• znacka Yellow cab je kvalitni,v Brne této znacky je vyber minimalni.

Velka ochota,spolehlivost,muzu doporucit.

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za pozitivní reakci, jsme rádi, že jste byla spokojena, a budeme se těšit na případné příští nákupy.

• - Rychle dodani (dovol.meli do UT a v PA zbozi dorazilo)
    • - Velky vyber

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za pochvalu, budeme se snažit i nadále.

• Máte velikosti kde jinde nemaji.
    • Máte moc vysoké ceny v jiných obchodech to májí levnější.

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za názor. Co se týče cen, snažíme se sledovat i konkurenci, nicméně je možné, že nám občas něco uteče. Pokud máte konkrétní případ, budeme rádi za podnět na náš e-mail eshop(zavináč)jeansmachine.cz.

Těšíme se na Vaše případné příští nákupy.

• Na webu deklarují, že mají 2ks objednaného zboží, ale za týden volají, že museli 1 ks doobjednat.

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za reakci. Co se týče nesrovnalostí mezi stavem skladu na webu a skutečností, je to způsobeno tím, že veškeré naše zboží nemáme ve vlastním skladu, ale na prodejnách, kde je běžně k prodeji. Občas se tak stane, že mezi okamžikem objednání na e-shopu a okamžikem zpracování této objednávky si někdo tento kousek koupí v kamenné prodejně. V takovém případě se vyřízení objednávky bohužel protahuje. Za tyto nepříjemnosti se omlouváme.

• velmi kvalitní přístup k zákazníkovi
    • doporučuji

velice rychlé a vstřícné jednání
    velmi dobrá komunikace (informuje zákazníka o pohybu zboží)
    přehledné webové stránky
    kvalitní zboží

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za kladné hodnocení a budeme se snažit i na příště.

• Rychlost a přesnost vyřízení objednávky , nejen to , ale i šíře sortimentu .

Vřele doporučuji všem kteří shání tento sortiment zboží a v Praze nepořídili ! V jedné z Pražských renomovaných prodejen mě prodavačka dokonce přesvědčovala , že mnou poptávané jeansy se dávno nevyrábí ! To byl impuls abych vyhledal pomoc jinde a ejhle povedlo se ! Dík

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

velmi děkujeme za pochvalu a budeme se těšit na případné další nákupy.

• široký sortiment značkového zboží

s nákupem jsem spokojen,trochu delší dodací doba,jinak tento obchod doporučuji

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za reakci a pochvaly. Co se týče doby doručení, je závislá na tom, že veškeré zboží na e-shopu nemáme na jednom skladě, ale v našich kamenných prodejnách, odkud je na centrálu stahujeme. Prioritně samozřejmě přesouváme z prodejen v Ostravě, kde sídlíme, abychom mohli balík odeslat co nejdříve, u některých kousků (zpravidla ze starších kolekcí) se ale může stát, že ne ve všech velikostech je v ostravských prodejnách máme. V takových případech se doba odeslání může protáhnout až na deset pracovních dní, viz Často kladené otázky na našem webu (http://www.jeansmachine.cz/page.php?pg=faq). Zákazníky o přibližném termínu doručení informujeme při potvrzení objednávky. Pokud na zboží spěchá, má samozřejmě nárok na odstoupení od smlouvy. My se naopak neustále snažíme dobu od objednávky po odeslání neustále zkracovat.

• Přehlednost
    • Velký výběr zboží
    • O žádných nevím

Doporučuji a budu zde dále nakupovat.

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za pochvaly a budeme se těšit na Vaše příští nákupy.

• Slušná nabídka zboží
    • o žádných nevím

spolehlivost a rychlost

• výběr velikostí a sortiment

• Nabídka zboží
    • Přehlednost e-shopu
    • Komunukace (stav objednávky, dodatečné řešení změn v již zadané objednávce)

Nenakupuji zde poprvé, budu se tedy opakovat: E-shop je dostatečně přehledný, nabídka široká (výrobci, velikosti atd.). Komunikace s obchodem bezproblémová, na úrovni, zboží bylo dodáno do týdne, příkladně zabaleno.

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za pochvalu a budeme se snažit i nadále.

• - perfektní komunikace se zákazníkem, odpověď na dotaz okamžitě, navíc informace "navíc" :-)
    • - malá přehlednost
    • - občas by to chtělo lepší fotografie zboží

Nakupuji zde pravidelně několik let, vždy jednou ročně a vždy stejné džíny (protože jsem lenivý vybírat jiné), když se mi ty předchozí už rozpadají:-) Přístup je perfektní a nemám obchodu co vytknout.

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za zpětnou vazbu, pochvalu zvláště. ;-) Co se týče přehlednosti, pracujeme v současné době na redesignu webu, věříme, že ke změně dojde v dohledné době a že to bude změna k lepšímu.

V případě fotografií jsme odkázáni na materiály od dodavatele, případně volně dostupné fotografie z oficiálních stránek výrobců či jiných e-shopů. Snažíme se vždy vybírat ty nejvhodnější, snad je tedy těch méně povedených minimum...

• velky vyber,komunikace velmi kvalitní a personal na urovni !!
    • konkurence :)

cena odpovida kvalitě = spokojeny zakaznik

• webová stránka je vilice přehledná a je tam spousta věcí
    • nevím

mohu všem doporučit

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu a budeme se těšit na příští nákupy!

• Rychlost, přesnost, ochota.

Zboží splnilo mé očekávání a bylo rychle dodáno ze strany obchodu. Ovšem zvolte raději Českou poštu, než zásilku do domu, tu musíte nahánět po všech čertech!!

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za zpětnou vazbu a pochvalu.

Co se týče doručování Českou poštou, na zapracování této možnosti do systému pracujeme, v tuto chvíli ovšem nabízíme přepravu ČP alespoň na vyžádání.

• Kvalitní zboží
    • Ne všechno zboží je ve všech rozměrech

Dobrý eshop

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za zpětnou vazbu. Chybějící rozměry mohou být dané tím, že zboží z e-shopu je zároveň k prodeji v našich kamenných obchodech, je tedy možné, že určité velikosti mizí z nabídky rychleji.

Těšíme se na příští nákupy.

Pánský kožený opasek který jsem objednal dorazil s ůplně jinou a odlišnou sponou než byla nafocena v nabídce.,takže jednoznačně -zklamání.

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, že zboží neodpovídá obrázku na webu. Mohlo se stát, že výrobce pod stejným označením začal dodávat pozměněný design a při kontrole jsme si toho nevšimli. Máte v takovém případě samozřejmě nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz.

Rovněž informaci o poškozeném balíku nevidíme rádi, a přestože je v tomto případě chyba na straně přepravní služby, omlouváme se - takové případy se prakticky nestávají, přesto děkujeme za vyjádření.

• Kvalitní zboží a pěkné zboží
    • Dodací lhůta

Reakce obchodu JEANS MACHINE, a.s.

děkujeme za zpětnou vazbu. Co se týče delší dodací lhůty, může být v některých případech způsobena tím, že zákazník objedná více kousků zboží, které máme na více různých prodejnách. Informaci, na které konkrétní prodejně který kousek máme, ze systémových důvodů na e-shopu neuveřejňujeme, snažíme se ovšem zákazníky o možné delší dodací lhůtě informovat v sekci Časté dotazy. Věříme, že se nám lhůty do budoucna bude dařit zkracovat.

• Velký výběr
    • Přehlednost