• Zadny jsem nezaznamenal
    • Kdyz obchod napise emailem, ze mi prijde v dalsim mailu informace o expedici jejich sluzbou dopravni a email neprijde a volam majiteli obchodu a ten mi arogantne rekne, ze bych snad chtel zbozi do hodiny, tak jsem mu chtel rici, aby si vzal prasky na hlavu. Jeho chyba, ze ma debilni maily.

Nebudu urcite obchod doporucovat. Svoji zkusenost s timto obchodem jsem napsal i na socialni site. Jiz jsou i moji pratele informovani o prezentaci obchodu ze strany obchodnika.

• -zboží bylo na stránkách zobrazeno jako skladové přitom žádné nemají
    • -zpětný kontakt nefunguje

bylo by lepší webové stránky zablokovat

• Chtěla jsem si zakoupit 2 deky PetZoom Loungee.
    • Po rozbalení první deky jsem ji vrátila ihned zpět do sáčku a do krabičky.
    • Chtěla jsem odstoupit od smlouvy.
    • Druhý den jsem telefonovala majiteli a po telefonu jsem napsala e - mail, ale ten tel. zvedl opět ten majitel obchodu.
    • Jednání po telefonu velmi neetické majitel obchodu mi tykal
    • a řekl mi " jdi do pr..ty kr.." to není vhodné jednání k zákazníkovi.
    • Myslela jsem si že, když se odstupuje od smlouvy má zákazník právo na vrácení všech peněz a ne, že já budu zpátky posílat balík na jejich adresu s tím až oni si jej zkontrolují zašlou mi peníze na můj účet, ale pouze částku bez poštovného jen za deky. To bych o ně zřejmě mohla přijít dvakrát toto mi sdělil pan majitel a pak byl na mě tak vulgární.
    • Takovému obchodu se nedá věřit.

Chtěla jsem si zakoupit 2 deky PetZoom Loungee.

Zkušenost jsem neměla žádnou, škoda jen, že jsem si nepřečetla 3 špatné recence.

Nikdy bych ho nikomu nedoporučila.

Velmi špatné jednání se zákazníkem a majitel je hulvát.

• Inzerují a potvrdí objednávku na zboží, které nemají na skladě!!
    • Nesolidní obchod !!

Nedoporučuji v tomto obchodě nakupovat !!

V den potvrzení objednávky přišel meil" prave jsme stornovali vasi objednavku zbozi jiz není na skladě nebo u dodavatele ".

10 dnů na to meil "děkujeme za Váš nákup v obchodě Ihračičky před 10 dny.
    Váš názor pomůže nejen zlepšit naše služby, ale také poslouží ostatním nakupujícím při výběru vhodného obchodu.
    Vyplňte prosím 2 minutový dotazník".

• není aktuální,reakce až po 2-3 dnech

nedoporučuji

• Nemožnost si ověřit, v jakém je zboží skutečném stavu-v případě použitého zboží, resp. zboží "z výstavy".

Pozor na zboží, které je údajně z výstavy. Koupil jsem blesk canon, který byl uveden jako výstavní kus z výstavy. Dorazil v pořádku, funguje, ale bohužel je tak opotřebený, že nevěřím, že byl pouze na výstavě. Příště bych nekoupil.

• Obchod prodává padělky

Rozhodne nedoporucuji, obchod prodava padelane zbozi. V nasem pripade se jednalo o mixér Nutribullet 600

• z duvodu osobního odběru
    • nedodává zboží,
    • žádná omluva
    • po telefonu mi doporučili zboží objednat raději jinde

naprosto nespolehlivý, nedoporučuji

• zboží došlo v pořádku v dobrém čase
    • došlo zboží z Číny i přes to, že v popise výrobku i na dodacím listě stálo zcela něco jiného, konkrétně se pak jednalo o smršťovací hadici Cobra 3 Novaservis, ale přišel výrobek Magic Hose - dávejte si prosím na tento obchod velký pozor a ujistěte se několikrát, že objednané zboží je právě to, co požadujete !!!!!

na tento e-shop si dávejte velký pozor, nabízené zboží není to, co požadujete, ale čínská levná náhražka

• Nemají skladem, i když tvrdí opak. Pozor na to.

• komunikaci a termíny dodání, resp. žádné termíny.

nijak, nemám čas na zbytečnou práci.

• Nenabízí žádné výhody.
    • Vše uvádí skladem, ale ve skutečnosti skladem nemá vůbec nic a ani není schopen dodat.

Rychle pryč, nakupujte u jiných seriózních internetových obchodů, zbytečně budete čekat na dodání zboží, nikdo vám na nic neodpoví a když už s vámi bude mluvit tak bude sprostý.

• zadne
    • neserioznost

prodava něco co nemá a ani si není jisty zda ma k nabizenemu zboží pristup

Obchod nedoporučuji, protože mi od nich nepřišla vůbec žádná reakce na moji objednávku.

• žádné proti běžnému standardu
    • Nulová komunikace

Objednané zboží nepřišlo. Jakákoliv informace o dostupnosti nebyla. Nulová komunikace obchodu.

• Vobec nepoznaju stav tovaru, ktory predavaju, iba klamu, vsetko je oznacene stavom "skladom" a nie je to pravda.

Neznasam, ked obchodnici zavadzaju zakaznikov informaciou o tovare, ze ho maju skladom, ale pritom skladom vobec nie je! To je pripad tohto obchodu.
    Dva dni po objednani tovaru som do obchodou osobne volala a informovala sa o stave tovaru, pan na telefone mi povedal, ze tovar caka od dodavatela, tak som ho informovala, ze preco potom uvadza, ze ma tovar skladom?! Este bol mudry, ze on nemoze mat na sklade tisic druhov tovaru, ale ze tovar pride a hned ho posiela. No a na treti den objednavku zrusil, ze tovar nema ani dodavatel.
    Absolutne neseriozne.

• Nedodržování otvírací doby.

• prodej padělků
    • Nemá na skladě zboží které aktuálně inzeruje. Nesnaží se ho sehnat i když se prokazatelně sehnat dá!!!

Líný a nespolehlivý !

objednal jsem s osobnim vyzvednutim, neprisla mi nikdy vyzva k odberu.