• Dorazilo úplně něco jiného než jsem objednal

Reakce obchodu iOlej.cz

dnes jsme převzali od české pošty nedoručený balíček, který jste odmítnul převzít z důvodu, že je příliš lehký.
    S kolegou jsme balík rozbalili. Balík obsahoval Vámi objednaný castrol Edge turbo diesel v 5-litrovém balení.
    Vaší objednávku jsme zaslali, tak jak jste si určil do balíkovny v Jičíně. Iniciály na štítku pro poštu a faktura, která byla přiložena v balíku jsou totožné - tudíž se nemohlo stát, že bysme zaměnili štítek, který pošta načítá do svého systému.
    Z naší strany proběhlo vše v pořádku. Pro potvrzení této skutečnosti máme video záznam na kterém je zřetelně vidět štítek pro poštu a též i jak balík rozbalujeme a obsah balíku. Video záznam jsme Vám zaslali na email uvedený v objednávce.
    Doufáme, že toto nedorozumění jsme vysvětlili a omlouváme se za případné komplikace.
    Váš iolej.cz

Obal a zboži nebilo stejne virobce

Reakce obchodu iOlej.cz

v sekci automotive je bežná praxe, že výrobci mezi sebou spolupracují a díly vzájemně překupují.
    Pokud budete i přesto chtít zboží vrátit, tak Vás poprosím o vyplnění formuláře k vrácení zboží, který naleznete na našich stránkách.
    Předem děkujeme za pochopení.
    Iolej.cz

Při objednání uváděli zboží skladem. Realita - dodání po 10 ti dnech. Týden nám na provozovně stál stroj.

Reakce obchodu iOlej.cz

dne 3. 7. ve středu jsme přijali Vaší objednávku. Na základě Vámi vytvořené objednávky jsme Vám poslali potvrzující email, kde jsme mohl vidět, že Vámi objednané zboží je u dodavatele, tudíž nemohlo být skladem. Na eshopu u Vámi objednaného oleje je u dostupnosti též napsáno u dodavatele.
    4.7. Vás emailem kolega kontaktoval ohledně termínu dodání, kde Vám sdělil, že dodání oleje bude 12.7.
    5.7. Vám kolega nabídl, že objednávku můžete stornovat a že Vám obratem vrátíme peníze přes GoPay zpět. Na toto jste žádným způsobem nereagoval.
    Pokud budete mít nějaké otázky k Vaší objednávce, tak nás neváhejte kontaktovat na [email protected].

Iolej.cz

Po 4 dnech od objednávky zboží, které bylo "skladem", obchod mojí mailem objednávku zrušil. Ani nebyla slušnost mi zavolat. Asi dotyční nechápou, že když prodávají autodíly, tak zákazník na díly čeká, protože něco opravuje. Díky laxnosti shopu se o týden zpozdila oprava, díly koupeny jinde, kde funguje normální komunikace se zákazníky. NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu iOlej.cz

Omlouváme se , pozdní reakce byla způsobena víkendem po kterém následoval státní svátek v Německu , odkud tento díl objednáváme . Bohužel celá chyba byla způsobena chybou v datech dodavatele , který uváděl , že je produkt skladem . Na problém jsme dodavatele upozornili . Ještě jednou se omlouváme za vzniklé potíže .

• iOlej.cz objednávka číslo 201910073
    • Dlouhá doba doručení komunikace
    • Nekomunikace ze strany eshopu
    • Prodávají něco co ani nemají a nedokáží sehnat
    • Zboží přišlo špatně zabalené a z toho důvodu silné poškozené kabinové filtry mastné zapalovací svičky pomlácené, část oleje vytekl,
    • plechovky pomlácené. Eshop slíbil dopravu a dobírku za čekání zdarma, lhali oboje si napočítali, tak že neseriozní .

• Dlouhá doba doručení
    • Nekomunikace ze strany eshopu
    • Velké množství obalového materiálu

Nakoupil jsem na stránce poprvé, ačkoliv nebyly všechny produkty skladem, nedostal jsem informaci o plánovaném vyřízení a doručení objednávky. Krabice byla oblepená tak, že rozbalení bylo spíš za trest. Hodně plastové fólie a lepenky. Oceňuji znovu použití kartonové krabice.

• Ani po 12 dnech zboží nepřišlo. Objednávku jsem zrušila.

Nemám co hodnotit protože sem nic nedostal!!!

• Zboží skladem ve skutečnosti skladem není
    • Obchod nekomunikuje

Pokud nastane situace že něco náhodou není skladem, to pochopim. Ale naprosto mizernou snahu obchodu situaci řešit a vyhýbat se komunikaci už ne. Po 10ti dnech bez odezvy z jejich strany jsem objednávku zrušil, na což jsem také nedostal od nich žádnou odezvu.

• Zbozi nedorazilo po 14 dnech i kdyz deklaruji ze je skladem. Eshop nekomunikuje a ani neni schopen rict kdy zbozi dorazi

Dlouhá dodací lhůta.

• komunikace

zboží objednané, potvrzení objednávka se zpracovává, a za 14 dnů bez jakékoliv informace z obchodu, zboží nedorazilo

objednáno 25.3 dnes je 5.4 a zatím čekám :-(

• Špatná komunikace

• V balení nepřišla faktura

Reakce obchodu iOlej.cz

Dobrý den, v balení je vždy přiložena faktura. Kolikrát se stane, že ji vyhodíte s obalem.

• Zboží přišlo špatně zabalené a z toho důvodu silné poškozené a nefunkční

Reakce obchodu iOlej.cz

to nás bohužel mrzí. Stačí nás kontaktovat na [email protected] a rádi s Vámi poškození vyřešíme.
    Podle typu obsahu zásilky, jsou to držáky zavěšení motoru, které by měli něco vydržet. I když se neustále snažíme, aby naše balení bylo co nejpečlivější, může se stát, že dopravce se k zásilce nechová správně. Příjměte prosím naši omluvu.

Před 10 dny sem si objednal zboží. Do dnes nedorazilo a pokud se snažím dovolat do obchodu vždy jsem přepojen na automat který mi oznámí že mi někdo zavolá zpátky. Do teď se tak nestalo.

• Dodávka trvala 10dní
    • Obchod o pozdní dodávce neinformuje.

Reakce obchodu iOlej.cz

objednával jste si nabíječku, která byla ve stavu na objednávku. Balík jsme posílali 5 pracovní den od Vaší objednávky. Bohužel dodavatel nám poslal dostupnost v den, kdy přišlo zboží pro Vás. Takže jsme Vás už ani neinformovali.

• Po 11 dnech jsem stále neobdržel objednané zboží

Reakce obchodu iOlej.cz

Objednal jste 17. prosince 2018 23:33. Bohužel jsme již dopředu avizovali termíny zasílání o Vánocích v informační liště na každé stránce:

Objednávky zboží, které máme skladem, obdržené do pondělního rána, tj. 17. prosince do 10:00 h, budeme expedovat do středy 19. prosince. Všechny další objednávky přijaté po tomto termínu budou vyřízeny nejdříve 2. 1. 2019.

• 10 dni objednano a stale žazdna reakce jinde mam zboží za 3 dny doma.

Reakce obchodu iOlej.cz

objednal jste si zboží na objednávku, jak jsem Vám už říkal do telefonu. V emailu co jsem Vám psal, jsem Vám i poslal kopii emailu, kterou jste dostal po objednání, kde je to také napsáno.