• Dobry den,tento eschop uz neni pres dva roky funkcni,pronajimatel domeny si se strankama muze delat co chce,bohuzel s eschopem to nema uz nic spolecneho.
    • Psat hodnoceni do eschopu ktery uz 2 roky nefunguje je bud hloupost nebo komplex,dekuji moc za vasi ip adresu a verim ze brzo budete mit co vysvetlovat.preji krasny den.
    • metro 100m od prodejny
    • tramvaj 20m od prodejny
    • osobni odber zdarma
    • proc nemame metro v Brne
    • jsem normalni kdyz pisi nekam kde se nic dva roky nedeje a eschop nefunguje pres 2 roky
    • kde mam sve prasky.
    • VTIP-vse ok

byl to super eschop kde se dalo sehnat vse.

• Podvodník
    • POZOR - po vstupu na stránky se okamžitě spustí těžení kryptoměny Monero!!!

Ihned po vstupu na stránky se spustí JavaScript a začne zneužívat výkon vašeho počítače a bez vašeho vědomí, či svolení těží digitální měnu Monero.
    Toto je velmi neseriózní chování! Nedoporučuji stránky vůbec navštěvovat.
    PS: po vlně negativních reakcí od zákazníků se majitel přejmenoval na "ihracicky.eu" a když začali zákazníci nadávat i tam, tak se přejmenoval znovu, tentokrát na "obchodvpraze.cz" a dělá jako by nic!!!

• Vůbec nic
    • Hodně nepříjemnej pán za pultem. Chovaní křupana. Obchod uvnitř v rozkladu.Kvůli reklamaci jsem musel nechtěně navštívit obchod 3x, ani jednou v obchodę nikdo nebyl dle otevírací doby.

VÝRAZNĚ NEDOPORUČUJI.

• Neserioznost

Urcite ne zvolte iny obchod

• rychlé a vstřícné jednání, férová cena
    • žádný problém

celková spokojenost, doporučuji

• kamenná prodejna
    • divné jednání hned od začátku, co měli vedeno jako skladem teprve objednávali, což jsem nevím proč nevěděl, o panu majiteli raději mluvit nebudu, dočtete se v jiných příspěvcích

no more, příště budu víc sledovat odezvy zákazníků

• Místo Xtreme Action kamery za 1300,- Kč mi pár dní před Vánoci přišel čínský šmejd za pětistovku. Nikdy víc!

Samozřejmě, že bych obchod nedoporučil!

• - vstřícný
    • - rychlé dodání
    • - kvalitní materiál

celkově doporučuji, není co vytknout

• Strašné jednání

Nedoporučuji

• Majitel je sprostý, arogantní ... není co dodat

Rozhodně nedoporučuji tento obchod

• Rychlé dodání.
    • Přijemná komunikace.
    • Rychlá výměna kus za kus.

Před několika dny jsem kupoval RC Kamion modrý pro synovce k narozeninám.
    Na druhý den jsem ten RC Kamion měl doma. Tak jsem ho odzkoušel. Jezdil dopředu, dozadu,
    svítil i zvuk startování byl v pořádku, ale nezatáčel. Tak jsem volal do obchodu, zvedl to asi majitel.
    Dohodli jsme se, že ten kamion pošlu nazpátek a on mi obratem pošle nový. Jak řekl tak se stalo. Poslal RC Kamion červený, který je v pořádku.( Na barvě nezáleželo )

Děkuji za rychlé vyřízení. Synovec bude mít z dárku určitě radost.

Ze své zkušenosti tento obchod mohu jen doporučit.

Rychlé dodání.
    Přijemná komunikace.

Vše proběhlo tak jak má. Doporučuji.

• Příjemné ceny
    • Osobní odběr v Praze zdarma
    • Obchod v širším centru - dobrá dostupnost

Příjemné ceny
    Osobní odběr v Praze zdarma
    Obchod v širším centru - dobrá dostupnost

• Zadny jsem nezaznamenal
    • Kdyz obchod napise emailem, ze mi prijde v dalsim mailu informace o expedici jejich sluzbou dopravni a email neprijde a volam majiteli obchodu a ten mi arogantne rekne, ze bych snad chtel zbozi do hodiny, tak jsem mu chtel rici, aby si vzal prasky na hlavu. Jeho chyba, ze ma debilni maily.

Nebudu urcite obchod doporucovat. Svoji zkusenost s timto obchodem jsem napsal i na socialni site. Jiz jsou i moji pratele informovani o prezentaci obchodu ze strany obchodnika.

• Rychlé jednání.
    • Žádný poplatek za zaslání zboží na pobočku a platbu v hotovosti.:)

Doporučuji.

• přehlednost stránek, vstřícný přístup k zákazníkovi, dosah obchodu u MHD

O.K. doporučuji.

• vůbec nic
    • Po zrušení objednávky byl manžel nazván KOMOUŠEM a má si vylízat prdel. Poté majitel prásknul s telefonem. To má být obchodník???

rozhodně nedoporučuji, jednání majitele je vhodné tak do kravína

• -zboží bylo na stránkách zobrazeno jako skladové přitom žádné nemají
    • -zpětný kontakt nefunguje

bylo by lepší webové stránky zablokovat

• Chtěla jsem si zakoupit 2 deky PetZoom Loungee.
    • Po rozbalení první deky jsem ji vrátila ihned zpět do sáčku a do krabičky.
    • Chtěla jsem odstoupit od smlouvy.
    • Druhý den jsem telefonovala majiteli a po telefonu jsem napsala e - mail, ale ten tel. zvedl opět ten majitel obchodu.
    • Jednání po telefonu velmi neetické majitel obchodu mi tykal
    • a řekl mi " jdi do pr..ty kr.." to není vhodné jednání k zákazníkovi.
    • Myslela jsem si že, když se odstupuje od smlouvy má zákazník právo na vrácení všech peněz a ne, že já budu zpátky posílat balík na jejich adresu s tím až oni si jej zkontrolují zašlou mi peníze na můj účet, ale pouze částku bez poštovného jen za deky. To bych o ně zřejmě mohla přijít dvakrát toto mi sdělil pan majitel a pak byl na mě tak vulgární.
    • Takovému obchodu se nedá věřit.

Chtěla jsem si zakoupit 2 deky PetZoom Loungee.

Zkušenost jsem neměla žádnou, škoda jen, že jsem si nepřečetla 3 špatné recence.

Nikdy bych ho nikomu nedoporučila.

Velmi špatné jednání se zákazníkem a majitel je hulvát.