• termín doručení zboží
    • Nekvalitní dodané zboží - vodotěsné pouzdro nebylo vodotěsné, jak se pouzdro dalo pod vodu začala se v něm během chvilky objevovat voda
    • Reklamace - nedodržení 30 denní lhůty. Zboží zasláno na reklamaci, z důvodu nákupu na IČ obchod nedodržel 30 denní reklamační dobu, zde není zákonná lhůta což souhlasím, ale obchod sám má uvedenou reklamační dobu 30 dní v obchodních podmínkách pro spotřebitele což je za mě i firma s IČ.
    • Vyjádření z reklamace - neuznáno
    • kryt byl ponořen na hloubku do 1 m po dobu 12 hodin (doba ponoření
    • uvedená v certifikátu IP byla překročena)
    • Zde musím uvést že je to naprostý výsměch slušných lidí - ve vodě byl kryt max. 3 minuty, kdybych nechal s tímto pouzdrem telefon 12 hodin pod vodou, neměl bych dnes již ani telefon.

Jednalo se o zboží za 783 Kč s dopravným, zboží dojde nekvalitní a při zaslání na reklamaci obchod při nákup na IČ nedodrží 30 dní, a reklamaci Vám zamítne neuvěřitelným výmyslem.

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Zákazník bohužel z nějakého důvodu ignoruje skutečnost, že při nákupu na IČO nemá standardní záruky a nemá možnost odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu. Každopádně i takto jsme se snažili vyhovět a dodavatel vodotěsnost obalu zkoušel po dobu 12 hodin, vada se vůbec nepotvrdila a chyba je někde na staně zákazníka.

Vaše iPouzdro.cz

Strašný držák nefunguje a s nabíječkou to nemá nic společného!! Obdržela jsem nefungcni drzák + kabel, který je uplně k jinému telefonu‍♀️

• Ihned po rozbalení se pouzdro rozpadlo v ruce.

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Komplikace nás velice mrzí, ale pouzdro se skládá z několika částí a stačí to vše nasadit na mobil.

• Široký sortiment
    • Velice nereprezentativní prostory prodejny
    • při nákupu na ičo postupují podle zákona tedy vám nenabídnou výměnu ani vrácení peněz při zakoupení špatného produktu

Kdysi tento obchod byl výborný. Nevím zda se změnil majitel nebo je majitel stejný jen nikdy jsem neřešil žádný problém. Poslední kapkou byla situace kdy po špatné recenzi si našli firmu kterou spoluvlastním a napsali na ní špatnou recenzi jelikož jsem si stěžoval na jejich postup.... To asi vypovídá za vše. nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal.

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Opravdu podivná komunikace ze strany zákazníka, byl naštvaný jen z důvodu že ze zákona nemá právo na odstoupení od kupní smlouvy pokud nakupuje na IČO. Standardně v takové situaci akceptujeme vrácení zboží a poskytujeme slevový kód na další nákup v hodnotě zboží a stejně tak jsme postupovali v tomto případě. Ano, z naší strany bylo fér také zanechat recenzi, jelikož firma zákazníka vystupovala v tomto případě jako kupující. Musíme také zdůraznit, že nemáme prodejnu a tím nereprezentativním prostorem zákazník asi myslel náš sklad, což opravdu vypadá jako sklad.

• Relativní rychlost
    • Prodává čínské velmi nekvalitní produkty za bysokou cenu

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Zákazník zakoupil magnetické lightning kabely za velmi sympatickou cenu 224 Kč, obvyklá cena u konkurence 200-300 Kč.
    Zákazníka jsme oslovili s dotazem, kde je chyba a jak můžeme situaci vyřešit. Nabídli jsme vrácení zboží s doručením zpět na naše náklady. Zákazník zboží poškodil nožem, zbytek vyhodil a už nic nechtěl řešit.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Chci zboží vrátit, protože umělohmotná část praskla.

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Vrátili jsme platbu za zboží.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Již podruhé za sebou jste mi poslali pouzdro na Telefon iPhone velký objednal jsem si pouzdro na iPhone 6SE velikost a rozměry jsem vám poslal a přesto jste mi i podruhé poslali pouzdro na větší iPhone.

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Komplikace nás velice mrzí, ale žádný iPhone 6SE neexistuje. V objednávce máte pouzdro na iPhone 6/6s a to jsme poslali. Zboží samozřejmě můžete vrátit.

• Týden čekání!

28 objednávka 6.3 mámami nic!

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Komplikace nás velice mrzí, ale vaši zásilku jsme expedovali hned další pracovní den, o tom jsme Vás také informovali emailem s odkazem na zásilku https://tracking.packeta.com/cs_CZ/?id=2273307403.
    Bohužel opravdu zbytečně čekáte týden. V tomto případě je nezbytné kontaktovat přepravce nebo eshop. Zásilku u přepravce ted' jsme zaurgovali.

• Poslali nesprávny tovar

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Omlouváme se za komplikace. Pokud došlo k chybě na naší straně, rádi vše vyměníme na naše náklady.

Vaše iPouzdro.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

It has been a week and the goods have not been delivered.

Hello,

please, there was no mistake on our side, package was shipped immediately.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Velmi zajímavé výdejní místo... doma jsem pouzdro rozbalila abych zjistila, že zadní strana je flekatá a jakoby špinavá, jakoby to byl opravdu velmi levný kus.
    Takže jsem vytvořila reklamaci, zaplatila poštovné zpět (!!) a čekala celkem dlouho, než se zbožídostalo zpět do obchodu a než se reklamace vyřídila. O pár dní ppzději jsem měla částku zpět na účtě. Tento obchod mě nenadchl

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Vaše nespokojenost nás velice mrzí, opravdu se jednalo o vadný kus. Bohužel nemáme vliv na rychlost zpětné přepravy, jinak platba od nás proběhla do 3 dnů. Také musím pro jistotu zdůraznit, že jste neplatila poštovné, zajistili jsme zpětnou přepravu na vlastní náklady.

Špatná dlouhá doba doručení

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Omlouváme se za prodlení na straně přepravce, z naší strany objednávky byla expedována 14 hodin po vytvoření objednávky.

Vaše iPouzdro.cz

• Výrobek nefunguje a obchod nekomunikuje

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Vaše nespokojenost nás mrzí, ale to co píšete není pravda, předpokládám že došlo k nedorozumění.
    V pátek večer jste poslala dotaz emailem a kolega odpověděl ještě o víkendu s podrobným řešením.