Po dobu 4 dnů objednávku nevyřídili a ni nepodali zprávu, že zboží nemají a nejsou schopni zaslat.

Reakce obchodu iOlej.cz

dovolte mi ragovat na Vaši negativní recenzi. Objednal jste si mj. i zboží, které je na objednávku viz přehled níže. Po zjištění stavu, kdy by mohl být ventil, odvětrání klikové skříně k dispozici, Vás kontaktoval kolega telefonicky a sděloval, že zrovna tento díl bohužel již není možné v tuto chvíli dodat. Po chvilkové rozmluvě jste chtěl objednávku komplet stornovat. Potvrzení o zrušení objednávky Vám bylo odesláno mailem. Z naší strany bylo uděláno maximum, aby byla Vaše objednávka vyřízena v co možná nejkratším čase a byl jste o stavu informován. Tým iOlej.cz

Objednané zboží:
    1× Ventil, odvětrání klikové skříně METZGER 2385014 Na objednávku
    2× Tyč/vzpěra, stabilizátor FEBI BILSTEIN ProKit 36829 Skladem v externím skladu
    1× Pinzety 4ks. 105-120 mm Skladem v externím skladu
    2× Oblozeni pedalu, spojkovy pedal SWAG 70 91 2833 U dodavatele
    1× Palivový filtr ALCO FILTER SP-966 U dodavatele
    1× Olejový filtr CHAMPION C101/606 Na objednávku
    1× Těsnění, výfuková trubka WALKER 80200 Skladem v externím skladu
    1× Výfuková trubka POLMO 07.238 U dodavatele

Zboží nedodali, ani nekomunikují.

• Petrá nabídka prodoktů

Objednávka se už 10 dnů zpracovává... žádné info

Reakce obchodu iOlej.cz

bohužel jste si objednal veškeré zboží na objednávku:

1× Čisticí prostředek na laky DUPLI COLOR DC Silikonentferner 150 375439 Na objednávku
    1× Sklolaminátový nátěrový tmel DUPLI COLOR CMP Glasfaserspachtel 1000g 702563 Na objednávku
    1× Jemný nátěrový tmel PRESTO presto Polyester Feinspa 500g 833120 Na objednávku
    1× Výplňový materiál DUPLI COLOR DS Filler beige 150 133787 Na objednávku

Psali jsme Vám email, že bude objednávka trvat 4-6 týdnů.

• Nabízejí zboží a pak ji teprve začnou schánět

Reakce obchodu iOlej.cz

velice nás to mrzí, ale zboží bylo na objednávku:

Objednané zboží:
    1× Generátor LUCAS ELECTRICAL LRA02075 Na objednávku

obchod se snaží ale kazí mu to zásilkovna

Reakce obchodu iOlej.cz

S dopravci to občas není jednoduché, ale i přes to si vážíme plného hodnocení :). Děkujeme Váš iOlej.cz

• Nelze koupit na dobírku!!!

Reakce obchodu iOlej.cz

Mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Bohužel nemáme kladné zkušenosti s dobírkou u Zásilkovny, a proto tuto možnost platby nepodporujeme. Děkujeme za pochopení. Váš tým iOlej.cz

• Balík byl standardně otlačený, to vzhledem k obsahu tolik nevadilo. Zarážející byl přístup dopravce, který zboží odmítl přinést ke dveřím kanceláře (i přes žádosti) a čekal před budovou. Kancelář je v mezipatře. Dále mluvil velmi špatně česky a, bohužel, smrděl. Díky dopravě tento obchod nedoporučuji. Dopravce Intime.

Přišlo nesprávné zboží, takže jsem si musel udělat výlet 60 km a zboží vyměnit.

• Zboži jsem objednal,nejprve chtěli peníze předem a když jsem jim odepsal,že na internetu nakupuji zasadně na dobýrku pladbou při převzetí zboží,odepsali mi,že pladbu zmčnili na dobýrku adaj mi vědět až zboži bude připraveno k převzetí a od te doby čekam už asi deset dnu a nic.

• Ve srovnání s ostatními obchody asi žádné.
    • výrobky jsou bez českého návodu, bez kolku nebo známky originality. Bohužel odůvodnění že je to starší olej, kde se to nepoužívalo mi nestačí když mám starší lahvičku na které to je.

Hlavní slabina je to, že pošlou zboží bez českého návodu, bez označení jímž výrobce má zaručovat originalitu a pak vám řeknou, že je to od německého dodavatele ikdyž na stránkách na to sami upozorňují. No nepochopila jsem to a už u nich nebudu nakupovat a rozhodně je nemohu doporučit. Popravdě jsem byla dost zklamaná ale jelikož je to olej (něco váží) tak ho na poštu neponesu.

• Ze si zboží objednáte a ono vůbec nedorazi.

Nikdy vice!!!