• Dodaci lhuta,absolutne nulova komunikace

Pokud se nechcete vytocit nenakupujte zde

Reakce obchodu JAMALL-CZ

děkujeme za vyplnění dotazníku ohledně Vaší spokojenosti s nákupem u naší firmy.
    Zboží z Vaší objednávky bylo 13.3.2017 dodáno na pobočku Jamall – Hradec Králové. O této skutečnosti jsme Vás chtěli informovat telefonicky, bohužel jsme se však na uvedené telefonní číslo nedovolali. Proto vám byla téhož dne zaslána SMS zpráva. Jelikož stůl nebyl vyzvednut, pokusili jsme se Vás opakovaně kontaktovat SMS zprávou, a to dne 29.3.2017. Ani tento pokus nebyl úspěšný, proto byla informace 11.4.2017 podána emailem.
    Věřím, že komunikace z naší strany byla dostatečná, mrzí nás tedy toto nedorozumění.

• SLUŠNÉ JEDNÁNÍ, RYCHLÉ DODÁNÍ
    • ABSOLUTNĚ S..T DODAVATELE

ŠPATNÉ SMLOUVY S DODAVATELEM, KTERÝ POŠKODÍ ZBOŽÍ PŘI BALENÍ, DÍLY NÁBYTKU NEUMÍ SVRTAT A REKLAMACE - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ TRVÁ DLOOOOOOUHO. ASI LÉPE VŠECHNO VRÁTIT.

• ---

• ochota,sortiment zboží
    • o žádných nevím

• Pohodlí
    • Ne všechno zboží , které nabízí e-shop je možné vidět živě v obchodě a obráceně ne každé zboží v prodejně jsem našel na e-shopu

Jinak v celku průměrný obchod. Člověk kupuje zajíce v pytli, protože ja po rozbalení zboží musel reklamovat! Dále mi scházel lepší návod na sestavení zboží ! Jinak přímo v obchodě , tedy na prodejně maximální vstřícnost a pochopení .

Na zboží se dlouho čekalo.Vyzvednuti na prodejne bylo strašné.Pul hodiny se čekalo na skladníka než nám to vyda.CHteli zboží zaplatit a pak nám to složil někde dole u dveří.Následně za 15 minut nám bylo řečeno že si to dole máme naložit,takže nějaké kontrolovani zda to není proražené či poškozené o tom nemohla být ani řeč

Chybělo část zboží, po telefonické domluvě bylo přiveze o v nejbližším termínu

• Zboží dorazilo téměř po dvou měsících a ještě nebylo všechno. Na poslední kus jsme čekali dalších 14 dní.

• Velký výběr. Komunikace v pohodě, paní na infolince poradila. Na email s dotazem ohledně dodání přišla odpověď hned. Den před dodáním mi volali ohledně času dodání. Ochota prodávajících na pobočce v Žamberku, Lukavice - otevřeli nám v době inventury a poradili.
    • Doba dodání, která místo uváděných 4-6 týdnů byla 7 týdnů (počítáno od doby, kdy jim skončila inventura, to už má snad vše šlapat normálně). Nábytek dovážený z Polska (což mi při objednávání uniklo), jinde seženete levněji.

Pokud si zde vyberete nábytek doporučuji se podívat i po jiných dodavatelích. Já následně zjistila, ze bych ušetřila cca 2500Kč. Též s dopravou zdarma a měla bych ho doma dřív. Ale moje blbost. Jinak vše OK.

Zkušenost velmi špatná, zboží jsem objednala již 2. ledna 2017, teprve po měsíci se mi ozvali z obchodu JAMALL, že si mám zboží vyzvednout. Vypůjčili jsme si auto, najeli 60 km, abychom v obchodě zjistili, že zboží má jinou barvu, než jsme si objednali.

• v klidu jsem si vybrala zboží
    • nevím o žádných

• výrobky nekvalitní

• Bez problémů lze koupit vhodný nábytek
    • Delší dodací lhůta způsobená inventurou po svátcích

Solidní služby

• slušný výběr zboží a dobré ceny
    • v době inventur dlouhá doba doručení zboží které bylo skladem

průměrný obchod

• Kladny

• dostupnost
    • kvalita prodávaného zboží
    • rychlá komunikace

• Doba dodání, kvalita zpracování odpovídá ceně.

Lacinější standart.

• nevím

• Vedení

Nakupte jinde jde li to.

Zřejmě jde o přeposlání zboží objednaného jinde a nevím, jestli ho v Jamallu někdo před odesláním zákazníkovi kontroluje. Poškození mé komody není velké, jde o malou dírku v horní desce, ale za téměř 4 tisíce Kč bych očekávala naprosto perfektní kvalitu.

Nicméně obchod doporučuji a sama jsem si již objednala další zboží.