše nákupy.

s nákupem jsem spokojena