nic nikdy nepřišlo

Reakce obchodu Inrybareni.cz

Děkujeme za reakci vážený pane, alespoň víme, že jste v pořádku.
    Protože jsme se Vás ohledně objednávky snažili několikrát kontaktovat z důvodu výpadku na straně dodavatele, kdy on neměl Vámi poptávanou stoličku. Nejprve telefonicky, poté, když nám to oznámilo neexistující číslo, e-mailem. Na ten nikdo nereagoval, proto jsme napsali podruhé ( vše můžeme doložit ).
    Mrzí nás, že jste se nesnažil nás kontaktovat, když z naší strany to evidentně nešlo. A pak si po třech měsících vzpomenete...
    Každopádně mějte krásný den.
    Tým InRybaření

Zboží nemohu hodnotit, protože mi ještě nebylo dodáno.

Reakce obchodu Inrybareni.cz

omlouváme se za zpoždění, zboží jsme dnes předali dopravci.
    Tým InRybaření

• Čas doručení

Reakce obchodu Inrybareni.cz

velmi se omlouváme za zdržení,které bylo způsobeno nemocí a naneštěstí následně i výpadkem zboží u dodavatele.Poté bylo již zboží expedováno.
    Děkujeme za trpělivost a pochopení.
    Tým InRybaření.

• nedostatečná komunikace
    • nabízené zboží na skladě asi na skladě není, takže ani po deseti dnech nic nemám

nerealizovaná zakázka byla u tohoto obchodu moje první a asi i poslední

Vážený pane,
    po vzájemné dohodě prostřednictvím emailu,kde jsme se spolu domluvili na pozdějším dodání (sám jste zmiňoval že na zboží nespěcháte) z důvodu nemoci napíšete hned druhý den negativní recenzi?Samozřejmě máte plné právo vyjádřit svůj názor,jen nás mrzí Vaše jednání,které není fér.
    S pozdravem a přání zdraví (protože máme každý jen jedno).
    Tým InRybaření.

Zboží nedorazilo ani za týden

• Obchod se zbozi dorazi, ale zatim se tak nestalo.

• Založ si svoje maily.

nedorazilo zboží ani se neozval

• Nevyřízení reklamace.

Po telefonickém hovoru na reklamaci zboží zasláním zpět se mnou přestali komunikovat, nebrali telefon ani a email neodpověděli.Nedostal jsem ani peníze ani opravené zboží zpět

Dobrý den, Miro,
    nejdříve než začnete psát nějakou hanlivou recenzi, tak buďte tak laskav a uvádějte věci na pravou míru. V první řadě jste u nás dělal objednávku na prut s navijákem, kdy u prutu je uvedená dostupnost skladem u dodavatele, kdy o tom jste byl mailem informován. Žádný telefonický hovor mezi námi v žádném případě neproběhl, kdy telefon který jste uvedl do Vaší objednávky neexistuje, že :) Žádnou reklamaci jste nám neposlal a když tvrdíte opak, tak určitě nebude problém doložit z Vaší strany číslo zásilky, že pane Březino?

Hezký den a příště raději nakupte jinde, nepotřebujeme takové "zákazníky"

• Absolutně bez možnosti komunikace
    • Žádná odpověď na telefon, ani na e-mail.

Zatím pro mně nejhorší shop.

Reakce obchodu Inrybareni.cz

na jakou reakci z naší strany čekáte, když jste svou objednávku po třech dnech od její realizace sám zrušil? Jestli tedy čekáte na to, že Vám napíšeme, že jsme Vaší objednávku stornovali, tak jí tedy stornujeme :)

Hezký den
    InRybaření.cz

Při výběru zaplacení kartou jsem byl přesměrován na dobírku bez možnostu změny. Zaslal jsem do obchodu e-mail a doposud jsem nedostal jakoukoliv odpověď.

Reakce obchodu Inrybareni.cz

jako způsob placení jste si u své objednávky vybral možnost platbu bankovním převodem, platbu kartou náš obchod nedisponuje. Poté jste napsal, že svou objednávku rušíte, tak nevím na jakou odpověď z naší strany čekáte :)

I přesto děkujeme a přejeme Vám hezký den
    InRybaření.cz

• Obchod inimálně komunikuje, na můj dotaz neodpovídá a na telefonu nejsou k zastižení

Přišla mi uplně jina čelovka než jsem si objednala

• Zboži,které jsem objednal před 14 dny ještě stále nedorazilo! A co vice ani mi nebylo zděleno jak dalece je má objednávka vyřízena.

• sak na ryby 120 x80 ,přišel mi větší 145 x 95

při objednání dvou saku na ryby o valikosti 120x80, mi jeden z nich poslali
    větší s rozměrem 145x95. Saky měly být černé ale byly zelené

26.3.2019 jsem provedl a zaplatil objednávku.
    27.3.2019 jsem dostal e-mail, že některé zboží z mojí objednávky bylo zasláno jinému zákazníkovi, peníze že mi přijdou zpět na účet a po naskladnění budu kontaktován.
    5.4.2019 zboží nemám, peníze nemám, nikdo mě nekontaktoval...2x jsem psal mail a 3x volal. Na mail žádná reakce, telefon mi nikdo nebere, ale zvoní....budu předávat na prošetření ČOI.

Reakce obchodu Inrybareni.cz

trošku nerozumím Vaší recenzi, když jsme spolu byli domluveni, že jste sám řekl, že na zboží nespěcháte, ale bohužel do recenzí je možné napsat cokoli co "zákazník" uzná za vhodné, že? Každopádně jsme Vaší objednávku stornovali, platbu kterou jste nám poslal, jsme Vám vrátili zpátky na Váš bankovní účet.

Hezký den a s pozdravem
    L. Dul
    InRybaření.cz

• čekání na objednávku přes měsíc..bez kladného vyřízení

• Obchod zboží neodeslal

Dobrý den, pane Havrane,
    moc nerozumíme Vaší rezenzi, ohledně neodeslaného zboží, když Vaše objednávka byla z naší strany vyexpedována dne 17.12.2018 a od 18.12.2018 je uložena na poště kde čeká na Vaše vyzvednutí. O této skutečnosti jste byl z naší strany upozorněn i sms zprávavami, avšak bez Vaší odezvy.

L. Dul
    InRybaření.cz

Nechodí vše a strašně dlouhá dodací doba.

Vážený obchodní partnere,
    ano máte pravdu, že při vaší poslední objednávce byla doba dodání delší než je naším standartem a to bylo hlavně z důvodu toho, že před blížícími se Vánoci, jsem upřednostnili odbavení většího množství objednávek od koncových zákazníků, před objednávkami naších obchodních partnerů. To, že zásilka vám byla doručována pět dní Českou poštou, už bohužel ovlivnit nedokážeme. Věřím, že do budoucna nalezneme řešení, jak celý proces urychlit ke spokojenosti všech stran.

S přátelským pozdravem
    Lukáš Dul
    InRybaření.cz

• Příliš dlouhá dodací lhůta.