• kvalitní produkt

Doporučuji 100%

Reakce obchodu iPouzdro.cz

Děkujeme za pozitivní hodnocení a věříme, že si u nás vyberete i další produkty ke své spokojenosti :)

• zajímavé akce
    • dobrý výběr
    • kvalitní produkty

Vaše iPouzdro.cz

• Naprostá spokojenost s obchodem i co se týká kvality zboží které jsem si objednala

Obchod doporučuji funguje vše jak má

Vaše iPouzdro.cz

• Velký sortiment, který jinde nenajdete
    • Velmi rychlé dodání
    • Kvalita zboží

Obchod, kde najdete velký sortiment značkových výrobků za příznivé ceny. Velmi rychlé dodání zboží. Velká spokojenost a za mně 5 hvězdiček.

• Široký sortiment.
    • Dobré ceny.
    • Kvalitní zboží.
    • Najít výdejnu v tom šíleném skladovém areálu nebylo úplně jednoduché.

Vaše iPouzdro.cz

• Tento obchod jsem využil poprvé a děkuji za rychlé dodání a 100% kvalitu zboží.
    • Nic mne nenapadá

• spolehlivý obchod