Bohužel jsem objednával 3 položky a dorazili jen 2 přestože jsem emailem předem informoval prodejce. Stačilo sledovat stav objednávky a hned jsem zaznamenal že tam položka chybí. Navíc u druhé položky(která v pořádku došla) měl být jako dárek ocelové lanko,to však nikde. To je má zkušenost. Škoda

Rozdíl v cenách zboží před a po přihlášení uživatele.

Reakce obchodu Inrybareni.cz

Dobrý den Martine,
    tento problém, který popisujete vznikl pouze u jednoho dodavatele a to z toho důvodu, že jsme napojeni na jejich skladový systém a náš systém si momentálně neumí poradit s importem cen. Ale již pilně pracujeme na opravě této chyby. A Vaše ceny byly taky určitě v pořádku, že mám pravdu?

L. Dul
    InRybaření.cz

• tovar som objednal.. no neprisiel do 10 dni... ked som sa pytal v akom stave je objednavka... nevedeli... cakam do dnes...

Reakce obchodu Inrybareni.cz

Dobrý den pane Matejka,
    Vaší objednávku jsem přijali dne 24.5.2017 ve večerních hodinách a dne 26.5.2017 byla Vaše objednávka vyřízena a odeslána pod číslem zásilky RR966957264CZ. Bohužel v tomto případě není chyba na naší straně, ale na straně přepravce. Ohledně Vašeho dotazu v jakém stavu je Vaše objednávka, tak tato byla z naší strany vyřízena a předána České poště, která Vám jej měla doručit. Bohužel tuto skutečnost již nedokáži ovlivnit a věřím, že Vám bude co nejdříve dodána.

L. Dul
    InRybaření.cz